Back to Question Center
0

Padidinkite pasekėjų skaičių ir sustiprinkite dalyvavimą šiuose "Twitter" patarimuose iš "Semalt"

1 answers:

Frank Abagnale, "Semalt" klientų sėkmės vadovas, teigia, kad "Twitter" didybės pagrindinės priežastys yra šios:

  • Sujungimas su kitais ir faktinės vertės suteikimas
  • Naudodamiesi požiūriu, kuris panaši į tą, kurį galėtumėte priimti realiame gyvenime
  • Nėra šlamšto
  • Puikūs santykiai

Šios pirminės idėjos yra milžiniškai naudingos užtikrinant "Twitter" darbą.

1. Sekant kitais atgal

Aš reguliariai priėmiau "Twitter" patarimą, kad asmuo turėtų sekti kiekvieną, kuris jį seka. Aš atradau nedidelę parinktį, kuri, atrodo, puikiai veikia man: pasirinkimas nurodo, kad reikia sekti paskyras, kurios yra įdomios - sigelei 30w uk.

2. Svarbus požiūris į asmenų stebėjimą "Twitter"

Jei jums reikia reklamuoti "Twitter" verslą, turėtumėte atsižvelgti į šiuos tris dalykus, kad įgyvendintumėte šią idėją: pranešimą, dalyvavimą ir "Reach" .

3..Skambinimas į veiksmą

Kartą žmogus gali turėti galimybę bendrauti su žmonėmis ir aptarti su savo bendruomene apie keletą puikių dalykų jūsų svetainėje. Jums nereikia būti baisus su rinkodara.

Jei neturite įkvėpimo konkrečioje tam tikros "Twitter" paskyros turinyje, neturite jokios priežasties stebėti. Netikėtai, kad skaitytojai susidomėjo jūsų įrašu, jie tęs jūsų veiklą ir netrukus taps nuolatiniais skaitytojais.

4. Produkto ir turinio mažmeninė prekyba per internetines tinklo platformas

Reklamuojantis turinys yra tiesiogiai susijęs su tam, kad paskatintų savo pasekėjus ir sąveikauja per nuostabų turinį. Jei jūsų svetainės įraše yra unikalus turinys, nedvejodami įveskite raginimo veikti mygtuką.

5. Įtakojai

Nors dauguma socialinės žiniasklaidos profesionalų leis jums bendrauti su įtakingais asmenimis siekdami didesnio patikimumo ir taip pat pasekėjų, praktiškai tai yra labai sudėtinga užduotis! Įtakojai dažniausiai užsiima dažniau nei ne, ir greičiausiai kiekvieną dieną atsako šimtai tweets.

6. Pamiršk savo laiko juostą

Jei naudojate "Twitter" kaip tinkintą internetinę platformą, turėtumėte užtikrinti, kad jūsų tvarkaraštis būtų netvarkingas ir švarus. Jei jums reikia gauti daugybę "Twitter" pasekėjų, turėsite pradėti stebėti didelį asmenų skaičių, o jūsų tvarkaraštis žymiai išaugs.

November 29, 2017