Back to Question Center
0

Norite tapti SEO specialistu? Semalt pateikia atsakymą

1 answers:

Ar jus domina jūsų svetainės reitingas paieškos rezultatuose? Jei taip, tuomet turėtumėte išmokti optimizavimo paieškos sistemose ir bandyti tapti SEO ekspertu. Norėdami tai padaryti, turėtumėte išmokti skirtingų metodų ir strategijų, kurios gali žymiai pagerinti jūsų svetainės reitingą. Investavimas į savo SEO įgūdžius padės pasiekti norimų rezultatų per kelias dienas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išmokti skirtingų taktikų ir būdų - شركة تنظيف كنب بالخبر.

Ross Barber, "12" Semalt klientų sėkmės vadybininkas, čia paaiškina, kaip tapti populiariu SEO specialistu .

pasinerti į SEO

Visų pirma, jūs turėtumėte sužinoti SEO pagrindus, o tai įmanoma tik tada, kai skaitote apie tai skirtingose ​​svetainėse ir knygose. Pvz., Apsilankykite "Yoast" oficialiame tinklaraštyje, kad žinotumėte, kas yra "SEO" ir kaip reitinguoti jūsų svetainę paieškos rezultatuose. Taip pat galite išbandyti "Moz" ir "Search Engine Land", kad galėtumėte geriau pasinerti į "SEO". Tai turi būti tinklalapiai, kad būtų galima pradėti ir tapti SEO ekspertu, nes jie teikia daugybę straipsnių ir informacijos apie paieškos optimizavimą..Sekite keletą "Twitter" ir "Instagram" SEO ir atidžiai stebėkite, ką jie dalijasi savo platformose. Jūs taip pat turėtumėte prisijungti prie "Facebook" grupių apie paieškos optimizavimą ir patikrinti atnaujinimus, kuriuos kiti ekspertai dalijasi bendruomenėse .

Patikrinkite mokymo programas

Įvairių mokymo programų taip pat galima rasti internete apie paieškos optimizavimą. Jūs galite mokytis SEO per tas mokamas ar nemokamas programas. Taip pat galite patikrinti "SEO" tinklaraščius ir tinklalapius, kuriuose ekspertai dalijasi įvairiais patarimais ir gudrybėmis, kad sužinotų daug apie pagrindinius ir pažangius SEO. "Yoast" taip pat siūlo keletą SEO pagrindų ir reguliariai rašo straipsnius skirtingiems lankytojams. Tiems, kurie nori mokytis su SEO, skirtingi vadovėliai yra prieinami internete. Pvz., "Moz" ir "Search Engine Land" teikia vartotojams daugybę su SEO susijusių dalykų. Galite sužinoti SEO pagrindus, kaip rašyti puikų žiniatinklio turinį ir pagerinti bendrą svetainės išvaizdą, kaip suvaldyti techninius paieškos optimizavimo aspektus ir kaip pritaikyti struktūruotus duomenis į jūsų tinklalapius .

Dviejų tipų SEO ekspertai

Yra dviejų tipų paieškos optimizavimo ekspertai, o jūs turėtumėte suprasti juos: kūrėjai, kurie žino visas rinkodaros strategijas ir rinkodaros priemones, naudojančias kodus, skirtus svetainėms įgyvendinti. SEO mokymasis yra lengvesnis, kai žinote skirtumą tarp šių dviejų tipų ekspertų. Kai kurie yra atsakingi už svečių komandiravimo ir rašymo kokybės straipsnių, kai kurie dėmesio socialinės žiniasklaidos rinkodaros, o kiti daug dėmesio skiria sukurti Atgalinės nuorodos ir nuskaitymo jūsų svetainėje .

Tam, kad taptumėte viso SEO specialistu, turėsite sužinoti viską apie šiuos du SEO ekspertus ir kaip jie geriau atlieka savo pareigas. Be to, turėtumėte būti susipažinę su techniniais ir ne techniniais darbo aspektais. Galima sakyti, kad tam, kad tapti SEO, užtruks šiek tiek laiko, taigi jums nereikės nieko nerimauti. Tiesiog toliau mokykis ir išplėskite savo žinias, kad pasiektumėte sėkmės interneto pasaulyje .

November 29, 2017