Back to Question Center
0

Nesąžiningi ir saugūs - Būkite nusikalstamumo su Semalt

1 answers:

Internetas yra pilnas įvairių žmonių, turinčių daugybę ketinimų. Kaip daugelis žmonių nustatėkurti komercinius tinklalapius ir tinklaraščius, kiti investuodami savo laiką, kad atlikdami neteisėtų veiksmų būdus. Kai mes sukuriame tinklalapius,mes sutelkti dėmesį į mūsų paslaugų teikimą, taip pat į patirtį, kurią vartotojas jaučia, kai naudojasi jūsų svetaine. Dauguma interneto kūrimo funkcijųįtraukti interneto rinkodaros ir projektavimo funkcijas, tokias kaip Search Engine Optimization (SEO), UX kūrimas ir turinio kūrimastokios struktūros kaip interneto svetainių kūrimas.

Priemonės, kuriomis įsilaužė įsilaužėliai, tobulėja, ir jos nuolat tobulėjaiš ankstesnių versijų kaip laikas praeina. Svarbu žinoti apie metodus, kuriuos taiko įsilaužėliai, taip pat kitus metodus, kurie leidžiaįsilaužimo srityje, taip pat interneto naudojimosi saugumo didinimas. Dauguma interneto sukčiavimo sukasi apie įsilaužėlių kūriniusir sukčiai.

Būtina išmėginti kai kuriuos iš šių išpuolių ir iš jų saugotis.

Jason Adler, "Customer Success Manager" Semalt ,išsamiai apibūdina tipiškus interneto sukčiavimo atakų atvejus.

Suktybė

Šis nusikaltimas susijęs su žinučių ir el. Laiškų siuntimu, kurių ketinimas nėra gerai.Sukčiai taiko tokius metodus kaip išpuoliai iš sukčiavimo arba iš masalo. Kitais atvejais sukčiai naudoja potencialiai kenksmingas nuorodasarba naudoti virusus. Jie gali išsiųsti trojanų priedus. Atidarius juos, jie gali užkrėsti naršyklę ir pavogti daug vartotojo slaptažodžiųir kita asmenine informacija. Svarbu naudoti pažangius šlamšto filtrus ir saugų el. Pašto paslaugų teikėją..Užtikrinkite savo slaptažodžiusyra stiprios ir papildiniai yra atnaujinami.

SQL įpurškimas

Tokio pobūdžio atakas naudoja blogai koduotų svetainių galimybę. Kai kuriesvetainės, kurių kodas yra PHP, yra SQL pažeidžiamumas. Kai kurios duomenų bazės gali būti pasiekiamos nuotoliniu būdu, naudojant šį įsilaužimo metodą. Be to, SQLinjekcija gali leisti įsilaužėliui skaityti visą serveryje esančią informaciją stulpeliuose ir eilutėse. Šis išnaudojimas gali padaryti svetainę pažeidžiamą.Kai kurios informacijos, kuri gali pasklinda tokiu būdu, yra kredito kortelių informacija.

Cross Site Scripting (XSS)

Šis užpuolimas vykdo kai kuriuos labiausiai niokojamus interneto sukčiavimo atvejus. XSS naudojatekstinius laukus, norint paleisti scenarijus kitoje svetainėje. Skirtingai nuo "botnet" išpuolių, XSS gauna prieigą prie duomenų bazės, kuri sukuria visą naršymo patirtįdžiovos "Hackers" gali pavogti kreditinės kortelės informaciją per XSS. Kitais atvejais žmonės gali sugadinti svetainės saugumątai Be to, SEO pastangos nekelia vaisių svetainėje, kurios paieškos sistemos laikomos nesaugiomis.

Išvada

internete yra daug problemų ir problemų. Be to, yra skirtingidaugumos interneto vartotojų ketinimai ir motyvai. Dauguma svetainių statybos vyksta be įsilaužėlių ir interneto sukčiavimo. Kaip rezultatas,Tinklalapio funkcijų koregavimas yra skirtas paslaugų teikimui, taip pat svetainės pirkimo efektyvumui. Tačiau yraminimalios priemonės, siekiant išvengti įsilaužėlių. Naudodamiesi šiais gairėmis pateiktais patarimais galite išvengti interneto sukčiavimo. Be to, galiteatkurti naršymo patirties saugumą, taip pat kitus veiksnius, turinčius įtakos jūsų klientų saugumui Source .

November 28, 2017