Back to Question Center
0

Nepraleisk jo! Semalt teikia SEO eksperimentus, kuriuos turėtumėte pabandyti šiais metais

1 answers:

SEO yra viena iš labiausiai paplitusių ir patikimų metodikų ar strategijų, siekiant padidinti jūsų svetainės ekologinį matomumą internete. Yra keletas dalykų, taktikos ir idėjų, į kuriuos turėtumėte rūpintis. Vienas žodis, kuris gali apibrėžti paieškos sistemos optimizavimas yra "eksperimentavimas". Privalome išbandyti kelis raktinius žodžius ir eksperimentuoti su naujomis strategijomis ir metodais, kad būtų pasiekta sėkmė internete.

Jason Adler, "12" Semalt klientų sėkmės vadybininkas, čia aptarė kai kurias SEO operacijas, kurias turėtumėte išbandyti šiais metais - tyres 205/55 r16.

Leiskite man pasakyti, kad eksperimentai yra pagrindas paieškos optimizavimui ir garantuoja didesnį srautą į jūsų tinklalapius. Be eksperimentų su SEO, žmonės gali nepasiekti revoliucijų "World Wide Web" .

1 eksperimentas: turinio genėjimas

Visi SEO ekspertai žino, kad turinys yra karalius. Nėra abejonių, nes be kokybiško turinio jūsų svetainė negali sėdėti internete. Deja, įvairūs žmonės nori sukaupti turinį, kad sutaupytų laiko ir pastangų..Ši strategija niekada nepateiks norimų rezultatų. Štai kodėl turėtumėte kurti kokybišką turinį ir savo straipsniuose naudoti įvairius tinkamus raktinius žodžius. Įvairūs žmonės mano, kad tai reiškia daugybę straipsnių kūrimą kasdien. Tiesą sakant, tai reiškia, kad jūs rašote vieną straipsnį kiekvieną dieną ir turėtų būti aukščiausios kokybės. Agentūros stengiasi, kad jų turinį parašytų geriausi rašytojai iš visų pasaulio dalių. Jie sąžiningai moka savo rašytojams ir suteikia jiems daug darbo. Turėtumėte ne tik rašyti kokybiškus straipsnius, bet ir eksperimentuoti su naujais raktiniais žodžiais ir frazėmis, kad jūsų puslapiai būtų indeksuoti paieškos rezultatuose. "Google" vertina visus svetainės puslapius pagal turinio kokybę ir bendrą jūsų domeno valdžią. Jei sukūrėte daug puslapių, svarbu, kad jie būtų indeksuojami gerai parašytais straipsniais arba žiniatinklio turiniu .

2 eksperimentas: naudotojų patirties optimizavimas

Naudotojo patirtis visada priklauso nuo to, kurioje pasaulio dalyje gyvenate. Apsvarstykite tai kaip raktą į sėkmę ir suteikiame lankytojams puikią patirtį. Įtraukti į savo SEO skirtingas strategijas kaip nesibaigiančią eksperimentą, kad vis daugiau ir daugiau žmonių susidomėtų jūsų tinklalapiais. Būtų neteisinga teigti, kad "Google" algoritmai ir strategijos buvo pakeistos pastaraisiais mėnesiais. Taigi, turėtumėte geriau suprasti, ko nori paieškos sistemos, ir kaip pritraukti naudotojams teigiamą patirtį svetainėje. Kuo daugiau jūs suprantate savo lankytojų mentalitetą, tuo geriau galėsite patobulinti lankytojus ir ieškoti, ypač "Google".

3 eksperimentas: vidinio ryšio sustiprinimas

SEO specialistas žino, kaip svarbu sutelkti dėmesį į išorinius ir vidinius ryšius. Labai svarbu stiprinti vidines saitus. Raktinių žodžių arba netinkamo inkaro teksto pildymas nereikalingas, norint gauti nuorodas į skirtingus straipsnius. Vietoj to, turėtumėte pasiimti įvairias temas ir įsitikinti, kad kokybė nėra pažeista be jokios kainos. Susiekite visus susijusius puslapius su kitais ir per keletą savaičių gaukite gerų rezultatų .

November 29, 2017