Back to Question Center
0

Naudingi patarimai ir gudrybės iš Semalt apie tai, kaip išskirti skaitytuvą ir šlamštą iš jūsų svetainės

1 answers:

Taip pat žinomas kaip spamdexing, nukreipimo bombardavimas yra dabartinė skaitmeninės rinkodaros sektorių tendencija, dėl kurios jūsų WordPress svetainė bus sugriauta per mažiau nei savaitę. Per pastaruosius kelerius mėnesius buvo pranešta apie elektroninio pašto svetainių elektroninių laiškų skaitytuvo ir vaiduoklių nukreipimo šlamšto atvejus, kurie ankstyvoje kūrimo stadijoje kelia didelį pavojų svetainėms .

Neseniai mes sukūrėme fotografijos svetainę, skirtą kūdikiams ir vaikams. Kaip nauja svetainė, mes sutelkėme į savo svetainės kūrimą, tačiau pamiršti blokuoti skaitytuvus nuo indeksavimo svetainės. Deja, "spoof" nukreipiamojo šlamšto ir skaitytuvo šlamštas pamatė galimybę išnaudoti. Mes pradėjome gauti referalų iš pornografijos svetainės .

Kaip žiniatinklio valdytojas, nenorite, kad patys kenktų persiuntimai. Kaskadyklės nukreipimo šlamštas veikia, norint atsiųsti jums kenkėjiškų nuorodų ir neleisti suklastoti srauto į jūsų naujai sukurtą svetainę. Ilgainiui jūs spustelėsite nuorodą, norėdami nustatyti, iš kur daugiausia jūsų eismo bus. Taip spameriai uždirba dolerių. Čia yra "Jack Miller" "Semalt" vyresniojo klientų sėkmės vadybininko, kuris padės pašalinti skaitytuvą ir šlamštą iš jūsų svetainės, gudrybės ir patarimai .

Ką reikia žinoti apie persiuntimo šlamštą

"Spammers" požiūris į svetainių savininkus ir interneto rinkodaros specialistus pasikeitė, nes eina laikas. Šiuo metu spameriai automatiškai pateikia užklausas svetainių savininkams ir palieka klaidingus URL, kurie nukreipia svetainių savininkus į kenkėjiškas svetaines. Užpuolikas gudrybės interneto rinkodaros spustelėkite automatizuotas nuorodas iš smalsumo..Paspaudę nuorodas, "spameriai" uždirba realius pinigus, kurie vadinami reklamos mokesčiu .

Skaitytuvo persiuntimo šlamštas veikia jūsų svetainės suklastotam srautui. Padirbtų apsilankymų laikas lemia didelį atmetimo rodiklį ir minimalią sesijos trukmę, o tai yra svarbus veiksnys, dėl kurio algoritmai, kuriuose jūsų konversijos raktinis žodis reitinguojamas, yra nereikšmingas. "Spam" vartotojai pasinaudoja šlamšto nukreipimo šlamštu, kai automatiniai kodai užgrobia jūsų "Google Analytics" kodą ir gali suklaidinti jūsų duomenis .

gudrybės, kaip iš analizatorių išskirti skaitytuvą ir šlamštą

Naudojant GM Block botus, kad blokuotų nepageidaujamą šlamštą

Ar jūsų žiniatinklio valdytojas susiduria su šlamšto skaitytuvu peržvalgos analizei? Nereikia panikos. "GM Block Bots" yra vienas iš geriausių "WordPress" įskiepių, kurie padeda pašalinti skaitytuvus ir šlamštas, pvz., "Best-seo-solution.com" ir "blackhatworth.com" iš "Google Analytics". Jei norite pašalinti nukreipimo šlamštą naudodami "WordPress" įskiepį, į savo svetainę įkelkite naujausią "GM Block Bot" versiją ir tada suaktyvinkite ją.

Naudojant .htaccess failą blokuoti persiuntimo šlamštą

Kaip žiniatinklio valdytojas, galite lengvai užkirsti kelią persiuntimo šlamštui ir jį pašalinti naudodami .htaccess failą. Šis konfigūravimo failas veikia, siekiant užblokuoti kenkėjiškus URL adresus iš jūsų "WordPress" svetainės. Tiesiog pridėkite sugeneruotą kodą į savo .htaccess failą, kad blokuotumėte tikrintuvo persiuntimo šaltinį su savo kampanijos įrašais .

Ką reikia žinoti apie vaiduoklis

Palyginti su skaitytuvo persiuntimo šlamštu, gali būti pašalinti šlamšto šaltinio persiuntimo šaltiniai, nustatant filtrus šlamšto URL blokavimui. Sukurkite ir naudokite galiojantį kompiuterio pavadinimą, kad užblokuotumėte neteisėtus URL iš duomenų pateikimo į savo paskyrą .

Po blokavimo robotų, nukreipimo šlamšto ir nepageidaujamo srauto nukreipti į jūsų svetainę tikisi radikaliai sumažėjo jūsų svetainės srautą. Tačiau jūsų atmetimo rodiklis bus šaudyti ir susidurti su dideliais seanso trukmės laikotarpiais. Būkite budrūs ir aktyvūs, kad "Google Analytics" ataskaitoje neįtrauktų skaitytuvo ir nepageidaujamo pašto šiukšlių Source .

November 29, 2017