Back to Question Center
0

Natalija, "Semalt Expert", pristato pagrindines SEO praktikas

1 answers:

SEO yra esminis interneto rinkodaros aspektas, ir ji tampa vis didesnė ir sudėtingesnė kiekvieną dieną. Niekas negali teigti, kad žino viską apie "SEO", todėl nesijaudinkite apie tai mažai žinoti, jei tik pradėsite. Neabejotina, kad kuo geriau jūs optimizuojate savo svetainę, tuo didesnė tikimybė, kad ji turi būti labai vertinama pagal 8 paieškos sistemas ir tuo didesnę naudą turi jūsų įmonės internetinė buvimas. Taigi, kokie yra pagrindiniai SEO metodai

?

Natalija, Semalt SEO specialistė, paaiškina, kad meta žymeles apibūdina jūsų puslapius ieškotojams. Jie turi turėti geriausius galimus raktinius žodžius ir aprašymus. Apibūdinančios ir optimizuotos metažymams ne tik jūsų svetainė bus įtraukta į paieškos rezultatų puslapius (SERPs), bet ir bus lengviau prisiminti, kokios buvo jūsų senosios svetainės. Tačiau gerai pažymėti, kad paieškos sistemose, tokiose kaip "Google", nenaudojami metažymai indeksavimui. Parašykite geriausias meta žymeles žmonėms, o ne paieškos sistemoms. Sukurkite žymas, kurias skaitytojas spustelės, nes jis susijęs su tuo, ko jie ieško .

"Turinys yra karalius". Jūs tikriausiai girdėjote šį garsią su SEO susijusį frazę. Tai viena iš pirmųjų gairių sukurti puikų turinį savo auditorijai. Puikus turinys žmonėms ir paieškos sistemoms turėtų būti aukštos kokybės ir unikalus. Tai pritraukia kitas svetaines, kurios susieja jus su jūsų, todėl suteiks jums daugybę galimybių susieti .

Pateikite savo skaitytojams tiksliai, aiškiai ir tiksliai, ką jie nori. Nėra nieko, kas neleistų jiems patekti į jūsų svetainę ir nukreipti jų draugus į jį..Jei parduodate produktus ar paslaugas, svarbiausias tarpinis tikslas yra kuo daugiau žmonių patekti į jūsų svetainę. Kai jūsų svetainėje visada turtingas turinys, šis tikslas niekada nebus viena iš jūsų aktualiausių problemų. Kurdami turinį naudokitės raktiniais žodžiais. Paskelbkite raktinius žodžius savo įrašuose, antraštėse, inkaruose ir kitose dalyse .

Galite daugiau investuoti į tai, kaip kurti kokybiškas žinias, be to, jūs tikrai naudositės šiomis pastangomis .

. Htaccess turėtų būti nustatytas tinkamai. Savo nustatymą galite padaryti arba profesionalų padaryti tai už jus. Kai nuspręsite, kaip norite, kad jūsų URL būtų, laikykitės to formato. Galite turėti tik www arba ne www tinklalapius, kad "Google" jūsų puslapius nematytų kaip pasikartojančius. Jei turėsite abi URL formatus, "Google" nebus jus bausti, tačiau turėsite nukreipti iš www adresų į ne www adresus (tai lengva padaryti). Galite ieškoti kažko panašaus į "peradresuoti užklausas ne WWW adresams" ir sužinoti viską, ko jums reikia padaryti .

Taip pat turite tinkamai konfigūruoti robots.txt failą. Gali būti stebina girdėti, kad šis mažas teksto failas gali sukelti jūsų svetainės žlugimą. Failas robots.txt vadovauja "Google" tikrinimo programai ir kitiems robotams puslapiuose, kurių nenorite "nuskaityti". Jei nenorite, kad vaizdai būtų rodomi paieškos sistemose, naudodami robots.txt failą juos blokuokite. Žinoma, nenorite padaryti klaidos konfigūruojant failą robots.txt. Paprasta klaida gali blokuoti svarbiausius tinklalapius ir ištrinti iš tinklo .

Tai svarbiausia SEO praktika, ir visi jie yra klasifikuojami kaip vietoje vykdomi SEO metodai, taip pat yra ir kitų objektų, tokių kaip reklamos ir statybos atgalinės nuorodos . Paprastai pradedate nuo savo svetainių ir vėliau naudojate nemokamą svetainę Source .

November 29, 2017