Back to Question Center
0

Mobiliųjų programų apsauga. Kodėl taip svarbu tavo verslui? - Semalt žino atsakymą

1 answers:

Aleksandras Peresunkas, "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas, parodys jums paprastą realaus gyvenimo pavyzdį, kodėl svarbu apsaugoti savo mobiliųjų programas nuo atakas iš robotų ir skreperių.

Įvairios kompanijos pirmenybę teikia "Mobile First" verslo strategijai, kad pritaikytų savo bei vietos klientų patirtį. "Minttra" yra geriausia Indija ir viena didžiausių internetinių parduotuvių. Tai buvo pirmasis, kuris perėjo prie "App Only" mobiliosios programos, kuri teigia, kad ji yra geriausia dėl pardavimų ir paslaugų. Žinoma, jūs taip pat galite pritaikyti šią verslo strategiją, tačiau visada tenka tam tikra saugumo rizika - cctv camera site: uk.

Yra keletas nesusipratimų, kad mobiliosios programos yra saugesnės nei svetainės, susijusios su apsauga nuo robotų, žiniatinklio išbrėžimų ir turinio apsauga. Tačiau kai tikriname išsamią informaciją, galėtume suprasti, kad kartu su svetainėmis ir mobiliosiomis programomis yra daug problemų. Taigi, viskas reikalauja apsaugos nuo grandiklių ir robotų. Kiekvieną dieną daugybė problemų kyla svetainėse ir programose mobiliesiems, kurioms reikia jūsų dėmesio ir sunkaus darbo. Jei norite suteikti savo verslui pranašumų, geriausias variantas yra tai, kad jūs leisite sau tam tikrą laiką ir kuo greičiau atsikratysite robotų ir skreperių.

Mobiliosios programos leidžia vartotojams suvokti informaciją ir duomenis, prieinamą per įvairias interneto paslaugas..Šios interneto paslaugos ir jų duomenys yra lengvai pažeidžiami. Jūsų žiniatinklio turinys gali būti pavogtas skirtingiems tikslams automatizuotų programų, vadinamų robotų. Jei norite atsikratyti jų, turėsite užblokuoti jų IP adresus, nes tai yra lengviausias ir geriausias būdas išvengti robotų atvykimo.

Būtų neteisinga teigti, kad robotų problema yra viena iš didžiausių mobiliųjų telefonų ir interneto svetainių problemų. Dėl šių robotų įmonės praranda daug duomenų ir slaptos informacijos internete. Jie nuskaityta per kelias programas, kad pavogtų arba pasikartotų jūsų duomenys, todėl suklijuotų programų, kurios patenkina daugybę autentiškų naudotojų ir klientų .

Kaip batai įtakoja jūsų verslą

Įvairios žinomomis programomis, tokiomis kaip "Tinder" ir "Snapchat", kelerius mėnesius kovoja su blogais batais. Pranešama, kad jie apsunkina jų verslo matomumą ir patikimumą, dėl ko dideliu mastu kyla nepatogumų klientams ir vartotojams. Visai neseniai buvo pranešta apie ginčą tarp "Myntra" ir kitos neišvardytos bendrovės. Pastarasis sugebėjo "Myntra" programas ir turinį įtraukti skirtingose ​​svetainėse ir domenuose. Tai paskatino bendrovę nutraukti daugelį savo paslaugų, nes klientai nustojo patikėti "Myntra" ir jos produktams. Jie laikė tai neteisėta darbalaukio versija ir pradėjo ją pašalinti iš savo sistemų. Šiuo požiūriu rizika buvo labai svarbi, ir daugelis klausimų atsidūrė mūsų protuose. Vienas iš šių klausimų yra tai, ar kiekviena programa ar verslo reikalauja apsaugos nuo robotų ar ne?

"Mobile App API" u

žtikrinimas

Programų pagrindu veikiančioms įmonėms labai svarbu apsaugoti savo mobiliąsias programas ir jų funkcijas nuo robotų. Jie turėtų naudoti puikius saugumo sprendimus, kurie galėtų apsaugoti savo duomenis ir žiniatinklio paslaugas nuo kenkėjiškų programų ir robotų. Tai nėra lengva užduotis ir gali prireikti daug laiko ir pastangų. Net antivirusinės programinės įrangos ir kovos su kenkėjiškų programų įrankiai nieko nedaro, nes jie negarantuoja norimų rezultatų .

November 29, 2017