Back to Question Center
0

La Guida Da Semalt: Į viršų žodynėlis Condizioni Ogni Blogger Dovrebbe Sapere

1 answers:

Ar kada nors norėjote, kad galėtumėte gauti visų pagrindinių raktinių žodžių, kuriuos kiekvienas tinklaraštininkas turėtų žinoti, sąrašas? Pasitarkime, daug ko reikia žinoti apie dienoraščių ir internetinės rinkodaros veiklą. Turint nuorodą į puslapį būtų labai patogu.

Laimei, tai yra tiksliai Andrew Dyhan, ekspertas Semalt Digtal Services padarė jums šiame straipsnyje. Jūs rasite sąrašą bendrų tinklaraščių sudarymo terminų, kurie jūsų patogumui apibrėžti ir sutvarkyti pagal abėcėlę.

"AdSense": yra "Google" priklausanti skelbimų platforma. Bloggers uždirba pinigus, kai žmonės spustelėja "AdSense" nuorodas straipsniuose ir skelbimuose, rodomuose svetainėse ar tinklaraščiuose.

"AdWords": kita "Google" pagrįsta pinigų reklamos programa, kurioje tinklaraštininkai ir svetainių savininkai moka už paspaudimą pagal taikomą raktinį žodį.

Alexa: yra "Amazon" svetainės reitingavimo įrankis. Jis indeksuoja svetaines ir leidžia jums sužinoti, kurie iš jų gauna didžiausią srautą. Remiantis surinkta informacija, kiekvienai svetainei priskiriamas numeris. Kuo mažesnis reitingas, tuo populiaresnė svetainė.

Atgalinės nuorodos: yra hipersaitus, rasti dienoraščio įrašuose ir svetainėse, jungiančiose autoritetingas tinklavietes. "Google" naudoja atgalinius saitus, kad padėtų ranguoti tinklalapius.

"Blackhat Search Engine Optimization": nesąžiningi metodai, naudojami neetiškai, siekiant padidinti interneto reitingą. Tai apima "frowned" metodus, pvz., Įterpiant raktinius žodžius į tekstą ir naudojant "doorway" puslapius.

Dienoraštis: tinklalapio reguliariai atnaujinamas skyrius, kuriame pateikiamos svarbios ir įdomios temos.

Domenas: yra svetainės prieglobos pavadinimas.

Pašarai: yra priemonė, leidžianti žmonėms gauti naujausias žinias iš palankių svetainių ir tinklaraščių. Du pagrindiniai pašarų formatai yra RSS ir Atom.

"Google Analytics": "Google" svetainės statistikos platforma. Leidžia gauti informaciją apie jūsų svetainės specifiką, pvz., eismo srautas į jūsų svetainę..

Indekso puslapis: tinklaraščio arba svetainės pagrindinis puslapis.

Linkbait: yra atrakcijos veiksnys, kuris leidžia žmonėms spustelėti tam tikrus įrašus, vaizdo įrašus ar vaizdus.

Meta žymeles: yra tiesiog HTML žymos, kurios nurodo puslapio aprašymą ir raktinius žodžius.

nisze: siauras dalyko sritis, į kurią gali domėtis internetinis dienoraštis.

PageRank: svetainės ar interneto dienoraščio reitingas, apskaičiuotas naudojant "Google" algoritmus.

Nuolatinė nuoroda: tam tikro puslapio arba tinklaraščio įrašo URL.

Paštas: atskirų straipsnių ar įrašų, sudarančių svetainę ar internetinį dienoraštį.

"Pro Blogger": asmuo, kuris internete teikia pajamas iš savo tinklaraščio (-ų), todėl laikomas profesionaliu tinklaraščiu, taip pat pro bloggaru.

Search Engine Optimization (SEO): metodai, naudojami siekiant padidinti svetainės reitingą ekologiškai, etiškai patvirtintu būdu. Kai svetainė ar internetinis dienoraštis yra sukonfigūruotas kaip SEO, mes sakome, kad jis yra visiškai optimizuotas.

Socialinė žiniasklaida: interneto platformos, leidžiančios socialinę žmonių tarpusavio sąveiką. Tai apima tokias platformas kaip "Facebook", "LinkedIn", "Google+", "Instagram", "Snapchat" ir kiti.

Prenumeratoriai: žmonės, kurie nori užsiregistruoti jūsų svetainėje ar tinklaraštyje gauti reguliarius naujienlaiškius ar atnaujinimus el. Paštu.

Žymos: raktiniai žodžiai, kurie padeda žmonėms rasti tai, ko jiems reikia jūsų svetainėje.

Virusinis turinys: populiarus turinys - tai vaizdo įrašai, vaizdai ar įrašai, kuriuos per trumpą laiką bendrai naudojasi daug žmonių.

Vlogging: vaizdo formato naudojimas, siekiant reklamuoti turinį, kuris paprastai būtų kitaip skaitytas tinklaraščio įrašuose.

Wordpress: pirmaujanti dienoraščių platforma pasaulyje.

"WordPress" papildinys: yra daugybė papildinių, kurie sprendžia įvairias problemas. Kiekvienas papildinys yra kodas, kuris gali būti įterptas į jūsų tinklaraštį arba jūsų svetainę.

URL: yra vienodo išteklių katalogo akronimas. URL yra nuorodos, kurios pateks į konkretų puslapį ir bus laikomos adresais toms svetainėms ar puslapiams.

Šis sąrašas nėra išsamus, tačiau jis suteikia jums labiausiai paplitusių terminų, su kuriais susidursite, ir pagrindinius terminus, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas tinklaraštininkas Source .

November 28, 2017