Back to Question Center
0

Kodėl "masalas ir posūkis" dar labiau pažeis negu gera " Profesinė nuomonė Semalto ekspertė Natalija Khachaturyan

1 answers:

Turinio strategas Semalt , Natalija Khachaturyan, sako, kad masalas ir perjungimo rinkodaros technika jau seniai buvo ir buvo daug metų. Bet dabar, tai tikrai nėra verta. Vartotojai dabar yra dvigubai patys protingesni, kaip anksčiau, ir tokie treniruotės nebėra tokie pat veiksmingi, kaip anksčiau.

Kaip veikia "masalas" ir "jungiklis"

Būti aišku, masalas ir jungiklis - tai sąmoningai reklamuojamas produktas, kurio nėra, ir kai užsakymas atliekamas, užuot vykdžius užsakymą, pabandysite parduoti panašų produktą, kuris dažnai yra didesnis kaina. Tai reiškia, kad klientai buvo "baited" su pigiu produktu ir kai jie yra parduotuvėje, mažmenininkas dabar bando "perjungti" produktą į kitą, turinčią didesnę kainą .

Idėja yra klaidinga ir neetiška, ypač kliento požiūriu. Tačiau tai gali atrodyti gerai iš rinkodaros. Štai kodėl ji vadinama klaidinga reklama. Žinoma, dauguma smulkaus verslo savininkų įsitraukia į tai nežinodami, o kiti tai daro tiksliai.

Siekiant išvengti klaidų dėl šio apgaulingo veiksmo, kai kurie mažmenininkai skelbimo apačioje paprastai nurodo atsakomybės atsisakymą, dėl kurio galima įsigyti tik ribotą produktų skaičių. Tokiu būdu jie stengiasi išlaikyti savo atgal ir parodyti, kad jie pasibaigė konkrečiu produktu po skelbimo ir jie stengiasi pasiūlyti tai, kas yra.

Dar vienas apgaulingas rinkodaros specialistas, galintis išvengti klaidingos reklamos, yra reklamuojamo produkto atsargos, bet vis tiek stengiasi pirmiausia atlikti perjungimą..

Nors nėra nieko blogo, kad pritrauktų klientus arba "jaudintų", realus klausimas yra tai, ką jie reklamavo. Kitas panašus būdas tai yra tai, ką galima vadinti "masalu ir duoti". Čia įmonė prašo kliento el. Pašto adreso prieš parduodant prašomą produktą. Iš tiesų, šis būdas nėra nieko blogo, nes produktas nėra perjungiamas. El. Pašto adresas nėra klaidingas. Kaip minėta anksčiau, vienintelė problema yra perjungimas.

Bendrasis masalas ir rinkodaros nelaimingi atsitikimai

Ne visos kompanijos, kurios užmezgė jauką ir jungiklį, tai sąmoningai. Kai kurie iš jų klaidingai užsiėmė tokia praktika. Štai keletas įprastų metodų, kuriuos jie taiko:

  • Eismo prie jūsų produkto pritraukimas naudodamas konkurento vardą

Tai paprastai atsitinka, kai apibūdinate savo produktą, kaip tai yra jūsų konkurento produktas. Tai suklaidins klientus, kad spragtelėtų nuorodą, manydama, kad tai kitas produktas. Pavyzdžiui, jei jūsų nešiojamųjų kompiuterių prekės ženklas yra Hughesas Paulas ir jūs juos apibūdinate kaip "HP" nešiojamus kompiuterius, klientai juos klaidins žinomiems "Hewlett Packard" nešiojamiesiems kompiuteriams ir spustelėkite nuorodą .

  • Nesusijusių ar savavališkų raktinių žodžių naudojimas SEO masalui ir jungikliui

Siekiant, kad rangas būtų aukštas, kai kurie rinkodaros specialistai naudoja raktinius žodžius, kurie nėra svarbūs jų verslui, nes dėl raktinių žodžių nėra daug konkurencijos. Šie rinkodaros specialistai tiesiog domina ekspozicija.

Jūs turite suprasti, kad, nors jūs aukštą reitingą pageidaujate, jis jums nebus parduotas. Ar esate verslas, kad galėtumėte parduoti? Pagalvokite apie tai, jei parduodate nešiojamus kompiuterius ir naudojate raktinius žodžius, susijusius su spausdintuvais, skirtiems SEO, žmonės, norintys nusipirkti spausdintuvų, tikrai spustelėja jūsų nuorodą ir aplankys jūsų tinklalapius, bet jie nebus užsakę, nes nenaudojate spausdintuvų !!!

Ar suprantate, kad mokate už kiekvieną paspaudimą ant savo skelbimo internete, ar tai reiškia pardavimą, ar ne? Šis brangus būdas vadinamas "juodos skrybėlės" taktika pagal SEO terminus. Naudodami šią techniką, jūs siekiate "100% srauto ir 0% pardavimo" Source .

November 29, 2017