Back to Question Center
0

Klauskite "Semalt" eksperto: kokia "Google Analytics" lyginamoji analizė yra skirta įmonėms

1 answers:

"Google" yra viena iš garsiausių ir įtakingiausių paieškos sistemos . Neseniai ji paskelbė, kad visi "Analytics" naudotojai galės naudotis pramonės lyginamosios analizės ataskaitomis per savo prietaisų skydelį ateinančiais mėnesiais. Šios ataskaitos leidžia žiniatinklio valdytojams suprasti jų svetaines. Be to, jie supranta, kas šiais laikais yra tendencija ir kaip gauti galingą srautą į savo svetaines, atlikdami "Google" akis.

Andrew Dyhan, Semalt klientų sėkmės vadybininkas, atsižvelgia į keletą įdomių ir naudingų patarimų šiuo klausimu - reviews on tag heuer grand carrera.

Tiesa, kad lyginamosios analizės ataskaitos dar nėra prieinamos visiems svetainių savininkams. Tačiau tai yra geras būdas pateikti informaciją apie atmetimo rodiklį, seansus ir jūsų straipsnių kokybę. Taip pat galite sužinoti, kokio tipo neveikiančios nuorodos yra ir kaip jas patobulinti. Be to, naudotojai supranta, kokius įrenginius naudoja lankytojai, norėdami patikrinti jų svetaines. "Google" taip pat nurodė žemėlapius ir šilumos vietas naudodama lyginamosios analizės ataskaitas, kad suteiktų vartotojams daugybę galimybių tobulėti .

Svarbu įgalinti lyginamąją analizę, nes tai yra vienintelis būdas pasiekti "Analytics" informacijos suvestinės skiltyje "Auditorija" pateiktus duomenis..Beveik visi didieji žiniatinklio valdytojai naudoja lyginamosios analizės ataskaitas, įskaitant "Twiddy", kuri yra kelionių kompanija. Jame nustatomos ekonomikos augimo galimybės naudojant lyginamosios analizės ataskaitas. Pasak "Twiddy" generalinio direktoriaus Ross Twiddy, jie gauna rezultatus naudodamiesi analizės ir lyginamosios analizės ataskaitomis, kad galėtumėte suprasti, ką jie turėtų skirti ir kiek žmonių yra suinteresuoti savo produktais ir paslaugomis .

Naudokite "Analytics" jūsų įmonės verslo lyginamąją analizę

Nesvarbu, ar esate didelis verslas ar mažoji organizacija, turite naudoti savo įmonės analitikų lyginamąją analizę. Tai padeda verslininkams sutelkti dėmesį į tai, kas yra tendencija, kas jiems gali būti naudingiausia ir kaip pagerinti savo verslą ir pasiekti pageidaujamus rezultatus. Tai taip pat užtikrina, kad turime tikslius duomenis. Be to, mes galime lengvai analizuoti ir įvertinti mūsų svetainių atmetimo rodiklį. Iki šiol "Google Analytics" mums suteikė daugybę įžvalgų apie tai, kaip gerai veikia mūsų svetainės. Tačiau analizės lyginamoji analizė yra būdas nustatyti, kaip galėtume patobulinti svetaines ir nustatyti realius tikslus .

Pagerinti galimybes

Kaip jūs lyginate savo svetainę su kitais pramonės atstovais? Tai jums reikia atkreipti dėmesį. Naudodami lyginamųjų ataskaitų ataskaitas galite greitai suprasti, kokių pastangų jūsų svetainė reikalauja, norint pasiekti geresnių rezultatų. Taigi, jūs sutaupysite daug laiko ir galėsite sutelkti dėmesį į tinkamus dalykus. Kai jūs turite prieigą prie šių ataskaitų, galite lengvai įvertinti savo svetainės našumą ir gali iš esmės nustatyti patobulinimų galimybes .

Nustatyti realius tikslus

Galima sakyti, kad etaloninės ataskaitos gali padėti nustatyti realius tikslus. Tai gali suteikti jums informacijos apie tai, kaip geriau palyginti save su savo bendraamžiais ir kaip įveikti juos pramonėje. Būtina, kad jūsų svetainės atmetimo rodiklis neviršytų penkiasdešimties procentų. Jei taip atsitinka, yra tikimybė, kad jūs prarasite daugumą lankytojų, o jūsų "Google" reitingas gali paveikti.

November 29, 2017