Back to Question Center
0

Keturi dalykai iš Semalt apie SEO Visi verslininkai turi žinoti

1 answers:

Žmonės, norintys gauti papildomą pajamų šaltinį, neturėtų atrodyti labiau, nes internetas yra labiausiai patikima vieta, kur uždirbti realių pinigų. Tai visiškai taikoma visoms organizacijoms ir įmonėms. Kiekvieną dieną didėja tam tikro skaitmeninio buvimo svarba.

Tai gali atrodyti sunku suprasti, tačiau čia yra SEO. Daugelis žmonių galvoja, kad jie apie tai žino, tačiau yra keletas pagrindinių faktų, kuriuos žmonės linkę pamiršti. Šiame straipsnyje Oliver King "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas paprastoje kalboje aiškina keturis SEO pagrindus, kurie neabejotinai paveikia bet kokią verslą .

optimizavimas vietoje

Tiesą sakant, mažai žmonių žino, kas yra SEO ar ką ji daro svetainėje. Vietos optimizavimas yra procesas, užtikrinantis, kad tinklalapį suvokia tiek su lankytojais, tiek paieškos varikliu . Norėdami tai pasiekti, savininkas turi atlikti šiuos veiksmus: įtraukti visus susijusius raktinius žodžius, frazes ir žymes į visus svetainės puslapius. Visi minėti elementai padeda "Google" ir kitoms paieškos sistemoms įvertinti svetainę. "Google" turi žinoti svetainės temą, kol ji suskirsto ją į SERP .

Vietos optimizavimas

Šis metodas padeda reitinguoti svetainę aukšta, remdamasis išoriniais metodais. Palyginti su svetainės optimizavimu, tai nėra procesas, tiesiogiai susijęs su svetainės savininku.."Google" užima svetainę per šiuos išorinius šaltinius, atsižvelgdama į šaltinio autoritetą. Jei svetainė turi aukštą autoritetą "Google SERP", tada jų algoritmas, turėdamas nuorodas į dabartinę svetainę, mano, kad aukščiausiasis autoritetas laikomas aukščiausiomis. Didžiosios platformos ir mėgstami tinklaraščiai turėtų būti tikslai rinkodaros specialistams, norintiems augti.

"White-hat SEO"

Yra keli būdai, kuriais svetainė gali pritraukti srautą. "White hat" taktika apima kelis skirtingus, tačiau teisėtus būdus, kurie skatina srautą į svetainę, kad paieškos sistemose būtų aukštas reitingas. Dauguma eismo, įgyto naudojant šį metodą, gaunama iš žmonių vartotojų. Keletas metodų, priskiriamų šiai kategorijai, susiejami atgal, raktinių žodžių analizė ir nuorodų pastatas . Visi jie padeda didinti svetainės populiarumą skatinant kokybišką turinį .

Juodoji hat SEO

Priešingai nei "white-hat SEO", "juodoji skrybėlė" naudoja neteisėtus būdus, kad srautas padidėtų paieškos sistemose. Tiesą sakant, tai yra visiškas "Google" politikos pažeidimas ir gali būti taikomos nuobaudos. Kai kurie metodai yra raktinių žodžių užpildymas, durų puslapiai, puslapių keitimas, atgalinės nuorodos naudojant suklastotus puslapius ir tt Rinkodaros specialistai nerekomenduoja naudoti šio tipo SEO bet kokiai priežasčiai, norėdami išplėsti savo verslą internete.

Kaip technologijos daro įtaką verslui?

  • Tinklalapyje turėtų būti pateikiama ir svetainės, ir ne svetainės optimizacija. Jei to nepadarysite, tai reiškia, kad "Google" nenori "pripažinti svetainės, kuri paveikia svetainės lankomumą"
  • .
  • "Black-hat SEO" veikia greitai, bet tik trumpam laikui. Nėra jokios abejonės, kad "Google" nubaus tokią svetainę
  • .
  • "White-hat SEO" užtrunka ilgiau, kad gautų pageidaujamus rezultatus, tačiau jie yra nuolatiniai. "Google" palieka svetainę atskirai, nes ji laikosi nustatytų taisyklių ir nuostatų
  • .
  • Juodosios skrybėlių technikos yra pigesnės, tačiau jų negalima verti. Kita vertus, balti skrybėlių metodai yra brangūs, tačiau suteikia ilgalaikę finansinę naudą
  • .
  • Matomumas nustato svetainės srautą internete. Populiarumas ir reitingas lemia šį matomumą. Tai, kaip vienas naudoja SEO, veikia jų populiarumą
  • Source .
November 29, 2017