Back to Question Center
0

Kenksmingi boti - Semalt teikia patarimų, kaip ištaisyti problemą

1 answers:

Aleksandras Peresunkas, "Semalt" klientų sėkmės vadovas, teigė, kad skaitmeninė transformacija labai pakeitė mūsų verslo ir mūsų gyvenimo būdą. Dėl intelekto ir nešiojamųjų kompiuterių technologijų bei pasaulinio interneto skverbimosi daugiau nei 3 milijardai žmonių internetu naudojasi tik kalbėtis su draugais. Be to, internetinės parduotuvės ir bilietų rezervavimas tapo neatskiriama šiuolaikinio gyvenimo dalimi.

Automatizuotos interneto programos

Dėl įvairių priežasčių buvo sukurtos automatizuotos interneto programos, taip pat žinomos kaip "robotai" - where can i buy fascinators. Kai kurie iš jų yra gerai, o kiti yra blogi. Geros yra socialinės žiniasklaidos robotų, paieškos variklių robotų, agregatorių robotų ir kt. Suklastoti arba blogi robotai sukūrė įsilaužėliai, kad pavogtų jūsų asmeninę informaciją ir atliktų automatines užduotis jūsų kompiuterio įrenginiuose.

atsikratyti padirbtų registracijų

Kai kurios jų funkcijos sukuria netikrą registraciją, kaupia asmeninę informaciją, ištrina turinį, produktus ir kainas, sukuriant netvarka jums internetu užsakant ir parduodant bilietus ir t. T. Tokios piktybiškos veiklos yra begalinės ir jų visais būdais reikėtų užkirsti kelią..Pvz., Jei jūs naudojate internetinį verslą, galbūt sugadinsite savo svetainę, jei nuolat užpulsite blogų robotų. Įsilaužėlius ir konkurentus galima sustabdyti blokuojant jų IP adresus .

Serverių žurnalų analizė

Apache, NGINX ir ISS serverio žurnalus galima analizuoti rankiniu būdu, siekiant išsiaiškinti kenkėjišką veiklą ir jūsų tinklalapių robotai. Kiekvieną kartą žurnalas eksportuojamas į skaičiuoklę, todėl turite sukurti stulpelius, norėdami nustatyti IP adresą ir naudotojo agentą. Kai identifikuosite abu, juos paprasčiau blokuoti po vieną. Arba galite atskirti tuos IP ir blokuoti juos iš savo naršyklių, ypač užkardos. Tai sunkus procesas ir gali vartoti kelias valandas, tačiau rezultatai yra neįtikėtini ir neatitinka jūsų lūkesčių .

parodomas CAPTCHA

Parodyti CAPTCHA tiek robotams, tiek tikriems žmonėms, kad apsaugotų jūsų svetainę nuo įsilaužėlių. Tai yra viena dažniausių ir nenuosekliausių būdų blokuoti blogus robotus ir robotai visuose jūsų atitinkamuose puslapiuose. CAPTCHA turėtų būti rodomas visiems žmonėms ar robotams, kurie apsilanko jūsų svetainėje be jūsų leidimo.

robots.txt

Tai yra viena iš pagrindinių klaidų, kurias įvairūs žiniatinklio valdytojai daro, yra nustatyti robots.txt, kad būtų uždrausti URL, manydami, kad skaitytuvai ir robotai, geri ar blogi, nebūtų skersai per savo svetaines. Būtų neteisinga teigti, kad šis metodas užtruks daug laiko, bet rezultatai visada puikūs. Galite atsikratyti robotais pakeisdami teksto failų nustatymus. Trumpai tariant, turėtumėte keisti robots.txt failą, norėdami sustabdyti skreperius nuo jūsų žiniatinklio turinio ir straipsnių vagystės .

November 29, 2017