Back to Question Center
0

Kenkėjiškos programos ir jos išvengti būdai - Semalt parodys keletą gudrybių

1 answers:

Julia Vashneva, "Semalt" vyresnysis klientų sėkmės vadybininkas, atidarys jūsų akis į keletą gudrybių, kurių reikia atlikti, kai yra užpuolė kenkėjiška programa.

Beveik visi iš mūsų susidūrėme su kompiuteriniais virusais ir kenkėjiškomis programomis kai kur mūsų gyvenime. Ar aš teisus? Nesvarbu, ar yra virusų; vietoj to turėtumėte susirūpinti savo interneto saugumu ir saugumu. Kai kompiuteris pradės sulėtėti, tai laikas, kai turėtumėte vengti kenkėjiškos programinės įrangos ir imtis sunkių priemonių .

Naudokite sluoksniuotą apsaugą visais taškais

Pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, yra naudoti daugiasluoksnę apsaugą kiekviename taške. Tai padės apsaugoti jūsų kompiuterį nuo internetinių atakų, internetinių pažeidimų, virusų mutacijų ir atsisiuntimų pagal nutylėjimą. Kad galėtumėte užtikrinti maksimalią apsaugą, turėtumėte suaktyvinti tinklo apsaugą nuo grėsmių ir nuskaityti įrenginį vieną ar du kartus per savaitę. Taip pat galite išbandyti "Intrusion Prevention Systems", "Firewall", "Insight", "SONAR" ir "Antivirus" jūsų internetinei saugai. "Symantec Security Response" teigia, kad turime nuolat atnaujinti savo programinę įrangą ir operacines sistemas .

Sumažinkite atakos paviršių

Svarbu labai sumažinti atakos paviršiaus plotą. Turėtumėte pašalinti programas, kurių nenaudojate. Leiskite man pasakyti, kad didelės rizikos ar jautrūs galiniai taškai gali sukelti didžiausią žalą jūsų sistemai. Štai kodėl turėtumėte nuskaityti įrenginį vieną kartą per dieną ir likti nuošalyje nuo nežinomos ir nepageidaujamos programinės įrangos įdiegimo .

Gerinti numatytuosius "Symantec Endpoint Protection" nustatymus

Svarbu patobulinti "Symantec" parametrų apsaugos parametrus..Net keletas nustatymų gali užtikrinti revoliucijas jūsų internetinėje apsaugos sistemoje. Jūs turėtumėte išlaikyti nustatymus pagal savo reikalavimus ir užtikrinti savo privatumą, kad įsilaužėliai nesijaudintų.

Atnaujinti naršyklės papildinius

Dauguma užpuolikų vertina jūsų naršykles ir bando užkrėsti jūsų sistemas. Štai kodėl svarbu atnaujinti naršyklės nustatymus ir papildinius. Niekada neturėtumėte naudoti "Internet Explorer", "Acrobat", "Flash" ir "Abode Photoshop", nuskaitydami kompiuterį ar mobilųjį įrenginį. Daugelis virusų ir kenkėjiškų programų įeina į jūsų sistemą per "Internet Explorer". Taigi, geriau apsispręsti nuo šios naršyklės ir išbandyti "Google Chrome" ar kitą pasirinktą naršyklę .

Blokuoti P2P naudojimą

Vienas iš paprasčiausių ir greiciausių būdų, kuriuo įsilaužėliai naudoja platinti kenkėjišką programinę įrangą, yra "peer-to-peer" (P2P) tinklai. Jūs visada turėtumėte blokuoti P2P naudojimą. Šiuo tikslu galite sukurti ir vykdyti ne P2P politiką, pvz., Naudoti kompiuterį, kad jokie pašaliniai asmenys negalėtų pasiekti jūsų įrenginio. Tokiu būdu galite užtikrinti, kad jūsų kompiuteris iš esmės būtų saugomas nuo kenkėjiškų programų ir virusų .

Išjunkite AutoRun

Galite sustabdyti virusų ir kenkėjiškų programų atvykimą, pasukdami AutoRun. Kai ką nors atsisiųsite, visada jį reikia išjungti, kad nebūtų įdėta nereikalingų daiktų jūsų kompiuterio įrenginyje .

Užtikrinkite, kad būtų taikomi visi "OS patch"

Paskutinis, bet ne mažiau svarbu, kad visi OS patch būtų tinkamai pritaikyti. Kiekvieną mėnesį tokie kompanijos kaip "Apple", "Microsoft" ir "Google" išleidžiamų paslaugų paketai, saugos pataisymai ir karštosios pataisos. Jų produktai padeda mums ištaisyti mūsų operacinių sistemų defektus. Galite gauti bet kurį iš šių produktų ir įdiegti į savo kompiuterį, kad užtikrintumėte maksimalią saugą ir apsaugą internete. Nesvarbu, ar naudojate "Mac OS X", "Windows" ar kitą operacinę sistemą, visada turėtumėte atnaujinti savo naršykles ir programas vieną ar du kartus per mėnesį Source .

November 28, 2017