Back to Question Center
0

Kaip Twitter gali padėti gauti daugiau klientų? - Semalt duoda atsakymą

1 answers:

"Twitter" gali pritraukti daug klientų tinklalapyje. Dėl žiniatinklio valdytojų, kurie nagrinėja "Social Media Marketing" (SMM), galite dėti daug pastangų, kad gali būti ne vaisių. Andrew Dyhan, "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas, siūlo apsvarstyti šiuos būdus, kuriais "Twitter" gali padaryti jūsų SEO kampaniją sėkmingai:

Užtikrinti nuotraukas ir rodyti vaizdo įrašus. Atliekant SEO vaizdus ir vaizdo įrašų turinį taip pat prisideda prie reitingavimo veiksnių. Šiuo atveju yra daug būdų, per kuriuos asmenys sąveikauja su jūsų turiniu. Be to, nuotraukos gali padėti jums patraukti savo svetainės UX - lease pc.

Rasti tinkamus paieškos rezultatus. Tinkama paieškos metrikos analizė vienu metu gali patraukti savo svetainę, sukuriant daug pinigų. Galite naudoti paieškos rezultatus, kad "Twitter" taptų klientais jūsų svetainėje .

Kvalifikuotas turinys ir paminėjimas . Kartais žmonės mėgina paminėti ir komentuoti. Tokiu atveju žmonės gali pamiršti šį aspektą pamėgdžiojus atlikti "SEO" įmonę. Gali būti kitų tinklaraščio sričių, kuriose jūsų svetainėje galima rasti daug žmonių. "Twitter" gali padėti automatizuoti šias užduotis ir sudaryti šiuos elementus kartu .

Turėkite konkursus. "Twitter" žaidimų kūrimas gali padėti žmonėms sukurti daugybę reklamos kūrimo aspektų..Be to, "Twitter" galite sekti savo auditoriją. "Twitter" yra galingas rinkodaros įrankis, kurį turėtų naudoti kiekvienas žiniatinklio valdytojas.

Naudokite tinklaraštį. Dienoraščio galia vis dar vyrauja interneto rinkodaros srityje. Naudodamas autoritetingą tinklaraštį, žmonės gali jautriai reaguoti į informaciją, kurią jie bando perduoti, taip pat atlikdami reikiamus pakeitimus, kad reklamos kampanija būtų sėkminga. Galite susieti savo dienoraštį su "Twitter", kad gautumėte didžiausią naudą .

Atsakymas į tinkamą auditoriją. "Twitter" sistemoje daugybė žmonių gali pakomentuoti savo tweets dėl įvairių priežasčių. Galite pašalinti šiuos žmones ignoruojant žmonių, kurie nėra pasiruošę būti jūsų klientais, komentarus. Be to, tinklaraštis gali padėti pritraukti savo "Twitter" stebėtojus dideliu dėmesiu asmenims, norintiems tapti klientais .

Retweet veiksmingai. Atrodo, kad Retweeting yra paprasčiausias "Twitter" naudojimo pastabos elementas. Žmonės retweet tweets iš kitų sąskaitų, kad jų pasekėjai pamatytų šią konkrečią informaciją. Jei norite, kad vartotojai, kurie nori atlikti reikiamus jų skelbimų kampanijų pakeitimus, yra svarbūs, kad retweet turinys būtų patikimas šaltinis, kad visas procesas būtų unikalus .

Išvada

Šiuo metu vis daugiau ir daugiau žmonių linkę naudoti "Twitter", norėdami perduoti pagrindines SEO ir turinio rinkodaros užduotis. Kitais atvejais žmonės naudoja reklamos procesą, kad pasiektų milijonus klientų visame pasaulyje. Dauguma jų padeda vykdyti pagrindines reklamos kampanijas. Yra ir kitų būdų, kurie padeda žiniatinklio valdytojams pasiekti tikslinę auditoriją. Galite naudoti šį vadovą, kad sėkmingai atlikote savo SEO ar SMM kampaniją. Be to, "Twitter" gali padėti jūsų skelbimams kurti daugybę klientų jūsų svetainėje .

November 29, 2017