Back to Question Center
0

Kaip kovoti su šlamšto srautu naudojant "Google Analytics" filtrus? - Semalt atskleidžia atsakymą

1 answers:

Mes visi gali būti neįmanoma sunaikinti šlamšto srauto naudodami "Google Analytics" filtrus. Yra tikimybė, kad tai atsitiks visiems, nes šiukšlių dėžė kasdien su daugybe svetainių. Jie yra pavojingi jūsų verslui ir gali sugadinti jūsų reputaciją internete. Kita problema yra ta, kad vaiduoklis eismas ir šlamštas nesuteikia tikslių rezultatų svetainės srauto požiūriu. Jie visada pateikia jums nuomones su dideliu atmetimo rodikliu, todėl galite jausti, kad kiekvieną dieną gaunate vis daugiau ir daugiau nuomonių - günstige wohnungsreinigung. Svarbu, kad per dieną gautume tik keletą nuomonių, užtikrinančių jų kokybę. Priešingai, svetainėse, kurios gauna daug peržiūrų ir mažiau vertingų atmetimo rodiklių, gali būti nemažai potencialių klientų. Jei esate vienas iš jų, turite pakeisti savo strategijas ir sukurti patikimą internetinį buvimą. Net žinodama, kad yra šiukšlių dėžutės, neturėtumėte ginčytis su jais ir kurti filtrus, kad jie iš esmės atsikratytų.

Laimei, tam tikri metodai ir metodai gali padėti atsikratyti nepageidaujamo e. Pašto platintojų naudojant "Google Analytics". Galite kurti filtrus ir išspręsti daugelį savo problemų internete .

Aukštasis profesionalus iš "Semalt" skaitmeninių paslaugų, Ivanas Konovalovas, atkreipia dėmesį į kai kuriuos pagrindinius dalykus, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį:

Naujų minčių kūrimas

Prieš koreguodami "Google Analytics" paskyros nustatymus, gerai sukurti visiškai naujus rodinius..Turėtumėte kurti naujus, nepaliestus filtrus ir išardyti daiktus į segmentus. Pradžioje šis procesas užims šiek tiek laiko, bet gali padėti parengti kokybės ataskaitas. Turėtumėte pereiti į savo "Google Analytics" paskyros skyrių "Administratorius" ir koreguoti "View Setting". Čia turėtumėte kurti skirtingus vaizdus ir skirtingus filtrus ir sujungti juos vienas su kitu.

Visapusiško filtro nustatymas

Jūs galite nustatyti daug filtrų pagal jūsų poreikius. Jei kyla painiavos dėl filtrų kūrimo, rekomenduojame patikrinti "Google" patarimus, kurie yra prieinami internete, tačiau keli dalykai, kuriems reikia greito dėmesio, yra galimi pagrindiniai pavadinimai, kampanijos šaltiniai, kalbos nustatymai ir kt.

Loginiai kompiuterių pavadinimai

Būtų neteisinga teigti, kad visas jūsų svetainės lankytojų srautas turi būti perduodamas kompiuterių pavadinimais ir serveriais, siekiant užtikrinti, kad nekiltų pavojus kokybei. Ši informacija yra jūsų "Google Analytics". Galiojantis prieglobos pavadinimas yra teisėtas pavadinimas, susietas su jūsų svetaine ir gali filtruoti paieškos rezultatus pagal jūsų nustatymus. Jei esate pavargę nuo aukšto atmetimo lygio, galite pabandyti šią parinktį, kad sumažintumėte savo svetainės atmetimo rodiklį. Bet visada turėtumėte įsitikinti, kad nesate įstrigę dėl neteisingo prieglobos, nes tai gali sugadinti jūsų svetainę.

Kampanijos šaltiniai

Turite suprasti, iš kur eina jūsų svetainė. Sukurdami filtrus galite sužinoti eismo šaltinius, taip pat gauti informaciją apie IP adresus .

Kalbos nustatymai

Daugybė nepageidaujamo e. Pašto platintojų ir įsilaužėlių išnaudoja jūsų svetainę ir jos nustatymus, siunčia netikrą srautą. Be to, jie apeina jūsų kalbos nustatymus, o filtrai labai trikdoma. Geriausias būdas atsikratyti jų yra kasdien stebėti svetainės našumą. Turėtumėte stebėti, kiek peržiūrų gavote ir kaip tobulinti atmetimo rodiklį .

November 29, 2017