Back to Question Center
0

Kaip įveikti "Dyre Banking Trojan"? Semalt pateikia atsakymą

1 answers:

"Dyre Banking Trojan" yra laikoma pavojinga reklaminė programinė įranga, kuria gali būtiįtvirtinti skelbimus tarp žodžių svetainėje. Šios programos, kurios paprastai yra nepageidaujamos, siekia sukurti teigiamą jų suvokimąpatikimumą ir galiausiai gauna pajamų per reklamą, pvz., teksto formos tekstą ir kitas skelbimų formas. Adware gauna asmeninęstebėdami naršyklės slapukus, kad būtų parodyta daugiau pritaikytų skelbimų.

Daugeliu atvejų ši reklaminė programinė įranga gali užpulti užkrėstą sistemą ikisusiejant save su vykdomais procesais arba trečiųjų šalių programomis. Be to, tvirtinama, kad daugumos žmonių kompiuteriai yra užkrėstikai vartotojai spustelėja nuorodas viešajame tinkle.

Dyre Banking Trojos arklys savo naršyklėje paprastai įdiegia nereikalingą papildinį, kurissukelia tokius dalykus kaip iššokantys langai, sumažintas kompiuterio greitis ir naršyklės peradresavimas.

Kai kuriais atvejais "Dyre Banking Trojan" gali padidinti naršymąpatirtis. Tačiau svarbu pažymėti, kad nauda yra mažesnė už žalą jūsų sistemai, nes be toskelbimų įdiegimas į naršyklę surenka jūsų asmeninę informaciją. Tokiu atveju primygtinai rekomenduojama, kad jūs skubiai pašalintumėte DyreBanking Trojan, kad apsaugotumėte nuo numatomų problemų.

Ivanas Konovalovas, Klientų sėkmės vadovas Semalt ,Apibūdinami vertingi patarimai, kurie padės išspręsti šią reklaminę įrangą.

"Dyre Banking Trojan" keliami

pavojai,

1. Tai rodo, kad jūsų internetinė veikla yra galimų grėsmių. Adware pakeičiajūsų paieškos rezultatų puslapiuose yra piktybiškų svetainių, kuriose dominuoja pavojingas virusas.

2. Tai pakeičia jūsų sistemos nustatymą ir taip daro nuotoliniu būdu įsilaužėlįvaldyti savo kompiuterį..

3. Tai yra susijusi su kitomis kenksmingomis grėsmėmis, tokiomis kaip kirminai, reklaminė, Trojan, šnipinėjimo programavisa tai daro neigiamą įtaką jūsų kompiuterio sistemai.

4. Tai sulėtins jūsų sistemos veikimą ir galų gale gali sugadinti jūsų sistemą.

Procedūra visiškai pašalinti "Dyre Banking Trojan" iš jūsų asmeninio kompiuterio

Jūs galite pašalinti šį reklaminį įrenginį naudodami automatinį pašalinimo būdą ar vadovąintervencija. Jei neturite žinių apie kompiuterių valdymą, rekomenduojama naudoti automatinį įrankį, kuris jums padės.

Šie patarimai gali padėti jums pašalinti virusą rankiniu būdu:

1 žingsnis : vienu metu paspauskite klavišus CTRL + Shift + ESCužduočių tvarkyklės paleidimas. Pradėkite ieškoti procesų, susijusių su "Dyre Banking Trojan", spustelėdami skirtuką Procesai.

2 žingsnis : suraskite ir pašalinkite failus, susijusius su reklaminėmis programomis, sąrašežemiau esančius aplankus.

% AppData% \\

Temp% \\

% programos failų% \\

% AllUsersProfile% \\

% LocalAppData% \\

3 žingsnis : spustelėkite R raktus + "Windows" ir įrašykite žodį "regedit" į langą "Run"ir po to paspauskite OK, kad inicijuotumėte registro redaktorių.

4 žingsnis : pašalinkite iš naršyklių, užkrėstų reklaminėmis priemonėmis, pašalintus priedus, susijusius su virusu.

Kaip apsaugoti kompiuterį nuo kenkėjiškų programų

Interneto vartotojai turėtų būti linkę atsisiųsti programinę įrangą iš interneto, taip pat kadaaplankyti įvairias svetaines. Turėtumėte įsitikinti, kad visi jūsų atsisiuntimai yra iš gerbiamų svetainių. Atsižvelgdami į tai, mes patariame jums turėtitvirtas jūsų sistemoje esantis šalinimo įrankis, apsaugantis jūsų kompiuterį nuo galimų grėsmių Source .

November 28, 2017