Back to Question Center
0

Kaip įtikinti klientus pirkti SEO tinkamą turinį

1 answers:

Daugelis kompanijų laikosi nuomonės, kad gali sumokėti pinigus už turinį, bet jų nenuostabu, jų tinklaraščiai nepasiekia populiarumo ir galiausiai produktai neparduodami. Jų socialinės žiniasklaidos pasekėjų skaičius išlieka aukštas, tačiau jų internetinės rinkodaros intervencijos nesugeba jas paskatinti.

Turinys yra kritinis, tačiau įmonės vis dar nepakankamai vertina savo svarbą. Max Bell, "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas, paaiškina, kodėl svetainė yra svarbi norint pateikti puikų turinį.

Halo poveikis

Jei jūsų žiniatinklio platformoje yra blogo turinio, žmonės suvoktų, kad jūsų produktas yra blogas. Psichologiškai halo efektas paaiškina, kodėl patrauklūs žmonės dažnai vadinami patikimomis. Tai reiškia, kad jei jūsų turinys yra geras, auditorija taip pat manys, kad jūsų produktas yra geras.

Vidutiniškas turinys

"Halo" efektas yra reikšmingas tik tada, kai žmonės jus pastebi ir tuo atveju, jei jūsų turinys yra įprastas, tada niekas jus neatpažins. Tinklas yra vienas didelis įprasto turinio kalnas, kuris yra mažiau įdomus ir blogai parašytas. Jūsų pigūs rašytojai nepadės laimėti savo auditorijos, nes žmonės pasirinks kitas svetaines, kuriose yra gero turinio..

Vidutinio turinio nepavyks gauti nuorodų į

Jei investuojate labai reklamoje ir kai žmonės pasiekia jūsų svetainę, nusprendžia, kad ji jiems netinka, tada investicija nėra verta. Turėdami didelį turinį, galėsite ilgą laiką pritraukti pirkėjų ir skaitytojų.

Puikus turinys turi kojas. Reklama neturi

Kai kuriais atvejais ne visi puikūs turinio rezultatai bus daug, bet didžioji dalis didžiojo turinio sklinda laiku ir baigiasi dalijamasi per socialinę žiniasklaidą ir kitas platformas.

Super turinys susieja jūsų prekės ženklą su tam tikra asmenybe

Blogas rašymas neturi įtakos tau, jis nejudina tavęs, ir jis neužsiima tavimi. Tiesą sakant, tai gali būti vadinama tiesiog rašalo švaistymu. Kita vertus, geras turinys gali daug ką nuveikti. Tai sukuria ryšį, asmenybę ir jausmą. Jei jums reikia, kad jūsų turinys būtų kietas, turite rasti asmenį, kuris žino turinio tendencijas.

Jis pradeda jus kaip institucija

Super turinys yra gerai struktūrizuotas ir išsamus, kažkas paverčia jus ekspertu sektoriuje. Tai ištrauks įtaką turinčius asmenis, kurie yra kritiška auditorija, o kai jie pradeda skelbti turinį, skaityti jūsų platformą ir susieti su kitomis svetainėmis, tada jūs naudojate daug.

Blogas turinys nėra verta investuoti

Blogai ištirtas ir parašytas turinys nėra vertas kapitalo, kurį praleidžiate, nes jis nepavyko įspūdžio ir galų gale, nė viena didelė auditorija neperskaičiuos. Super turinys bus brangus, tačiau jis gali pasiekti didelę auditoriją ir formuoti jūsų prekės ženklą Source .

November 28, 2017