Back to Question Center
0

Kaip išvengti, kad būtų pažymėtas kaip šlamštas. Semalt Patarimai

1 answers:

Jei nenaudojate interneto, tikėtina, kad šlamšto filtrai pažymės jūsų el. Laiškus. Igor Gamanenko, "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas, teigia, kad viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurios sunku užkirsti kelią el. Laiškų siuntimui į šlamštą, yra tai, kad šlamštas yra griežtesnis už jūsų pašto dėžutę. Beveik visi interneto paslaugų teikėjai naudoja kelis šlamšto filtravimo metodus, o kai kurie iš jų naudoja kūrybinius ir neprognozuojamus būdus kovoti su šlamštu. Štai patarimai, kaip pagerinti savo el. Pašto pristatymą per kelias minutes .

Dėmesys geram ir įdomiam turiniui

Svarbu atkreipti dėmesį į kokybišką ir informatyvų turinį. Jei turinys yra vertingas jūsų kontaktams, jie tikrai patinka reguliariai skaityti jūsų el. Laiškus. Įsitikinkite, kad siunčiate jiems kokybiškus dalykus, kuriuos norite skaityti, ir jis lieka šviežias, įdomus ir aktualus maksimaliai ekspozicijai. Jei kelis kartus nusiųsite savo kontaktinius asmenis reklaminius ir nenaudingus dalykus, jie gali užblokuoti jūsų el. Pašto dėžutę, o jūs turėsite susidurti su pristatymo negalima .

Pašalinkite visus neaktyvius kontaktus

Jei jūsų el. Pašto pranešimas yra nepageidaujamas, jūsų pagrindinis interneto paslaugų teikėjas jį pristatys. Jei siunčiate el. Laiškus į įvairius neaktyvius kontaktus, kurie netgi net nesijaudina skaityti jūsų teksto, geriau pašalinti tuos neaktyvius ryšius kuo greičiau. Jūs turėtumėte reguliariai išvalyti abonentus iš sąrašo ir padalinti juos į segmentus pagal jūsų reikalavimą. Siekiant palengvinti jūsų darbą, yra įvairių įdarbinimo valdymo priemonių..Turėtumėte siųsti el. Laiškus kontaktams, kurie aktyviai veikė per pastaruosius šešis mėnesius, ir įsitikinkite, kad reguliariai pridedate naujus el. Pašto adresų prenumeratorius.

Peržiūrėkite registracijos procesą ir galvokite apie abonentus

Visada turėtumėte peržiūrėti savo registracijos procedūrą ir pabandyti įsitvirtinti prie savo abonentų batų. Jei atsiųsite jiems turinį, kurio niekada nesitikėjo, abonentai jo neklaužės ir gali pažymėti kaip šlamštą. Štai kodėl turėtumėte naudoti savo turinį profesionaliai ar draugiškai kalbą ir suteikti jai įdomų ir naudingą išvaizdą. Nebūtina keisti savo šablono ir logotipo vėl ir vėl, nes tai gali supainioti jūsų gavėjus ir jie gali pateikti šlamšto skundus prieš jūsų įmonę .

Venkite siųsti grafiką ir vaizdus į el. Laiškus

Vaizdų ir paveikslėlių siuntimas el. Laiškuose gali pakenkti jūsų abonentams, ypač kai nuotraukos yra didelio dydžio. Jei norite išsiųsti kai kurias nuotraukas, turėtumėte kurti savo nuotraukas arba parašyti el. Laiško tekstą grafine forma, suteikdama jam patrauklų ir patrauklų vaizdą. Kita vertus, jums geriau siųsti paprastuosius elektroninius laiškus savo abonentams .

siųsti tikslinius, suasmenintus ir suaktyvintus el. Laiškus ir kampanijas

Jei norite generuoti potencialius klientus, turėtumėte siųsti tikslinius ir individualizuotus el. Laiškus savo abonentams. Dažniausiai ši tendencija yra apibūdinama kaip šlamštas, tačiau jei jūsų turinys yra naudingas ir užsiėmimas nė vienas gavėjas jus nebus pažymėjęs kaip šlamštą. Pagrindiniame lygyje turėtumėte siųsti sveikinimo pranešimus visiems savo abonentams ir siųskite jiems reklaminius el. Laiškus vieną kartą per savaitę, kad jų dėmesį atkreiptų nepažeistas sezonas po sezono.

Galutinės minutės

Jūsų pagrindinis dėmesys turėtų būti skiriamas aktyvių kontaktų sąrašui. Jų galite siųsti reklaminius el. Laiškus, bet tekstas neturėtų būti beprasmis ar keistas. Jei sutelksite dėmesį į kokybę, tikėtina, kad jūsų kontaktai taptų laimingais klientais Source .

November 29, 2017