Back to Question Center
0

Ką reikia žinoti apie SEO - Semalt Ekspertas

1 answers:

Kadangi SEO ir toliau vystosi, rinkodaros specialistai taip pat turi keisti savo taktiką. Oliveris Kingas Semalt ekspertas sako, kad kiekvieną dieną vyksta daug pažangesnių ir efektyvesnių paieškos optimizavimo modelių. Tai atsakas į tokius pakeitimus, kaip "Google" pakeitimai, kurie pakeitė jo algoritmą, siekiant užtikrinti, kad žmonės nesugeba apgauti ar išnaudoti jų. Tiek, kiek tai yra puiki strategija siekiant užkirsti kelią nesąžiningumui, tai taip pat reiškia, kad rinkodaros specialistai turės išgirsti SEO sąvokas

Investicijų grąžos reikšmė

Užtikrindami, kad raktiniai žodžiai būtų taikomi pagal raktažodžius, tai yra geras dalykas verslui. Vis dėlto aukščiausias paieškos reitingų reitingas nereiškia, kad pajamos didžiausios. Efektyviai naudoti tokius įrankius kaip KISSmetrics arba RJMetrics klientams stebėti ir dažniausiai naudojamas užklausas. Jie galiausiai lemia finansinės prekės ženklo sėkmę. Žmonės turėtų nustoti daryti prielaidą, kad santykinis populiarumas yra teigiamas IG .

Mobilioji draugystė

Laikai pasikeitė, kai žmonės prie kompiuterio galėjo naudotis tik internetu. Didėjant smartphonach nuosavybės teise, žmonės ir toliau daro mobiliuosius įrenginius dominuojančia įtaiso, naudojamos paieškoms atlikti. "Google" stengiasi skatinti šį naudojimą užtikrinant, kad SERP reitinguojančios svetainės turi savo mobiliųjų telefonų optimizuotas svetaines. Svetainės, kurios nėra mobiliosios, optimizuojamos dažnai yra lėtos apkrovos, kurios turi įtakos bendram SEO. Visada įsitikinkite, kad nėra jokio, kas trukdytų mobiliojo įrenginio įkeliamojo puslapio greičiui, jei svetainė yra optimizuota mobiliesiems.

Go Broad

Rinkodaros specialistai ilgą laiką naudojo savo vidutinio ilgio ir ilgalaikius raktinius žodžius savo SEO. Dabartinis Hummingbird algoritmas yra daug protingesnis ir nori įsitikinti, kad jis grąžina rezultatus abiejų tipų Raktinių žodžių naudojimas. Naudojant plačius raktinius žodžius algoritmas suteikia galimybę suprasti turinį ir kontekstą vienos paieškos metu ir galiausiai pagerinti srautą į svetainę .

Išreikštas Vs. Implicit

Išreikšti saitai yra tie, kurie tiesiogiai nukreipiami į svetainę. Numatomos nuorodos atsiranda, kai kita svetainė nurodo turinį savininko svetainėje. Bet koks paminėjimas iš kitos svetainės yra patikimumo balsas, o "Google" tai laikomas populiarumo išraiška. Tai pirmiausia sveria svetainės svarba ir kiek žmonių apie tai kalba.

Efektyvus turinio rinkodara

Nėra tikslo turėti SEO rinkodaros kampaniją, jei nėra vertingo turinio, kad jį palaikytų. Jei negalima kruopščiai išplatinti turinio, SEO tampa nenaudingas. Šio turinio kokybė visada bus svarbesnė už kiekį. Yra du būdai kokybiškam turiniui: naudoti raktinių žodžių statistiką, kad padidintumėte matomumą, apsilankytų svečių dienoraščio įrašuose, pasiūlytume išplėstinį DUK rodiklių sąrašą ir paskelbtų turinį, į kurį vertingi ir dažniausiai naudojami ištekliai nori susieti .

Veiksmas, susijęs su neigiamu SEO

Beveik neįmanoma užkirsti kelią piktybinei SEO kampanijai prieš svetainę. Tačiau naudodami "Google" žiniatinklio valdytojo įrankius galite sugadinti. Per ją galima stebėti ir stebėti visus statistinius duomenis, norėdami tiksliai nustatyti įtartiną elgesį. Kuo greičiau bus nustatytos šios grėsmės, tuo greičiau galėsite sugrįžti. Nepastebėtas neigiamas SEO gali sukelti "Google" nuobaudas .

Statybos santykiai

Įsitikinkite, ar turite santykių su kitais įsitvirtinusiais rinkodaros specialistais, esančiais dabartinės nišos interesais. Kai kuriais atvejais santykiai gali pasirodyti naudingi, kai žmonės su ta pačia tiksline auditorija nori dirbti kartu Source .

November 29, 2017