Back to Question Center
0

Išskirti firminius raktinius žodžius - Semalt Patarimai

1 answers:

Firminiai raktiniai žodžiai yra kai kurie iš labiausiai naudingų elementų, taikomų svetainėje, siekiant palengvinti matomumą padidinus svetainės lankomumą ieškant informacijos, susijusios su nurodytais žodžiais apie siūlomus produktus. Pasiekę numatytą paskirtį pritraukti daugiau lankytojų, kitas žingsnis - užfiksuoti kuo daugiau interneto vartotojų. Firminiai raktiniai žodžiai gali perpildyti svetainę, kad supainioti žiniatinklio analizę apie tai, kam reikalingi bendrovės produktai, nenaudojant suformuluotų raktinių žodžių. Tai reikalauja sumažinti ar visiškai išvalyti raktažodžius, kad pamatyti, kokius žodžius žmonės ieško .

Yra įvairūs metodai, naudojami pašalinti raktinius žodžius, kurie rodomi kaip šlamštas. Dauguma jų yra nuobodūs ir labai reiklūs. Julia Vashneva, Semalt vyresnysis klientų sėkmės vadybininkas, teigia, kad reguliarios išraiškos yra vienas iš efektyviausių būdų palengvinti funkciją.

Reguliarūs išraiškos

Reguliarusis išraiškos yra vienas iš charakteristikų, naudojamas siekiant, kad logika pateiktų teiginį, kad filtruotų elementus, kurie panašūs į atskiras grupes. Loginiai teiginiai, pvz., "AND / OR", naudojami filtravimo mechanizme, kai elementas su funkcija A ir funkcija B elgiasi tam tikru būdu arba pereina į tam tikrus kriterijus, o ne tas, kurio funkcijos yra A arba B. Tam tikras rezultatas negali įvykti, nebent kritinės sąlygos įvykdė arba atitiko išankstines sąlygas .

Išskyrus firminius raktinius žodžius naudojant reguliarias išraiškas

Eikite į išplėstinės paieškos juostą raktinių žodžių ekrane, ypač" Eismo šaltinių paieškos "ekrano puslapyje, kad neįtrauktumėte firminių raktinių žodžių. Pavyzdžiui, galite pašalinti įmonės pavadinimą, OKI iš raktinių žodžių

 • Paspauskite ADVANCE;
 • Eikite į "IŠSKYRUS"
 • Padarykite kintamąjį kaip "raktinį žodį";
 • pagal raktinio žodžio žinomumą pasirinkite "tiksliai atitinkantį" arba "turinčią"
 • Įveskite pavadinimą "OKI" ir spustelėkite "Taikyti";

Įsitikinkite, kad išbraukite susijusius rašybos klaidas iš sistemos naudodami šiuos veiksmus, nes vartotojai gali netinkamai rašyti OKI ieškodami .

 • Eiti į pažengusius.
 • Pasirinkite "Išskirti"
 • .
 • Pasirinkite kintamąjį "Raktinis žodis".
 • Pasirinkite "atitinkantį RegExp" atitinkamas atitikmenų taisykles
 • .
 • Į klaidą rašydami įveskite paieškos juostą, atskirdami jas naudodami vamzdžio / vertikalaus juostos simbolį (|). Neužpildykite tarpų prieš arba po kiekvieno raktinio žodžio.

Naudoti veiksmai gali būti naudojami, siekiant ištrinti firminių raktinių žodžių duomenų bazę, siekiant užtikrinti, kad paieška būtų švari ir nepagrįsta.

Švarus firminių raktinių žodžių registras padidina žodžių, kurie nėra firminiai žodžiai, identifikavimą, kurie verčia didelę srauto dalį. Nustatyti raktiniai žodžiai gali būti įtraukti į sistemą arba padeda pasiekti geresnę paieškos ir paieškos mechanizmą. Aiškus paveikslėlis, sukurtas vienu paspaudimu išskiriant firminius raktinius žodžius, užtikrina tinkamą svetainės SEO sistemos integravimą, kad būtų sukurta daugiau svetainių lankytojų.

Šis metodas yra lengvesnis, nei "Google Analytics" pašalinti persiuntimo šlamštą. "Google Analytics" turi nustatymus pašalinti persiuntimo šlamštą ar bet kokį šlamštą, užregistruojant neteisingą informaciją "Google Analytics" konsolėje. Skirtingai nuo persiuntimo šlamšto ar bet kokio kito "Google" analizės šlamšto, firminiai raktiniai žodžiai gali būti pašalinti naudojant vieną paspaudimą Source .

November 29, 2017