Back to Question Center
0

Gudrybės apie tai, kaip blokuoti nepageidaujamą šlamštą iš jūsų "Google Analytics" - Semalt patarimai

1 answers:

keletą metų svetainės persiuntimo šlamštas buvo didelė problema. Pastebėję nepageidaujamo persiuntimo šaltinius galite manyti, kad jūsų "Google Analytics" paskyroje įvyko tiek daug apsilankymų dėl persiuntimo srauto padidėjimo ir pervertintų ataskaitų.

Šlamšto perdavimas, pvz., "Darodar", svetainės mygtukai ir paprasti bendrinimo mygtukai, yra vienas iš paieškos variklių optimizavimo priemonių, keliančių grėsmę e-komercijos svetainių veikimui - angry birds bubu. "Google Analytics" yra viena iš pagrindinių įrankių, padedančių įmonėms ir elektroninės komercijos verslo savininkams analizuoti ir sekti jų lankytojų kelius.

Čia yra keletas triukų, kuriuos aprašė Semalt klientų sėkmės vadybininkas Max Bell, aprašytas keletą gudrybių, kurie padėtų jums blokuoti siuntimo nepageidaujamą turinį įtaką jūsų svetainės veikimui .

Naudojant .htaccess failą

Šlamšto persiuntimo srauto blokavimas veiksmingai sprendžiamas per .htaccess. Konfigūracijos failas naudojamas serveriui paleisti. Šis metodas neleidžia jūsų svetainei perkrauti ir taip pat blokuoja jūsų svetainės nukreipimo šlamšto domenus. Šlamšto peradresavimas per .htaccess yra toks veiksmingas, nes failui gali būti nurodyta užblokuoti apsilankymus dėl šlamšto domeno arba IP adreso .

Nemažai rinkodaros specialistų ir svetainių savininkų pageidauja naudoti .htaccess, kad blokuotų nepageidaujamą siuntimo nepageidaujamą turinį, turės įtakos jų internetinių įmonių veiklai. Ši hiperteksto prieiga ne tik blokuoja pašalina nukreipimo šlamštą ir svetainės vorus iš jūsų "GA", bet taip pat apsaugo piktybišką domeną nuo jų serverių .

Nepamirškite prarasti reikalingos informacijos apie savo svetainę, įvesdami reikiamą komandą, kai išjungiate ir užblokavote persiuntimo šlamštą. Ar žinojote, kad dvigubo tarpo simbolis vykdant komandinę eilutę gali sugadinti jūsų B2B verslas? Prieš blokuojant persiuntimo šlamštą naudodami komandų eilutę, pasitarkite su svetainės kūrėju arba atsisiųskite "WordPress" papildinį .

Kai kurie klausimai kilo siekiant išsiaiškinti skirtumą tarp robotų ir .htaccess failo. Pagal svetainių dizainerių robotų failas veikia siekiant padėti paieškos robotams ir žiniatinklio vorams pritraukti srautą į svetainę, tuo tarpu .htaccess padeda interneto rinkodaros specialistams nustatyti komandų eilutes, kad būtų užblokuotas persiuntimo šlamštas, IP adresų asortimentas ir suklastotas eismas

GA filtrų paėmimas siunčiant šlamštą

"Google Analytics" paskyroje blokuojant persiuntimo šlamštą, labai rekomenduojama naudoti "Google Analytics" filtrus. "GA" filtrai leidžia interneto rinkodaros specialistams ir žiniatinklio kūrėjams analizuoti "Google Analytics" duomenis ir ataskaitas. Kaip rinkodaros specialistas, galite naudoti GA, kad pašalintumėte vidinį srautą, sugeneruotą iš jūsų darbo vietos, blokuotumėte nepageidaujamą siuntimą ir pašalintumėte daugybę IP adresų ir kenksmingų domenų iš savo svetainės .

Galite naudoti "Google Analytics" filtrus, kad pašalintumėte kenkėjiškus domenus ir "darodar" iš savo svetainės. Štai kelios gudrybės apie tai eiti .

 • Pradėkite savo GA sąskaitą ir prisijunkite.
 • Spustelėkite "Administratoriaus nustatymai" piktogramą ir pasirinkite "Visi filtrai"
 • .
 • Sukurkite naują filtrą ir sukurkite naują pavadinimą, kurį galėsite lengvai prisiminti
 • .
 • Spustelėkite piktogramą "Filtrų tipai" ir pasirinkite "Iš anksto nustatyto filtro" tipą
 • .
 • Paspauskite ir palieskite piktogramas "Išskirti", "IP adresai" ir "lygus" piktogramose, pateiktose jūsų "Google Analytics" paskyroje
 • .
 • Užpildykite IP adresus, kuriuos reikia pašalinti, ir spustelėkite "Išsaugoti"
 • .

Išskyrus IP adresus ir persiuntimo šlamštą iš savo "Google Analytics" paskyros, patartina pažymėti, kad filtrai neveikia ankstesnėse ataskaitose. Jei norite pasiekti tvarių ir efektyvių rezultatų, apsvarstykite galimybę blokuoti šlamšto domenus naudodami "Google Analytics" ir ".htaccess" failą. Negalima laukti, kol nepageidaujami domenai perkrauna serverį. Įdiekite "Google Analytics" savo svetainėje ir užblokuokite nepageidaujamą siuntimo šlamą, "webspiders", srautą srautą ir vidinį srautą .

November 29, 2017