Back to Question Center
0

Geriausios "Twitter" patarimai iš "Semalt" skaitmeninių paslaugų

1 answers:

"Twitter" yra viena iš geriausių ir plačiai populiarių socialinės žiniasklaidos platformų. Tai yra paprastas būdas gauti daugiau pasekėjų, daugiau paspaudimų ir bendrinti internete. Pasidaliję savo turiniu "Twitter", galite būti tikri, kad matysite daug, priklausomai nuo jūsų pasekėjų skaičiaus. "Twitter" teikia daugybę rinkodaros galimybių ir teikia įvairias galimybes platinti turinį, užsiimti žmonėmis internete ir reklamuoti savo prekės ženklą. Čia Artemas Abgarianas "Semalt" vyresnysis klientų sėkmės vadovas aptarė keletą geriausių būdų, kaip pagerinti jūsų tweets ir socialinės žiniasklaidos sąskaitų vertę - мебель шатура от производителя.

Nustatykite tweets dažnai

Jūs turite atkreipti dėmesį į savo pranešimų ir su vaizdais susijusių tweets planavimą optimaliu laiku. Viena iš didžiausių klaidų, kurią mes darome, yra ta, kad mes nesidalijame pranešimais ir nesukurkime "Twitter" paskyros atnaujinimo. Svarbu dalintis dalykais ir įdomiais daiktais tris ar keturis kartus per dieną, kad vis daugiau ir daugiau žmonių pritrauktų prie tweets. Tokiu būdu bus užtikrinta, kad padidinsite "Twitter" pasekėjų skaičių ir galėsite geriau išplėsti savo žodį. Labai rekomenduojama, kad kas valandą atliktumėte planavimą, kad jūsų pasekėjai liktų įsitraukę .

Sukurkite naują pagrindinį puslapį su naujais sąrašais

Kitas dalykas, kurį galite padaryti, yra sukurti vieną ar du pagrindinius puslapius su nauju sąrašu ir įdomiu turiniu. Pasinaudokite" Twitter "skelbimais ir stebėkite komentarų laukelį, kad atsakytumėte į visas užklausas. galiausiai padės jums daug Twitter sekėjų, taip padidinsite jūsų svetainės matomumą ir patikimumą internete. Jūsų "Twitter" pagrindinis puslapis gali būti bet kokios nišos ar temos, atsižvelgiant į jūsų susidomėjimą ir jūsų auditorijos poreikius.

Bendrinkite turinį į "Twitter"

Jei manote, kad pakanka vien laiko bendrinti turinį "Twitter", leiskite man pasakyti, kad padarėte baisią klaidą. Skirtingi technologijų ekspertai ir skaitmeniniai rinkodaros specialistai teigia, kad "Twitter" ir "Facebook" turinio perspausdinimas yra labai svarbus prekės ženklo išlikimui internete. Taigi, jūs neturėtumėte nustoti dalintis turiniu, kai jis bus bendrinamas. Vietoj to, jūs turėtumėte dalintis maloniomis idėjomis dabar ir tada įsitikinti, kad vartotojų dalyvavimo lygis yra palaikomas visoje.

Nepaisykite sekančio sekimo koeficiento

Nereikia nerimauti dėl savo sekančio sekančiojo santykio. Vietoje to, jūs turėtumėte vis sunkiau dirbti ir dalintis naujais dalykais "Twitter", nesvarbu, kiek pasekėjų turite internete. Daugiau dėmesio skirkite naudotojų įtraukimui, negu vieną arba du kartus per dieną patikrinkite sekančio sekimo koeficientą. Leisk man čia pasakyti, kad tai neabejotinai padidins jūsų socialinės žiniasklaidos buvimą ir visą gyvenimą gali išlaikyti savo prekės ženklą "Twitter" pasekėjų akivaizdoje .

Išvada

Galų gale norėtume pasakyti, kad yra daug Twitter programų ir įrankių, kurie gali valdyti jūsų pasekėjų kokybę. Galite pasinaudoti šiomis priemonėmis norėdami atmesti ir blokuoti netikras paskyras. Įsitikinkite, kad jūsų pasekėjai yra autentiški ir teisėti, kad jūsų svetainės savybės ir jūsų socialinės žiniasklaidos buvimas būtų išsaugoti iki galo .

November 29, 2017