Back to Question Center
0

Geriausia "Semalt" praktika filtrams "Google Analytics"

1 answers:

"Google Analytics" filtrai gali keisti, keisti ir apriboti duomenis, kurie rodomi peržiūrų formoje. Visada rekomenduojame nustatyti geriausius praktikos filtrus, kad užtikrintumėte savo duomenų kokybę internete .

Oliveris Kingas, Semalt klientų sėkmės vadybininkas, čia atkreipia dėmesį į svarbiausius dalykus, kuriuos reikia nepamiršti, kad būtų sėkmingai: neįtrauktas vidinis srautas, užuomazgų brūkšniai, žinios apie jūsų socialinio srauto šaltinius ir vardas skirtingi įvykiai.

Filtruokite vidinį eismą

Dauguma žmonių nekreipia dėmesio į tai, kokio pobūdžio eismas gaunamas jų tinklalapiuose, ir niekada rūpinasi jų nuomonių originalumu ir unikalumu. Jei norite visą savo verslą vykdyti, svarbu tvarkyti savo srautą ir užtikrinti jo kokybę. Galbūt norėsite pamatyti, ką jūsų klientai atlieka jūsų svetainėje, ir, jei tai tiesa, tuomet labai svarbu išfiltruoti vidinį srautą. Išskirtinis vidinio eismo filtras gali pašalinti duomenis, kilusius iš jūsų biuro ar jūsų namų. Paprastai žmonės jį pašalina ir nesupranta viso jų peržiūrų per dieną. Vienintelis būdas atsikratyti vidinio srauto yra kurdami filtrus ir blokuodamas savo IP adresus. Visada yra naudinga pašalinti duomenis iš "Google Analytics" paskyros ir suteikti kokybiškų rezultatų .

Įvairios organizacijos nori pamatyti, ką jų darbuotojai daro darbo valandomis ir kokia jų reakcija yra jų interneto svetainėse ir tinklaraščiuose. Dėl to jie sukuria tik vidinius peržiūros filtrus ir pašalina visą vidinį srautą..Tai yra IP adresu pagrįstas filtras, kuris suteiktų jums tikslius rezultatus. Pavyzdžiui, darbuotojai, kurie dirbo iš savo namų ir norėjo gauti kokybiškų rezultatų iš savo svetainių, gali įtraukti arba neįtraukti duomenis pagal jų reikalavimus .

Trailingligės kritimo filtras

"Google Analytics" stebi du skirtingus URL, kurie paprastai yra vadinami trapiais brūkšniais. Naudodami šį filtrą galite lengvai gauti atsakymus į savo klausimus. Rekomenduojame kurti pasvirusius brūkšnius ir filtrus pagal jūsų poreikius .

mažų filtrų filtrai

"Google Analytics" gali padėti atsikratyti prastos kokybės srauto. Be mažųjų filtrų, "Google Analytics" naudotojai, norintys gauti informacijos apie bendrą puslapių peržiūrų skaičių, galėtų rasti savo paskyrose. Tai gali paskatinti juos atsikratyti daug laiko reikalaujančių įrankių ir užtikrinti jų svetainės kokybę. Rekomenduojame naudoti mažų raidžių filtrus, kad transformuotumėte visus savo duomenis, prašomą URL, kampanijos kintamuosius ir įvykius .

Social Media Filters

skaitmeninės rinkodaros specialistai plačiai naudoja socialinės žiniasklaidos filtrus. "Google Analytics" suskirstė seansus iš socialinės žiniasklaidos, pvz., "Twitter", "LinkedIn", "Google+" ir "Facebook". Ji mano, kad tai yra priemonė, lygi persiuntimų, ir jei norite jas surasti, siūloma filtruoti Referral ataskaitą, kad būtų pateikta idėja, kiek jūsų svetainės buvo peržiūrėtos iš socialinių žiniasklaidos svetainių. Nebūtų neteisinga teigti, kad įvairios organizacijos bendradarbiauja su socialine žiniasklaida, siekdamos išplėsti savo verslą. Sukurdami tokius filtrus ir klasifikuodami šaltinius, galite padaryti savo svetainę matomą paieškos paieškos rezultatuose ir užtikrinti didelį jos patikimumą Source .

November 29, 2017