Back to Question Center
0

Gairės iš Semalt - Kaip išlaisvinti jūsų svetainę nuo įsilaužimo atakų

1 answers:

Visame internete vyksta daugybė elektroninių nusikaltimų. Dėl to žmonės turi liktižino apie šiuos asmenis. Asmeniui, turinčiam svetainę, saugumas el. Komercijos įmonėje ir jūsų klientų saugumas priklauso jumsrankos. Įsilaužėliai sudaro sukčiavimo atakų, phishing puslapių pagrindą, taip pat įvairius kenkėjiškų programų hacks, pvz., El. Pašto trojanų naudojimą.priedai.

Dažniausiai įsilaužėliai nukreipia svetaines dėl daugelio priežasčių. Jie gali būti iš konkurentošalis, siekianti nukreipti jūsų svetainę. Kitais atvejais įsilaužėliai gali būti asmenys, ieškantys asmeninės informacijos, tokios kaip el. Pašto slaptažodžiaiar net kredito kortelės informacija. Yra daugybe hakerių formų, iš kurių daugiausia atsiranda dėl to, kad nukentėjo auka.

Jackas Milleris, pagrindinis ekspertas iš Semalt ,aptaria keletą patarimų, kurie gali padėti jus nuo šių įsilaužėlių:

1. Naudokite saugius slaptažodžius.

Kaip svetainės administratorius, jūsų slaptažodis turi milžinišką administracinį vaidmenį priimantįsitikinkite, kad visa svetainė yra saugi. Paprasti slaptažodžiai, pvz., 12345, nėra saugūs ir gali būti bandomosios ir klaidų įsilaužimo atakos auka. Kitameatvejų, neturėtumėte naudoti per daug akivaizdžių slaptažodžių. Gimtadienio arba vardo vaikas slaptažodis nėra pakankamai saugus. Turėtų būtisudėtinga žodžio struktūra, derinant skirtingų tipų simbolius skirtinguose stiliuose. Taip pat turėtumėte įsitikinti, kad naudojate visas kitas šalissvetainėse taip pat yra saugių slaptažodžių.

2. Naudokite HTTPS.

Naudojant apsaugos sluoksnio apsaugą, gali būti geriausia jūsų svetainė. Pavyzdžiui,svetainės, kuriose yra HTTPS prieglobos platforma, turi naudą, palyginti su tais, kurie to neveikia. Dėl to saugumas jūsų svetainėje taip patkad jūsų klientai labai priklauso nuo jūsų prieglobos plano. Be to, asmenys, kurie naudojasi šiomis idėjomis, gauna naudos saugumuisvetaines, kurių dauguma įsilaužėlių negali įsiskverbti.

3. Būkite susipažinę su scenarijais.

Dauguma įsilaužėlių naudoja scenarijų ir CMS platformų naudojimą. Šios sistemosyra pažeidžiamumas, kurį įsibėgėjęs įsilaužėlis gali pasiekti perėjimą. Atkreipkite dėmesį į unikalius simbolius, kurie paleidžia jūsųnes tokio tipo kodai yra skirtingi pažeidžiamumo tipai. Pavyzdžiui, svetainėse, sukurtose PHP, ASP ir"JavaScript" rodo daugybę skylių sistemoje. Dauguma kūrėjų nepastebi šių klaidų ir saugumo priemonių, bet linkę valdyti daugumą darbųįsilaužėliai. Galite naudoti įvairius SEO ir žiniatinklio valdytojų įrankius, kad surastumėte šias klaidas ir rūpinkitės jais.

Išvada

Įsilaužimas tampa mūsų kasdienio gyvenimo dalimi. Dauguma žmonių, kurie praleidžia keletądaug laiko internete susiduria su daugybe bandymų nulaužti. Padėtis blogėja tiems asmenims, kurie naudojasi skirtingais internetutokios procedūros kaip administratoriai e-komercijos svetainėse. "Įsilaužėliai" gali įsilaužti į svetainę ir panaikinti kai kuriuos svarbius jos aspektus, pvz., Operacijas.Jūsų paieškos variklio optimizavimas (SEO) gali greitai tapti nieko dėl paprastų, sėkmingų hackų. Kaip rezultatas, jūsų saugumassvetainė ir jūsų kliento saugumas priklauso jūsų rankose kaip šios svetainės administratorius. Galite naudoti patarimus, pateiktus šiose gairėsesaugi jūsų svetainė, apsauga nuo įsilaužėlių nuo įsilaužėlių Source .

November 28, 2017