Back to Question Center
0

Daugiau nerimą apie siuntimo šlamštą! Semalt ekspertas žino, kaip jį pašalinti iš "Google Analytics"

1 answers:

Kiekvienam interneto naudotojui šlamštas yra įprastas klausimas, kuris jūsų pavojingoje situacijoje yra pavojingasInterneto svetainė. Pavyzdžiui, daugelis žmonių gauna el. Laiškus iš nežinomų siuntėjų, kurie dažniausiai yra už kibernetinės atakos. Problema blogėja, kadašie šlamšto siuntėjai nukreipia žmones į svetaines. Daugeliu atvejų gali atsirasti šlamštas dėl persiuntimo, kai jūs patirsite kokį nors vaiduokliškumąiš vietų, kurių patikimumas yra abejotinas. Suklastotas srautas iš nukreipimo šlamšto nekonvertuoja ir veda prie greito aptikimo. Spameriaiturėti sudėtingų įrankių, taip pat tinkamų SEO įgūdžių, kad jų motyvai būtų teisingi.

"Google Analytics" žymi srautą kaip netikrą, kiek greitai ar kiek jūs bendraujatesu tinklalapiu. "Spameriai" gali sugadinti internetinę buvimo vietą, todėl jie gali būti atskirti nuo realaus srauto.Jie gali suklastoti puslapio peržiūrą, netikrą reklamą, įvykius, operacijų stebėjimo duomenis ir suklastotą socialinės žiniasklaidos atstovų buvimą. Dauguma iš jųspamai įvyksta "Google Analytics" puslapyje, kuriame trūksta pagrindinio kompiuterio pavadinimo, todėl kiekvieną kartą jie gali pereiti prie naujo.

"Michael Brown", "Customer Success Manager" Semalt "Skaitmeninės paslaugos" pateikia patarimus, kaip kovoti su persiuntimo šlamštu ir suklastotu srautu.

suklastotas eismas

Dauguma šlamšto mėgėjų nukreipia į tai, kad svetainė padidintų srautą ir daro daugsvetainė padidina peržiūrų skaičių..Dėl šios priežasties kai kurie žmonės gali pasinaudoti šiuo netikru srautu. Pavyzdžiui, labiausiai susijusios svetainėsreikalauti eismo tiesiogiai. Šis poveikis gali paskatinti būsimus klientus apsipirkti interneto svetainėje su daugybe peržiūrų arbaklientai. Be to, eismas suteikia patikimumo jausmą, kuri yra internetinės konversijos pagrindas.

Kai kurie patarimai, kaip išvengti nukreipimo šlamšto

Boti yra programinės įrangos, kuri yra labai tiksli ir greita atliekant pasikartojančias užduotisinternetas. Jie gali atlikti tam tikras automatines užduotis svetainėje, kaip ir žmonėms. Kitaip tariant, robotai yra nedideli robotai, kurie gali padaryti kai kuriuosgeros užduotys, pvz., svetainės turinio indeksavimas o paieškos varikliai. Tačiau, įsilaužėliai vis dar naudoja šiuos robotus, kad įvykdytų savo netinkamus ketinimus, tokius kaip:

  • Komentarai ir nuomonės
  • Pašto siuntimas iš svetainės
  • suklastotų vartotojų sąskaitų sukūrimas
  • Sukčiavimas patinka konkurento svetainės reputacijos pabaiga

Turėtumėte naudoti išplėstinius boto filtrus, kad pašalintumėte juos nuo vartotojo vardo. Kai kuratvejai, vartotojai gali užšifruoti savo administratoriaus skydą ir kitas svarbias pažeidžiamas svetainės dalis. Taip pat svarbu suvokti jūsųkai kuriems standartiniams šlamšto išpuolių perdavimams. Galite išsaugoti juos iš daugybės kenksmingų efektų, kuriuos sėkmingai išnaudoję siuntėjai gali panaudoti.

Išvada

Yra daug žmonių internete, kuriuose yra netinkami ketinimai, kurie siekia beveik kiekvienąsvetainės naudotojas. Žmonėms, turintiems svetaines, nepageidaujamo e. Pašto platintojai ir įsilaužėliai gali susisiekti su pažeidžiama auka ir pavogti vertingus duomenis. Google"Analytics" gali aptikti ir pašalinti kai kuriuos šlamšto šalinimo atvejus. Šlamštas taip pat yra susijęs su kenkėjiškais ketinimaiskaip Trojos arkliai ir virusai jų prieduose. Kai kurie iš jų gali sugadinti admin panel ir pavogti vertingus duomenis, pavyzdžiui, kliento kredito kortelęinformacija. Šį vadovą galite išvengti šlamšto. Jūsų svetainės saugumas gali būti nelengvas, taip pat jūsų svetainė bus švari ir nemokamanuo įsilaužėlių Source .

November 28, 2017