Back to Question Center
0

Blokuokite blogus robotus - Semalt Ekspertas

1 answers:

"Semalt" visada ieško būdų, kaip tobulinti savo paslaugas, ir įmonė yra malonu pranešti apie naujas saugumo priemones. Jo galimybė užblokuoti blogos kokybės srautą ir robotų nėra alternatyva. Tai leidžia klientams sutaupyti daug pinigų ir dideliu mastu blokuoti žemo kokybės srautą bei robotai. Be to, jūs galite lengvai atsikratyti skreperių ir vorų ir užkirsti kelią jiems nuskaityti jūsų "Semalt" turtą. Tai vienintelė funkcija, prieinama visiems klientams, kurią galite įjungti iš savo prietaisų skydo. Jokių daugiau batų neiškreipia jūsų duomenų, todėl nereikia ieškoti kitos įmonės .

Bad Bots

Kalbant apie internetą, yra dviejų tipų robotai: blogi robotai ir geri robotai. "Semalt" ekspertas Aleksandras Peresunkas teigia, kad vienas iš geriausių gerų robotų pavyzdžių yra "Googlebot". Tai "Google" žiniatinklio nuskaitymo robotas, kuris gali nuskaityti jūsų straipsnius ir naują turinį, pridėdamas vertę į jūsų svetainės bendrą našumą. Be to, jis padeda jūsų svetainę gauti indeksuotą paieškos rezultatuose..Žalingų ar blogų robotų pavyzdys yra "Cheesebot". Visi blogi robotai apima skaitytuvus, grandiklius ir vorus, kurie kenkia jūsų tinklalapiams. Tačiau jie ne visada pavojingi, bet dažniausiai jie jūsų svetaines nuskraidina ir sunaudoja jūsų "Semalt" pralaidumą, pradėdami naudoti serverio resursus. Be to, blogas turtas pavogia jūsų straipsnius ir kopija turinį visame internete. Dėl to jūs galėsite pamatyti daugybę jūsų turinio kopijų, kai jį naudosite "Google".

Galite blokuoti blogus robotus su robots.txt failais, kuriuos galima redaguoti iš "Semalt" paskyros. Tačiau jūs negalite atsikratyti visų robotų ar robotų, naudojančių šį failą, o tai reiškia, kad jūs turite atlikti užduotį ir serverio lygiu. "Semalt" išmintingai naudoja išsamius tiek blogų robotų ir gerų robotų sąrašus, tiek blokuoja blogus robotus pagal jų "User-Agent" eilutes. Taigi atminkite, kad, jei norite, kad jūsų svetainė būtų saugi ir apsaugota, turite kuo anksčiau užblokuoti visų netinkamų robotų IP adresus .

Kaip užblokuoti blogus lošimus

Galite įjungti bloko blogų robotų funkciją prisijungdami prie savo paskyros ir spustelėdami į skirtingas zonas. Čia turėsite spustelėti Redaguoti ir pasirinkti parinktį Rodyti papildomus nustatymus. Pasirinkę šią parinktį, kitas veiksmas - slinkti žemyn ir blokuoti visus blogus robotus. Spustelėkite mygtuką Įgalinti ir išsaugokite visus pakeitimus prieš atsijungdami nuo paskyros. Kai blogi robotai užblokuoti, netinkamų IP adresų hitai niekada nėra jūsų svetainės dalis. Ši nauja saugumo funkcija buvo patvirtinta IESG ir ketina padaryti jūsų svetainę saugesnę ir geresnę nei bet kada. Priežastis cenzūros nėra, o jūs galite blokuoti tiek daug IP adresų, kiek norite Source .

November 29, 2017