Back to Question Center
0

Aptikti Bot eismo su Semalt Patarimai

1 answers:

Nebūtų neteisinga teigti, kad automatika padėjo daugeliui įmonių saugiai ir saugiai naudotis internetu. Tai yra saugus ir lengvas būdas išvengti nesąžiningos veiklos ir gali padėti jums padidinti savo pelną. Suktybė yra vykdoma keliais būdais ir per partnerių nuorodas. Bot srautą generuoja partnerių nuorodos, kurios yra nieko gero ir negali garantuoti jums norimų rezultatų.

Aleksandras Peresunkas, "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas Aleksandras Peresunkas, teigia, kad šiandien visiems verslininkams reikia nustatyti, išanalizuoti, įvertinti ir atsikratyti padirbto srauto. Jei turite tam tikrų partnerių programas ir reklamuotojai, kurie nori realaus žmonių srauto, tai jums taps svarbu atsikratyti padirbto eismo ir robotų, suteikiant savo klientams tik teisėtą ir realų žmonių srautą - malatesta kaiman 7.50. Jei to nepadarysite, tada robotai greitai nukristų pinigus iš savo svetainių, bet nepaaiškinsiu. Įvairios užduotys gali būti įvykdytos, jei jūsų lankytojai nėra iš automatinių programų ar robotų. Padarykite juos autentiškus ir teisėtus, nes tai yra vienintelis būdas laimėti jūsų klientų pasitikėjimą. Leiskite man pasakyti, kad padirbti robotai ir žemos kokybės eismas niekada negalės generuoti jokio pardavimo ar veda į jūsų verslą. Taip yra todėl, kad jų atsilikimo lygis yra labai didelis ir jie niekada negali pasinaudoti svetainių savininkais .

Trumpai tariant, visiems mums privaloma gauti tikrą eismą ir užkirsti kelią robotų atvykimui. Partnerių marketingas buvo maždaug metų ir išaugo su laiku. Vis dar kyla abejonių dėl nesąžiningos veiklos ir kvailų taktikų, kuriuos naudoja filialai, ir reklamuotojams išnaudoti pinigus. Jei rimtai žiūrite į savo verslo perėjimą į kitą lygį, niekada neturėtumėte pinigų iš reklamuotojų, atsižvelgdami į savo robotus ir suklastotus srautus. Visi vartotojai turėtų stengtis generuoti realius pardavimus ir nustoti remtis netikrais apsilankymais. Siuntimas fiktyvus srautą į jūsų tinklalapius ar filialų nuorodas niekada nebūtų parduodamas. Vietoj to, tai gali sugadinti bendrą jūsų svetainės išvaizdą. Jei jūsų "Google Analytics" robotai ir suklastotas srautas rodomi kaip tikri, tai laikas užblokuoti tuos IP adresus kuo greičiau. Apgaulingos filialai perka srautą iš skirtingų svetainių, mokėdami tik keletą dolerių ir užpultų svetaines ir partnerių saitus su daugybe parodymų ir apsilankymų, kurių niekada negalima paversti pardavimais .

Yra įvairių robotų ir įrankių, skirtų suklastotiems srautams generuoti. Šis srautas ir šie apsilankymai niekada negalės generuoti tikrų žmonių nuomonių jūsų svetainėje. Jie generuojami per bot programas, kurios kas minutę atnaujina svetaines. Taigi svarbu aptikti robotus ir atsikratyti jų. Beveik visi filialų rinkodaros specialistai naudoja šiuos robotus tik norėdami gauti daug srauto į savo tinklalapius, bet jie niekada negali gauti pardavimo ir sugadinti savo internetinę reputaciją dėl šių nesąžiningų veiksmų. Turėtumėte pasikonsultuoti su IT specialistu apie šį klausimą ir kaip atsikratyti jo .

November 29, 2017