Back to Question Center
0

Aptikimas ir blokavimas Bots su Semalt

1 answers:

Vienas iš svarbiausių dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį į internetą, yra jūsų saugumas ir saugumas. Dėl daugybės saugumo pažeidimų, tokių kaip "Yahoo" susirūpinimas dėl valstybės remiamų privatumo invazijų, GCHQ ir NSA klausimai, taip pat valstybės remiami įsilaužimo atvejai, turime rimtai atsižvelgti į saugumą. Svarbu, kad tikimės ir planuotume tinkamus dalykus tinkamu laiku, kad užtikrintume savo internetinę saugą. Mes neturėtume pamiršti, kad mes gyvename pasaulyje, kuriame viskas yra laisvai naudojama ir gali būti įsilaužta per kelias sekundes - dental equipment appraisals. Kenkėjiškos veiklos tapo bendru mūsų gyvenimo dalimi, ir mes turime sutelkti dėmesį į mūsų gynybą nuo išorinių jėgų. Čia Rossas Barberis, "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas, papasakos apie tai, kaip aptikti ir blokuoti blogus robotus .

Kas yra Bad Boti?

Yra du skirtingi robotai: geri robotai ir blogi robotai. Būtų neteisinga teigti, kad geri robotai nepažeidžia jūsų svetainės, bet blogi robotai visada sukuria problemų. Kai kurie robotų privalumai yra tai, kad jie pagerina jūsų svetainės reitingą paieškos sistemoje , įskaitant "Google", "Yahoo" ir "Bing"..Be to, jie teikia mums naudingų paslaugų, nes daugelis žmonių savo turinį pasiekia internete, remdamiesi jo raktiniais žodžiais ir paieškos užklausomis. Tačiau blogi robotai gali labai pakenkti jūsų svetainei. Jie yra naudojami įvairiais būdais, o įsilaužėliai laužo tinklalapius informacijai, kurią gali naudoti jūsų konkurentai. Be to, blogi robotai sukuria paskirstytus užblokavimo užpuolimus ir gali pavogti ar persiųsti savo žiniatinklio turinį, kurdami jo kopijas internete. Žvalgomasis paieškos srautas yra visų blogų robotų rezultatas, vykdantis ir iškraipantis jūsų svetainės metriką. Blogi robotai gali padidinti svetainės srautą , tačiau taip pat padidėja pakrovimo greitis ir atmetimo rodiklis. Nepriklausomai nuo robotų tipų, turite atsikratyti abu, kad sumažintumėte riziką sunaikinti internete .

Kaip juos galima aptikti ir sustabdyti?

Galite nustatyti ir užkirsti kelią tiek geriems, tiek blogiems robotams įdiegdami suderinamus įskiepius, įrankius ir plėtinius. Turėtumėte pasikliauti prieglobos ir sprendimų teikėjais ir ieškoti aktyvių būdų, kaip jas atsikratyti. Prieš ką nors darysite, turėsite nustatyti sąranką, kad galėtumėte įvertinti, ar robotas yra geras ar blogas, ir kaip išvengti jo per kelias minutes. CMSWire ataskaita atskleidžia, kad daugiau nei septyniasdešimt procentų jos gali būti pašalintos naudojant slėpimo būdus, pvz., Rotacinius IP adresus ir žemo dažnio išpuolius .

Namų ūkiai

Vienas iš paprasčiausių būdų atsikratyti robotų yra blokuojant visų robotų IP adresus, nesvarbu, ar jie yra geri, ar blogi. Prieš atlikdami kokius nors veiksmus, turėtumėte stebėti bato tipą. Naudokite žiniatinklio serverio direktyvas, kad jie būtų užblokuoti. Remdamiesi savo pastabomis ir įvertinimu, galite blokuoti tiek daug IP adresų, kiek norite. Tiesiog įsitikinkite, kad neužblokuosite žmonių IP adresų, nes tai gali sugadinti svetainės reputaciją internete .

November 29, 2017