Back to Question Center
0

Ar tiesa, kad SEO ir kokybės atgalinės nuorodos yra neatskiriamos?

1 answers:

Taip, tai tiesa - SEO yra viskas apie kokybės Atgalines nuorodas ir atvirkščiai. Iš tikrųjų jūsų svetainės nuorodos profilis turėtų būti jūsų bendrosios paieškos optimizavimo strategijos centras. Panašiai kaip ir bet kuris kitas SEO aspektas, kokybiškos atgalinės nuorodos vargu ar suteiks jums greitų ir išmatuojamų rezultatų per naktį. Dažniausiai organiška nuorodų kūrimo strategija yra nuolatinė veikla, kurią lemia nuodugnus dėmesys ir nuolatinis darbas, kad sėkmingai veiktų. Ir jūs galite dėti visas pastangas - viskas, ko jums reikia, yra atidžiai stebėti procesą ir žinoti kiekvieną svetainę, kurioje esate susietas. Iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti sudėtinga užduotis.

Tačiau nesijaudinkite - tiesiog išeikite ir naudokite vieną iš šių internetinių įrankių, kad galėtumėte stebėti savo grįžtamojo ryšio profilį, taip pat kaip ir savo tinklaraščiui. Štai jie - Semalt analizatorius (Semalt), Atviros Svetainės Explorer "(Moz) arba Reitingas signalai. Tokiu būdu įsitikinkite, kad kiekvienas atgalinės nuorodos yra pats svarbus, taip pat turi vienodai tinkamą inkaro tekstą. Svarbu tai, kad niekada neturėtumėte bendrų inkarų, pvz., Paspauskite šią nuorodą. "Rekomenduojame juos gauti konkretesnį ir, žinoma, bent vieną raktinį žodį, kad pateiktumėte trumpą pasiūlymą, kad naudotojas žinotų, ko galima tikėtis.

seo quality backlinks

Geras SEO poreikis yra kokybės Atgalinės nuorodos

Dažniausiai pagrindinės paieškos sistemos (pvz., "Google") nustato kiekvieno svetainės populiarumą, tinkamumą, puslapį ir domeną institucija remiasi jo grįžtamojo ryšio profilio kokybe. Štai kodėl natūralios atgalinės nuorodos iš tiesų yra viena iš galingiausių reitingavimo signalų, dėl kurių aukštesnė pozicija yra paieškos rezultatų sąraše. Aš drįstu pasakyti, kad atgalinės nuorodos, be abejo, yra svarbiausias reitingavimo veiksnys, ypač atsižvelgiant į naujausią "Google" pateiktą algoritmų atnaujinimą. Kaip rezultatas, viskas apie atgalines nuorodas, kurias turėtumėte turėti, yra jų kokybė ir ekologiškumas, o ne tik prastos sumos, ar Dievas draudžia automatizuotas nuorodas.

Kas daro kokybišką atgalinę nuorodą?

Pasak ekspertų SEO, kokybės Atgalinės nustato tik keletas veiksnių. Visų pirma, kokybės atkūrimas visada kyla iš atitinkamos svetainės su dideliu patikimumu ir autoritetu. Antra, jis turėtų nuolat kurti interneto srautą į savo svetainę ar tinklaraštį. Be to, kiekviena kokybės raiška turėtų būti įterpta su tinkamu inkaro tekstu - su tiksliu raktinių žodžių atitikimu, ilgo taško rakto fraze arba bent jau sinonimine nuoroda. Galų gale kokybiškos "SEO" Atgalinės nuorodos niekada neįgyja. Todėl jų nėra turinyje. Tačiau reikia nepamiršti, kad įvairovė yra raktas į sėkmės kūrimą. Turiu galvoje turint įvairias atgalinio ryšio portfelį su skirtingomis nuorodomis, gautomis iš daugybės skirtingų vietų su nelygiu puslapio ir domeno valdymu, bus vertinamas kaip teigiamas ekrano reitingavimo signalas, atsižvelgiant į "Google" ir kitus pagrindinius paieškos variklius. Deja, žmonės per daug dažnai reikalauja, kad būtų nustatytos griežtos baudos - tiesiog darydamos visas pastangas, kad bet kokia kaina būtų sukurta daugiau atgalinių nuorodų, o tai reiškia, kad jie pažeidžiami

seo backlinks

pagrindines paieškos gaires. Yra daugybę būdų, kaip išrado konkrečiai, kad suklaidintų paieškos variklius. Reaguodama į šį faktą, "Google" visiškai nepatvirtino šių "Pilkosios" skrybėlių praktikos, pvz., Paslėptųjų nuorodų arba užduodamo teksto, mokamų atgalinių saitų, augančių "nuorodų ūkių", nuorodų mainų (ratų) ir pan.Žinoma, kai kurias iš šių schemų vis dar naudoja pernelyg neatsargūs žiniatinklio valdytojai ar naujokų svetainių savininkai. Nepaisant to, jūs neturėtumėte naudoti jokių manipuliavimo schemų. Priešingu atveju jis gali lengvai pasiekti kraštutinumus, kai viskas baigiasi visa svetainė, visiškai uždrausta paieškos rezultatais - vieną kartą ir amžinai Source .

December 22, 2017