Back to Question Center
0

Kokios yra geros SEO nuorodos?

1 answers:

Nekilnojamojo turto verslas yra itin konkurencinga internetinė sritis, kurioje tik didžiausios agentūros, turinčios nepriekaištingą reputaciją, turi galimybę aukštą reitingą SERP. Tačiau individualūs makleriai taip pat gali kovoti už švino. Norėdami išstumti savo didžiausius rinkos nišą konkurentų, jums reikia sukurti savo svetainę vartotojui ir optimizuoti pagal paieškos taisykles. Pagrindinis rezultatų optimizavimo kampanijos elementas yra nuorodų kūrimas. Nuorodų kūrimas - tai gaunamų nuorodų kūrimas iš autoritetingų nišų susijusių interneto šaltinių. Tai yra ne svetainės optimizavimo procedūros dalis, kurią reikia atlikti po to, kai visi jūsų elementai yra patobulinti. Atgalinės nuorodos padeda didinti svetainės lankomumą ir padidinti prekės ženklo autorių teises. Tačiau, kaip minėjau anksčiau, būti nekilnojamojo turto rinkos lyderiu, reikia daug laiko ir investicijų. Štai kodėl jums reikia būti pasirengusiam, kad kokybiškų gaunamų ryšių įsigijimas bus sunkus ir daug laiko reikalaujantis. Be to, jūs turite žinoti šaltinius, kuriuose galite gauti geras Atgalinės SEO. Šiame straipsnyje mes aptarsime nekilnojamojo turto SEO šaltinių šaltinius, kurie gali supaprastinti jūsų nuorodų kūrimo kampaniją ir prisidėti prie SEO pastangų.

Šaltiniai su geromis Atgalinės nuorodos į nekilnojamąjį turtą SEO

Nekilnojamasis turtas SEO backlinks generuoti yra gauti nuorodas į jūsų svetainę iš kitų atitinkamų svetainių. Skaitmeninė rinka yra reikšmingas senojo populiarumo konkursas, kuriame dalyviai, turintys didžiausią balsų skaičių ("Atgalinės nuorodos"), gauna aukščiausią poziciją. Visas "Google" verslo modelis remiasi to, kad vartotojams pateikiama kokybiškesnė ir tinkamesnė informacija. Vienintelis būdas prisiimti turinio populiarumą yra suskaičiuoti visą gaunamą srautą, kurį sukuria šis turinys, ir akcijų ir nuorodų, kurias ji nusipelno, skaičių. Pavyzdžiui, populiariam socialiniam tinklui "Facebook" yra daugiau nei 32 348 008 110 atgalinių nuorodų. Tai yra absoliuti SERP paieškos lyderė pagal užklausų skaičių, nes daug vartotojų balsuoja už tai, kaip už autoritetingą interneto šaltinį.

Tačiau realybėje, kai kalbama apie mažiau populiarius ir siauresnius sutelktus interneto šaltinius, grįžtamojo ryšio pirkimas gali būti problema. Be to, ne visos Atgalinės yra sukurtos vienodos, o kai kurios iš jų gali suteikti jūsų nekilnojamojo turto svetainę daugiau neigiamų nei teigiamų signalų. "Google" yra gana protingas ir gali tiesiog atskirti šlamštą ir autoritetingus gaunamus ryšius. "Google" robotai analizuoja ne tik turinio, kuriame yra nuorodos, bet ir svetainės, iš kurios jie atėjo, reputaciją.


Štai kodėl šiame straipsnyje aš kalbėsiu tik apie autoritetingus interneto šaltinius, kur galite gauti kokybiškas atgalines nuorodas į savo nekilnojamojo turto svetainę.

  • Įeinančios jūsų strateginių verslo partnerių nuorodos

Svarbi šios strategijos dalis yra tokia, kiti verslo savininkai. Pvz., Galite pateikti savo el. Pašto sąraše esančių žmonių vertę, suteikiant jiems kuponus vietinėms įstaigoms, su kuriomis jūs bendradarbiaudavote. Dalis jūsų įmonės mainų turėtų apimti grįžtamąją nuorodą į jūsų nekilnojamojo turto svetainę. Tokiu būdu jūs nustatote abipusiai naudingus santykius su savo partneriais ir kokybiškų nuorodų sulčių į savo svetainę. Jūsų verslo partneriai gali net įtraukti raktinį žodį į nuorodą iš svetainės, esančios jūsų bendruomenėje. Tai labai prisidės prie jūsų svetainės SEO.

  • Pateikti atsiliepimus į nekilnojamąjį turtą SEO Atgalinės nuorodos

Paprasta paieškos variklių tyrimai suteiks jums sąrašą svetainių, kurios turi atsiliepimus apie juos jūsų pramonė. Dauguma šių interneto šaltinių susiejami su asmeniu, kuris paliko peržiūrą. Jei vis tiek neturite tokio puslapio, pasiūlykite sukurti jį ir paprašyti žmonių ten palikti savo atsiliepimus. Tai padės jums gauti tinkamesnes atgalines nuorodas ir sustiprinti savo autoritetą "Google" akyse Source .

December 22, 2017