Back to Question Center
0

Ar mano verslas yra geras kandidatų generuoti atgalines nuorodas?

1 answers:

Didelės internetinės įmonės, turinčios biudžetą vidinėje SEO komandoje ir pasirengusios investuoti reikšmingas sumas visais esminiais optimizavimo būdais, turi visas galimybes kurti atgalinius ryšius. Tačiau mažoms ar vietos įmonėms, kurios bando išlaikyti teigiamą pinigų srautą, nuorodų kūrimas gali neatrodyti strategija, verta investicijų.

Leiskite mums aptarti, ar nuorodų pastatas yra ekonomiškai efektyvi neseniai sukurto elektroninio verslo priemonė, ar beprasmiška pabrėžti išorinių ryšių generavimą optimizavimo apačioje.

how to generate backlinks

Galimas grąžinimas, kurį galite gauti iš nuorodos pastato

Leiskite mums atidžiau pažvelgti į tai, kas yra nuorodų pastatas ir kaip ji gali prisidėti prie mūsų svetainės paieškos optimizavimo. Šis išorinis optimizavimo būdas naudojamas rodyti paieškos sistemoms kaip vertinga jūsų svetainė. Kai paieškos sistemos įvertina, kurie žiniatinklio šaltiniai nusipelno aukščiausio lygio paieškos rezultatų puslapyje, ypatingas dėmesys skiriamas klausimų svarbai ir svetainių autoritetui. Tai padeda "Google" vartotojams suteikti labiausiai atitinkančią jų paieškos rezultatų užklausas. "Google" vertina svetainės valdymą, taikydama keletą veiksnių, iš kurių svarbiausia išorinių nuorodų, nurodančių į interneto šaltinį, skaičių ir kokybę.

Kuo didesnė yra nuorodos autorizacija, tuo didesnė jūsų svetainės vertė gali būti perduota. Atgalinės nuorodos autorizacija priklauso nuo nuorodos šaltinio reputacijos ir patikimumo bei turinio, kuriame pateikiama ši nuoroda, tinkamumo. Jei naudotojai naudoja tam tikrą atgalinę nuorodą, ji gali būti laikoma kokybe ir autoritetinga.

Nuorodų kūrimas pats savaime teikia daug naudos svetainėje. Pažymėkite kai kuriuos iš jų:

  • Reitingai pakelti

Įeinantys nuorodos gali padidinti jūsų svetainės domeno valdžią arba padidinti srautą į tam tikrą jūsų interneto šaltinio puslapį kuris nurodo nuorodą. Todėl "Google" įvertins jūsų svetainę kaip geresnę reputaciją, padidins jūsų svetainės aukštesnį reitingą ir siųs daugiau lankytojų į jūsų svetainę.

  • Referencinis srautas

Nuorodų įtraukimas į svečių ir kitas išorinio turinio formas, jūs įtraukiate nukreipimo srautą į savo svetainę. Jei jūsų nuorodos susietos su kokybišku ir moksliškai pagrįstu turiniu, kuris atitiks tikslinę auditoriją, lankytojų srautas iš naudotojų, kurie spustelėja jūsų tiesiogines nuorodas, norės gauti daugiau informacijos.

how to get backlinks

  • Žiniasklaida apie prekes

Jei anksčiau ar v ÷ liau nuolat pamin ÷jate savo prekės ženklą tinklaraščio įrašuose ir straipsniuose kitose svetain ÷ se, vartotojai tai įsimins. Ir net jei šie naudotojai nepasirinks jūsų nuorodos, jūs pagerinsite savo prekės ženklo matomumą.

  • IG (investicijų grąža) Atgalinės nuorodos gali trukti neribotą laiką, todėl jų vertė laikui bėgant gali didėti. Jei investuosite savo pinigus į nuolatinę nuorodą vienoje iš aukščiausio lygio svetainių, jūs gausite didelę šios investicijos grąžą nuolatinio eismo srauto ir konversijos forma Source .


December 22, 2017