Back to Question Center
0

Kokios SEO grintelių strategijos turės įtakos 2019 m.?

1 answers:

Jei norite dominuoti "Google" paieškos rezultatuose kitais metais, šis straipsnis bus jums naudingas. Mes aptarsime, kokie pokyčiai laukia mūsų 2018 m., Ir kokias išbandytas strategijas turėtume įgyvendinti, kad kitais metais pasiektume dar geresnių rezultatų.

Ypatingas dėmesys bus skiriamas nuorodų kūrimui, nes jis visada buvo neatskiriama "Google" algoritmų dalis ir turėtų būti įtraukta į jūsų svetainės optimizavimo kampanijos pagrindą.

seo backlinks 2019

Kai kurie SEO specialistai tvirtina, kad SEO kūrimo nuorodos yra beprasmės; kiti teigia, kad tinklalapių Atgalinės nuorodos vaidmuo nuolat auga per metus. Toks skirtingas požiūris į šį aspektą gali būti paaiškintas devalvuojant nuorodų kiekio funkciją ir šlamšto nuorodų apribojimą. Be to, "Google Penguin" atnaujinimas labai pakeitė "Atgalinės nuorodos" vaidmenį "SEO", todėl sunkiau gauti nuorodų apie sultis svetainėje. Tačiau šios nuomonės ir atsargumo priemonės yra toli nuo realybės. Nuoroda pastatas vis dar atlieka svarbų vaidmenį reitinguojant svetaines ir sukuria jūsų verslo atstovą SERP.

Šiuo metu dienos, kai spammy nuorodą pastato taktika davė rezultatas, buvo užmiršti. Šiandien gaunamų nuorodų kokybė vertinama aukštesnė už jų kiekį ir gali prisidėti prie SEO pastangų. Be to, vartotojams kurti naudinga yra ne tik būtina, bet ir naudinga strategija, skirta paieškos rezultatuose sukurti nuorodas į aukštesnes pozicijas. Turite reklamuoti savo turinį tinkamai auditorijai ir paskelbti strateginėse vietose. Kadangi "Google" laikoma, kad "Google" priskiria grąžinimo nuorodas, to nepadarius, labai sumažins jūsų paieškos variklio optimizavimo pastangas.

Ar kada nors įdomu, kokie bus nauji pokyčiai ir atnaujinimai, kuriuos mes galime patirti "SEO" grįžtamojo ryšio srityje 2019 m.? Šiame straipsnyje rasite keletą kitų metų prognozių ir metodus, kurie padės išlaikyti konkurencingą skaitmeninės rinkos situaciją.

  • Turinys dar karalius

Prieš pradėdami ieškoti nuorodų kūrimo galimybių ir norėdami susisiekti su vartotojais dėl svečių įrašų, turite sukurti moksliškai pagrįstą ir kokybišką turinį, kad galimi skaitytojai paaiškintų, kodėl jiems reikia nuorodos į jūsų svetainę. Jei pradedate gauti nuorodų sulčių iš autoritetingos svetainės, tai rodo, kad jūsų turinys yra labai vertingas, o skaitytojai jį įdomu.Šiandien paieškos varikliai tampa protingesni ir netgi gali įvertinti jūsų turinio kokybę ir unikalumą. Nebereikia kurti daug pranešimų ir tikiuosi, kad tai bus daroma vien dėl daugybės rašomų žodžių. Šiuo metu ir ateinančiais metais situacija išliks ta pati. "Google" reikalaus kokybiško ir moksliškai pagrįsto turinio, kuris bus parašytas naudotojams, o ne paieškos robotams.

backlinks seo

  • Svečių dienoraščiai

Svečių dienoraščiai vis dar yra vienas iš paprasčiausių ir naudingiausių būdų, į jūsų svetainę. Tai yra svarbus, konkrečiam pramonei būdingas ir ekologiškas būdas nukreipti srautą į jūsų svetainę. Tai suteikia verslui galimybę susikurti savo verslą ir tapti minties lyderiais savo rinkos nišoje.

Kurti kokybiškas jūsų dienoraščio žinutes taip pat naudinga jūsų SEO. Tačiau skelbimas su niša susijusiuose svečių tinklaraščiuose, kuriuose jau yra daug abonentų ir nuolatinių skaitytojai, bus veiksmingesnis būdas atkreipti eismą, kurio negalėjote pasiekti. Tai pagrįsta tai padaryti skirtingose ​​svetainėse. Taigi, svečių dienoraščiai tarnauja kaip svetainių skatinimas, kurio nereikia didelių investicijų ir kokybiškų rezultatų Source .

December 22, 2017