Back to Question Center
0

Ką turėčiau žinoti apie geriausius SEO Atgalinės svetainės kūrimui?

1 answers:

Ar žinote, kodėl atgalinės nuorodos yra tokios svarbios SEO? Problema ta, kad per daug žmonių, susipažinęs su kokybiškų interneto nuorodų tema, tiki, kad jie prisideda prie "Google" galutinio sprendimo dėl reitingavimo pozicijų suteikimo - kiekvienai svetainei, tinklaraščiui ir kt.Žinoma, toks pasiūlymas turi prasmę. Tiesą sakant, neseniai atliktuose tyrimuose dar kartą patvirtinta, kad kiekvienos svetainės ekrano įvesties nuorodų profilis (kitaip tariant, populiariausi SEO grįžtamieji ryšiai) iš tikrųjų yra tarp trijų svarbiausių veiksnių, kuriuos "Google" rado paieškos reitingavimo algoritmas.

top seo backlinks

Žinoma, svarbiausia kokybiškų atgalinių nuorodų yra gerai žinoma visiems, kurie dalyvauja paieškos optimizavimo srityje.Bet dabar jų galutinis įtaka tapo dar stipresnė nei bet kada anksčiau - todėl turėtumėte žinoti viską apie populiariausių SEO Atgalines idėjas, SEO teisingumą, grįžtamąjį ryšį ir nuorodas į sultis. Norėdamas išsamiai apžvelgti Search Engine Optimization ir interneto nuorodas, aš pradėsiu nuo kai kurių pagrindinių terminų.

Ką daro "SEO" Atgalinės nuorodos koncepcija?

Visų pirma terminas "atgalinė" reiškia prisijungiančią nuorodą iš trečiosios šalies interneto svetainės, tinklaraščio ar galbūt bet kokio kito internete esančio interneto šaltinio. Be to, žodis "viršuje" apibūdina stiprią funkciją arba kokybišką grįžtamąją nuorodą - nuo SEO požiūriu. Galų gale žodis "SEO" reiškia, kad tokie interneto tinklalapiai įtakoja paieškos sistemos reitingą - geros blogos ar teigiamos-neigiamos, o kartais net neutraliai. Tiesą sakant, realus "Atgalinės" SEO našumas paprastai priklauso nuo toliau išvardytų pagrindinių veiksnių ir sąvokų.

SEO nuosavybės ir nuorodų sultys

Įsivaizduokime pasaulį internete kaip pasaulinę sistemą, sudarytą iš didžiulių tarpusavyje sujungtų svetainių ir tinklalapių. Ir viskas joje yra - žiniatinklio turinys nuolat tobulėja, kai jį stebi vis daugiau vartotojų, vis daugiau ir daugiau žmonių ją naudoja, naudoja, bendrina ir susieja su juo. Tokiu būdu kiekviena svetainė ir internetinis dienoraštis įtraukiami į nuolatinį puslapių autorių teisių, "PageRank" ir domenų valdybos kūrimą ir platinimą.

  • Jūsų tinklalapio SEO teisingumas yra linkęs nukreipti į jo bendrą reitingavimo potencialą - sudarytas iš bendro puslapio ir domeno valdybos vertės, paremto kartu su didžiausiais SEO Atgalinės nuorodos. Pateikdamas jį paprastą anglų kalbą, "SEO" teisingumas yra jūsų svetainės gebėjimas gerai vertinti "Google" išrašus. Viskas.
  • Nuoroda sultys (a. k. a. "link equity") optimizavimo ekspertai paprastai vertina kaip bendrą "SEO" nuosavybės "pogrupį". Kalbant apie save, pripažįstu nuorodų sulčių sąvoką, nes "SEO" nuosavybės "suma" perskirstoma, kai du atskiri tinklalapiai susiejami kartu. Taigi, nuoroda sultys yra SEO teisė srautas - perkelta iš priimančiosios svetainės ir perduodama į tikslinę paskirties vietą.

seo backlinks

Galų gale, čia yra apatinė eilutė aukščiausios SEO Atgalinės koncepcijos. Tiesą sakant, visi pagrindiniai minėtieji terminai (i. e. , SEO teisingumas, nuorodų nuosavybė ir nuorodų sultys) yra teoriuojamos SEO bendruomenės - tik norint suprasti, kaip "Google" iš tikrųjų veikia. Tiesą sakant, jie yra modernios optimizacijos kalba, o ne "Google" paieškos variklis. Paprastais žodžiais, pats "Google" ir jo "Webmaster Academy" niekada nepateikė tikslios nuorodos į šią tikrai delikačią problemą. Taigi, tikiuosi, kad mano trumpas įvadas apie geriausius SEO grįžtamieji ryšius būtų jums naudingas, bent jau norint jį aiškiai pradėti kitą gilų neria į Search Engine Optimization pasaulį Source .

December 22, 2017