Back to Question Center
0

Kodėl nekilnojamojo turto agentūroms reikia gauti daugiau kokybiškų Atgalinės nuorodos?

1 answers:

Paieškos sistemos optimizavimas yra viena stabili taisyklė, kuri teigia, kad kuo daugiau grąžina jūsų tinklalapius į savo svetainę, tuo geriau jūsų turinys bus vertinamas pagal įvairius, susijusius su jūsų verslo nišos paieškos sąlygomis. Tačiau ryšių kūrimo strategijos skiriasi nuo verslo verslo ir norint pasiekti sėkmės, jums reikia turėti ypač protingą požiūrį į jį. Pavyzdžiui, "backlinking" kampanija nekilnojamojo turto specialistams labai skiriasi.

get high-quality backlinks

Paprastai žiniatinklio valdytojai įgyvendina šias pagrindines strategijas, kai pradeda didinti neseniai sukurto domeno paieškos reitingą:

  • nauji svetainės straipsniai ir naujinimai apie socialinės žiniasklaidos kanalus;
  • generuoja Atgalinės nuorodos į naują domeną;
  • išlaikyti nuoseklų tempą skelbti naują turinį savo tinklaraštyje.

Visi aukščiau minėti metodai duos jums teigiamą rezultatą, jei nuolat juos pakartosite savo svetainei. Tačiau, jei greičiau padidintumėte prekės ženklo vardą paieškos sistemose, turėtumėte daugiau kurti ir įgyvendinti keletą veiksmingų nuorodų kūrimo būdų.

Kadangi nekilnojamojo turto rinkos niša yra laikoma labiausiai konkurencinga skaitmeninėje rinkoje, greičiausiai prasidės daug konkurencijos. Norėdami pernakti savo rinkos nišą konkurentų, jums reikia galvoti protingai ir sukurti Atgalinės nuorodos įvairiomis sudėtingomis ir kūrybiškomis būdais.Svarbu, kad jie turėtų natūraliai atrodyti tiek paieškos sistemoms, tiek vartotojams. Jums reikia konkretaus jūsų optimizavimo tikslo ir susieti kampaniją. Priešingu atveju pasieksite blogų rezultatų. SERP topo reitingavimas negali būti laikomas pagrindiniu verslo tikslu. Tai yra labai įprastas teiginys, kad greičiausiai jums nebus teigiamų rezultatų. Turite padalyti šią per didelę idėją į realistinius ir nedidelius planus, tokius kaip kokybiškų nuorodų kūrimas arba įdomus turinys.

Jei jūsų interneto verslo tikslas yra gauti Atgalinės nuorodos, tuomet turite pakelti šį klausimą:

  • Kaip ši nuoroda gali paveikti mano nekilnojamojo turto kompaniją?
  • Ar grįžtamasis ryšys atrodo ekologiškas turinys, ar atrodo, kad aš įsigijo šią nuorodą reklamos tikslais?
  • Kokius paieškos terminus bandau suskirstyti į SERP?
  • Kur mano svetainėje yra grįžtamoji ryšio siuntimo eismas?

Jei turite teisingus atsakymus į šį klausimą, tada galite eiti į priekį ir pasirinkti tinkamą nuorodų kūrimo kampaniją, kad būtų sukurtos aukštos kokybės Atgalinės nuorodos į jūsų nekilnojamojo turto domeną.

quality backlinks

Šie metodai padės jums sukurti aukštos kokybės Atgalinės nuorodos į jūsų svetainę:

  • Sukurkite tinklaraščio įrašus vietiniuose tinklaraščiuose

Vienas iš seniausių ir praktinių būdų, kaip gauti kokybiškas ir tikslines atgalines nuorodas, yra dirbti su įvairių nišų dienoraščių svečių pranešimais.Tai nereiškia, kad turėtumėte ieškoti tik nekilnojamojo turto dienoraščių, taip pat galite parašyti kokybišką informaciją apie vietos bendruomenių tinklaraščius, miestų naujienų platformas ir pan.Kai pradėsite kurti kokybiškas atgalines nuorodas į jūsų svetainę iš gerbiamų interneto šaltinių, jūsų svetainė gauna daugiau įgaliojimų iš "Google" ir užima aukštesnę poziciją SERP.

  • Bendrinkite savo dabartinį tinklaraščio turinį kituose tinklalapiuose

Kitas būdas gauti daug kokybiškų atgalinių nuorodų - perteikti turinį įvairiose kokybiškose turinio svetainėse. Galite pertvarkyti turinį, pakeisdami jo formatą. Kitaip tariant, po kiekvieno jūsų sukurto dienoraščio turėtų sekti slydimo denis, pristatymas, "YouTube" vaizdo įrašas arba tiesioginis "Facebook" pokalbis. Galite paskelbti visus šiuos skirtingus turinio elementus visuose jūsų socialinės žiniasklaidos kanaluose ir pritraukti daugiau suinteresuotų vartotojų per jį Source .

December 22, 2017