Back to Question Center
0

Ką galite sukurti svetainių kūrimo svetainėse, kurios sukuria grįžtamąjį ryšį?

1 answers:

Šiandien paieškos variklio reitingavimo algoritmai tampa sudėtingesni ir protingesni. "Google" teikia tokius naujus standartus kaip "DA" (domeno valdymas) ir "PA" (puslapio valdymas), kad pakeistų "PageRank", kuris buvo vertingas prieš. Šios naujos eilutės yra plačiai naudojamos nustatant svetainės administracijos lygį.

Sukurti kokybišką ir galingą nuorodų pastato profilį yra kiekvieno svetainės savininko ir tinklaraščio svajonė. Aukštos valdžios Atgalinės nuorodos gali suteikti daug vertės jūsų svetainei. Visų pirma, jie gali pagerinti jūsų svetainės reitingą SERP. Antra, jie vykdo tikslinę ir konvertuojamą srautą į jūsų svetainę ir, trečia, jie padidins jūsų verslo pajamas.

backlink creation sites

Tai nėra lengva užduotis gauti Atgalinės nuorodos iš aukštos DA svetaines. Jums reikia turėti specializuotų žinių ir įgūdžių, kad sukurtumėte laimingą nuorodų kūrimo kampaniją. Tačiau neturėtumėte atsisakyti, net jei jaučiatės patirties stoka šioje srityje. Šiame straipsnyje rasite didžiųjų DA svetainių, kuriose priimami registravimai iš naujų vartotojų, sąrašą ir suteiks jiems galimybę sukurti naują profilį.Be to, aš pasidalinsiu su jumis keletą patarimų, kaip sukurti palankią atgalinio ryšio profilį.

Atgalinės kūrimo svetainės

 • Pateikite atsiliepimus

Jei naudojate produktą ir esate patenkintas jo kokybe, Siųsti atsiliepimą. Kai sukuriate atsiliepimą, įsitikinkite, kad produktų tiekėjas gali įdėti jį į savo pagrindinį puslapį arba atsiliepimų puslapį. Paprastai teikėjai pateikia jūsų nuorodą šalia atsiliepimo, norėdami parodyti, kad esate tikras žmogus. Taigi, jūs galite gauti kokybės ir ekologinės atgalinės nuo atsiliepimo.

 • Jei jūs pateikiate vartotojams programinės įrangos produktą, kokybišką informaciją ar kitus vertingus produktus, galite tik paverskite jį tinkamomis ir kokybiškomis atgalinėmis nuorodomis. Galite juos gauti, siūlydami ją tinklaraštininkams ar paprašyti savo klientų palikti atsiliepimus.

  Laikykitės šios instrukcijos, kad gautumėte kokybės nuorodas į jūsų svetainę naudodamiesi "Blogger" apžvalga:

  1. Suraskite savo nišą, kuri jau paskelbė kažką, susijusio su jūsų pramone. Įtraukite į "Google" paieškos laukelį užklausą naudodami tikslinius raktinius žodžius. Dėl to paieškos sistema pateiks jums tinklalapių ir tinklaraščių, susijusių su jūsų pramone, sąrašą.
  1. Filtruokite visas pagrindines institucijas ir naujas svetaines. Galų gale jums bus paliktas tvirtas sąrašas dienoraščių, galinčių sudominti jūsų pasiūlymą.
  1. Pasiekite svetainių savininkus ir tinklaraštininkus el. Paštu arba telefonu. Būkite malonūs ir mandagūs jiems ir būkite labai atsargūs, kalbėdami apie naudojamą kalbą. Gali būti, kad jums bus paklausta apie mokėjimą arba kitas abipusiškai naudingas sąlygas.

  website for backlinks

  • Link reclamation

  Link reclamation yra paprastas būdas gauti galingą nuorodą sulčių jūsų svetainė. Jums reikia rasti mintis apie jūsų svetainę, kur jūsų svetainės nuoroda nenurodyta. Viskas ko jums reikia - susisiekti su šio paminėjimo autoriu ir paprašyti jo ar jos pridėti savo nuorodą. Tokios atgalinės nuorodos yra jūsų prekės ženklo balsai ir jūsų svetainės valdžia Google Source .

December 22, 2017