Back to Question Center
0

Kaip gauti "DoFollow" su jūsų svetaine grįžtamąją nuorodą?

1 answers:

Čia aš jums pasakysiu apie keletą tikrai naujoviškų būdų gauti Atgalinės nuorodos į jūsų svetainę naudodami "DoFollow" ir aukštą Page Rank - taip pat kaip ir prieš keletą mėnesių savo asmeniniam tinklaraščiui. Žemiau apžvelgsime geriausias schemas, įgyjant kokybiškas atgalines nuorodas - tiesiog patraukite juos iš šių vietų: "Squidoo" tinklaraštis, "dot EDU" svetainės ir "Web 2". 0 profilių. Galų gale, jūs taip pat galite gauti Atgalinės nuorodos į savo svetainę, tiesiog žiūrėdamas į internetą tam tikrų sugedusių, kad jas išspręstų.

get backlinks to your site

Squidoo

Tai puikus dienoraštis su 7 PR, taip pat Global Alexa Rank, kuris pasiekė 204 166 val.). Štai kodėl susiejimas su "Squidoo" gali būti tikrai geras jūsų svetainėje ar tinklaraštyje. Žinoma, nebus lengva užduotis susigrąžinti jūsų svetainę iš "Squidoo". Bet čia yra triukas, kurį aš naudoju savo tinklaraščiui - užpildykite "Google" paieškos juostą užklausos užklausoje, pvz., "ADD" ir "TO" plus "THIS" plus "LIST" plus "SITE: SQUIDOO". Com. "Tai padarius, bus rodomos visos įmanomos" Squidoo "vietos, kur galėsite apgauti pridėti prie sąrašo, įdėti savo URL įterptą į jūsų priskirtą inkaro raktinį žodį, kad būtų viskas, o jūsų tikslas bus užbaigtas.

Švietimo Atgalinės nuorodos

Žinoma, kad dot EDU svetainės tikriausiai yra labiausiai patikimi interneto šaltiniai, atsižvelgiant į pirmaujančių paieškos sistemų, tokių kaip "Google". Akivaizdu, kad jei grįšite į jūsų svetainę iš griežtų mokomųjų tikslų, jūs būsite vertinami kaip labai patikimas šaltinis. Viskas yra gana paprasta - atsižvelgiant į tai, kad ne kiekviena dot EDU svetainė suteikia galimybę sukurti asmeninę paskyrą komentuoti, turėsite sudaryti sandorį su šios įstaigos spaustukais, kuriuose yra prisijungimo sąskaitos, kad užfiksuotumėte nuorodą iš jų.

Web 2. 0 Profiliai

Taip, jie svarbūs. Taigi kiekviena iš jų yra atgalinė! Ir yra daug skirtingų "Web 2". 0 šaltiniai, norėdami gauti Atgalinės nuorodos į jūsų svetainę, visų pirma su DoFollow. Viskas, ko jums reikia - perduoti nemokamą registracijos procedūrą, sukurti savo asmeninę profilį ir užpildyti savo aprašymą bei biologines dalis su jūsų atgaline nuoroda. Be kitų, radau "Flickr" ir "LinkedIn" kaip labiausiai pageidaujamus, su kuriais galima susieti.

backlinks to your site

Fix Broken Links

Kaip jau minėjau, jūs galite būti pakankamai išmintingas, Atgalinės nuorodos. Svarbu tai, kad, kaip ir visi, pirmaujantys aukštosios svetainės, kuriose daug lankytojų, dažniausiai susiduria su per daug skaldytų nuorodų. Matyt, jie niekada nenorės iškrauti savo klientų iki 404-ųjų, ar viskas, kas šiuo metu yra nepasiekiama, arba nebevartojama. Taigi, galite nemokamai prašyti, kad jie pakeistų šias sugadintas atgalines nuorodas savo atitinkama alternatyva nemokamai. Viskas, ko jums reikia, yra ieškoti neveikiančių nuorodų naudodami "Chrome" plėtinį arba bet kokias kitas atgalinio ryšio tikrinimo priemones, kurias galite nemokamai naudoti, pvz., "Open" "Site Explorer" per Moz, Analyzer by Semalt arba "Screaming Frog" "SEO spider" Source .

December 22, 2017