Back to Question Center
0

Ar galima stebėti visas jūsų "Google" Atgalinės nuorodos?

1 answers:

Kaip rodo praktika, svetainės, kuriose nuspręsta samdyti kai kurių neprofesionalių SEO konsultantų arba trečiųjų šalių nežinomų optimizavimo agentūrų, dažniausiai patenka į jų reitingą ir "Google" baudas. Nepakeistos žiniatinklio valdytojai paprastai žada savo klientams greitą reitingą ir kurti nuorodas naudodamiesi šlamšto metodais.

Šis pranešimas yra skirtas neprofesionaliai optimizuoti, kuris yra tiek profesionaliai, tiek neprofesionaliai, ir atgalinių ryšių vaidmenį šiuose procesuose. Be to, aptarsime, kaip blogos atgalinės nuorodos gali paveikti jūsų svetainės reitingą ir reputaciją.

track your backlinks

Kaip rasti blogus atgalinius saitus?

Ar kada nors stebėjote, kaip blogos atgalinės nuorodos skiriasi nuo gerų? Teisingas atsakymas į šį klausimą yra svetainės, kurioje jie pateikiami, kokybę. Žemos kokybės Atgalinės yra lengvai aptiktos. Tačiau kartais jums reikia atlikti svetainės tyrimą, kad suprastumėte, kodėl atgalinės nuorodos neigiamai veikia svetainės SEO.

Yra keletas būdų, kaip atskirti aukštos kokybės ir prastos kokybės Atgalines nuorodas:

  • Nuorodos iš interneto šaltinio, kuris ką tik pradėjo generuoti atgalines nuorodas

Kai skelbimai, kurie pateikiami svetainėje, yra neįtikinami ir trūksta tyrimų duomenų, toks interneto šaltinis gali būti naudojamas tik kitų svetainių susiejimui. Jei svetainė įdedama į "WordPress" turinio valdymo sistemą ir naudojama numatytoji "TwentyEleven" tema, tai gali būti žemos, autoritetingos kokybės svetainės ženklas, sukurtas siekdamas pumpuoti pinigus.

  • nuorodos iš kitų svetainių komentarus

Tu tikriausiai pastebėjo šią nuorodą pastate dienoraščių formą. Programos, kurios automatiškai sugeneruoja Atgalinės nuorodos, naudoja robotus, kad būtų užpildytos kitos svetainės komentarai. Šios pastabos paprastai atrodo natūralios, nes automatizuotos sistemos tampa protingos mūsų dienomis. Šie šlamšto komentarai gali būti individualizuoti ir net įtraukti autoriaus vardą. Komentarai apie šlamšto nuorodas negali būti vertingi jūsų nuorodos profilį.

Paprastai interneto šaltiniai, sukurti su nuorodų generavimo tikslu, turinio neturi prasmės arba tiesiog nukopijuokite iš kitų tinklalapių. Kai kurie nesąžiningi ryšių kūrimo agentūros specialiai kuria svetaines kiekvienam dalykui, kad susikurtų nuorodas į juos ir perduotų gautas nuorodas kaip atitinkamas. Labiausiai tikėtina, kad "Google" ją aptiks per trumpą laiką ir su šiais interneto šaltiniais sumuos baudas. Dėl to jūs gausite kitą žemos kokybės grįžtamąją nuorodą savo svetainei.

track backlinks

Kaip sekti savo žemos kokybės Atgalinės nuorodos?

Ankstesniame skyriuje aptarėme, kaip išskirti žemos kokybės Atgalines nuorodas. Dabar atėjo laikas apsvarstyti, kaip išjungti šias blogias nuorodas, kad būtų išvengta reitingavimo ir "Google" nuobaudų.

Lengviausias būdas yra susisiekti su svetainės savininku, kuriame yra įdomus nuoroda, ir paprašyti jo pašalinti. Labiausiai tikėtina, kad susidursite su žiniatinklio valdytojais, kurie paprašys sumokėti už pašalinimą. Tokiu atveju geriausia būtų atsisakyti nepageidaujamų ryšių su "Google Link" atsisakymo įrankiu, jei jų negalima pašalinti rankiniu būdu Source .

December 22, 2017