Back to Question Center
0

Ar galėtumėte pasakyti, kaip sukurti "Backlinks" 2016 m. Naudodami "Web 2". 0 susieti praktiką?

1 answers:

Prieš ką nors dar galėtume susidurti - Web 2. 0 susiejimo praktika vis dar veikia! Taigi, jei norite sužinoti, kaip sukurti atgalinius ryšius 2016 m., Pasinaudokite geriausiu "Web 2" privalumais. 0 susiejant praktiką, pažiūrėkime žemiau pateiktą trumpą vadovą. Mūsų tikslas yra padidinti jūsų svetainės ar tinklaraščio reitingą - nepažeidžiant vidutinės naudotojų patirties, susijusios su tiesioginiais ieškotojų. Ir, žinoma, jūs norite turėti viską, kad negalėtumėte įtarti, kad naudojate kokias nors nepriimtinas taktikas ar schemas. Tokiu būdu galbūt galite pažeisti pagrindines žiniatinklio valdytojo gaires ir taip uždirbti rimtą baudos dydį. Štai kodėl aš parodysiu, kaip 2016 m. Sukurti atgalines nuorodas geriausiu ir saugiausiu būdu, o ne sugadinti "Google".

Tačiau nepamirškite, kad naudosite "Web 2" kūrimą. 0 atgalinės nuorodos, kurias turėtumėte atlikti pagal subalansuotą bendrą SEO strategiją. Jums reikės daug investuoti daug laiko ir pastangų, kad sukurtų tik sąžiningai veikiančias nuorodas, kurios gali pasiūlyti tikrąją jūsų puslapio lankytojų vertę. Priešingu atveju jūsų svetainė pakels raudoną vėliavą "Google" ir anksčiau ar vėliau visada bus nustatoma griežta bausmė. Štai kodėl visada turėtumėte vengti tokių daugybinių tinklalapių, siūlančių skirtingus paketus, kurie parduodami dideliais kiekiais, arba netgi didžiulius mokamų pagrindinių abonentų lankstų rinkinius - jų paslaptingos kalbos, kuriose reikalaujama, kad visos jų atgalinės nuorodos yra tik iš autoritetingiausių ir geriausių PR svetainių ir tinklaraščių.

Tai tik mano sąžiningas įspėjamasis žodis, kad jūs manote, kad tai savaime suprantama - skubėjimas greitam sandoriui reiškia, kad jūs ne tik švaisto sunkiai uždirbtus pinigus, bet viską sunkiai nuspėjame ir greičiausiai padarys žalą nei geras. Taigi, sugrįžkime prie taško - kurdami "Web 2". 0 saitų, kurie iš tikrųjų gali užtikrinti geriausius našiausius rezultatus SEO. Toliau pateikiamas pagrindinių taškų sąrašas, kad galėtumėte suprasti, kaip sukurti atgalinius ryšius 2016 m. - tinkamu būdu.

Nustatyti internetinę buvimo vietą

Nustatyti tinkamą pagrindo pagrindiniam verslo tinklalapiui ar tinklaraščiui aktyvią ir ilgalaikę socialinę padėtį. Pirmasis jūsų žingsnis yra užbaigti savo profilius pagrindiniame "Web 2". 0 socialinių tinklalapių, susijusių su jūsų niša arba bendrojo temos diskusija. Taigi, aš pradėsiu skaičiuoti, kaip sukurti Atgalinės nuorodos 2016 m. Nuo pat pradžių. Pradėkime nuo jūsų profilių į šias socialines vietas:

  • užpildykite savo asmeninį puslapį "Google" mano versle;
  • sukurkite savo puslapį Yelp;
  • užpildyti socialines sąskaitas "Twitter", "Facebook", "LinkedIn";
  • tęsite Alexa puslapio nuorodos patvirtinimą;
  • apsilankykite "TripAdvisor" (privalote daryti, jei turite sandorį su "B2B", arba jūsų versle yra plytų ir skiedinio komponentas).

Identifikuoti prekės ženklą

Kai tik visos tos socialinės sąskaitos ir profilio puslapiai yra vietoje, atėjo laikas įtraukti nuorodas į jūsų pagrindinę svetainę į kiekvienas. Darydami tai, nepamirškite pritvirtinti naujai sukurtų nuorodų į tinkamą raktinio žodžio tekstą. Patarimas: turint garso dienoraštį ar gerai struktūruotus palaikomus puslapius su klausimais ir atsakymais (pvz., "Quora"). Tai veikia kaip pragaras!

Sukurkite Bendrijos puslapius

Pagaliau viskas, ką jums reikia padaryti, yra visiškai susilaikyti nuo SEO pasaulio ir gerai dirbti su kokybišku turiniu, kuris teikia naudos vartotojams.Norėdami, kad viskas atrodytų natūraliai, turėtumėte sutelkti dėmesį į šiuos dalykus:

  • skelbti jaudinamą turinį, kad jis kartais būtų susijęs;
  • pastatyti ne daugiau kaip penki ryšiai per savaitę;
  • "Tumblr" tinklaraščių reklaminių pranešimų, "Facebook" gerbėjų puslapių, "WordPress" tinklaraščių, "Instagram" sąskaitų ir vaizdo įrašų kanalų "YouTube" skelbimas Source .
December 22, 2017