Back to Question Center
0

Ar žinote, kaip padaryti SEO tinkamiausiu būdu?

1 answers:

Nereikia sakyti, kad kiekvienas žiniatinklio valdytojas ir interneto verslo savininkas turėtų žinoti, kaip padaryti Atgalinės nuorodos "SEO", norint perpumpuoti daugiau žiniatinklio srauto ir galiausiai pasinaudoti aukščiausio lygio pozicijomis, pateiktomis SERPs. Bet kas daro SEO draugišką kiekvienos svetainės ar tinklaraščio grįžtamojo ryšio profilį? Atsargiai ir gerai žinomos stebėsenos, tikrinimo ir greito nustatymo procedūros, kad kiekvienos vertingos atgalinės pradinės galios taptų visiškai valdomos, kad jos būtų visada sureguliuotos greitai. Paprastai, kai gruntas pradeda prarasti savo vertę, jis turėtų būti iš karto pertvarkytas arba iš karto pašalintas. Taigi, kaip padaryti Atgalinės nuorodos į SEO? Susitinkime su juo - tai būtų tęstinis procesas. Atsižvelgiant į mastą, jis jungia bendrąsias nuorodų formavimo ir nuolatinės priežiūros priemones, naudojant reguliarų tikrinimo grafiką.

how to do backlinks seo

Geros grįžtamojo ryšio priemonės

Prieš ką nors, kiekvienas "geras" atgalinės nuorodos (priešingu atveju natūralus ar ekologiškas) turi būti tik tikrosios svetainės, tinklaraščiai , ar bet kokius kitus internetinius šaltinius. Be to, gero atgalinio ryšio šaltinis turi turėti pagrįstą rezultatą PR (pagerank), DA (domeno valdymas), taip pat PA (puslapio valdymas). Galų gale kiekvienas galimas kandidatas susieti su (bet kuria tinklalapio ar tinklaraščio) turėtų turėti tvirtą puslapio turinį, kuris pateikia tikrąją vertę gyviems naudotojams.

Idealiu atveju tokį turinį reikia pasakyti sveikintina dalintis su socialine žiniasklaida. Aš turiu galvoje, kad tie nuobodūs paprasto teksto rašiniai turėtų būti pertvarkyti labiau protingai - bent jau likti už konkurencijos ribų - į kai kuriuos patrauklius ir informatyvius grafikus, diagramas, infografijas, skaičiuokles ar bet kokias kitas vizualizavimo priemones, kad būtų galima iliustruoti viską paprasčiausiai ir aiškiausias būdas. Beje, pertvarkant įprastą puslapio turinį į kažką patogesnį vartotojui, jis taip pat gali tapti pagrįstu jūsų svetainės ar tinklaraščio sprendimu. Taigi, investuosme šiek tiek laiko ir pastangų pertvarkydami bent jau ilgiausią turinį, o galbūt jo blogiausia dalis yra per daug nuobodi skaityti ir sugerti. Tokiu būdu, kai kurie tokio patogaus ir lengvai "virškinamo" turinio štampai gali ne tik sugeneruoti daugiau atgalinių, dalinių, paminimų, vedažų ir prenumeratų, bet vis tiek siurbia daugiau žiniatinklio srauto.

backlinks seo

Kaip daryti nuorodas SEO

  • remtis gerai suformuota nuorodų kūrimo strategija;
  • bandyti pasinaudoti geriausia skaitmeninės rinkodaros patirtimi;
  • dažnai tikrina jūsų atgalinius ryšius - tiek jų kiekį, tiek sąsajos profilį;
  • rašyti svečių straipsnius ar tinklaraščio įrašus, kad jie būtų paskelbti kai kuriuose autoritetinguose trečiųjų šalių šaltiniuose;
  • nagrinėja tik labai gerbiamus tinklalapius ar tinklaraščius, kurie turėtų būti visiškai aktualūs jūsų pagrindinei verslo temai, rinkos nišai ar bent jau su juo susijusioms pramonės šakoms.

Tarp daugybės atgalinės paieškos ir pasiūlymų įrankių aš išbandžiau Semalt Analyzer (Semalt), Open Site Explorer (Moz) ir Majestic SEO įrankių rinkinį mano neseniai pradėtą ​​e-commerce internetinę parduotuvę. Galų gale, tik jums nuspręsti, kaip daryti Atgalinės nuorodos "SEO" ir kurį internetinį įrankį išbandyti pirmiausia. Pagaliau nepamirškite, kad jūsų naujai sukurtos nuorodos taip pat gali būti visiškai nenaudingos. Žinoma, atsižvelgiant į tai, kad ketinate susieti tinklalapį ar tinklaraštį, kuris faktiškai yra silpnesnis, palyginti su jūsų SEO metrika Source .

December 22, 2017