Back to Question Center
0

Kaip po 2018 m. Bus rodomi atgaliniai saitai?

1 answers:

Kadangi paieškos sistemos nuolat keičia savo reitingavimo algoritmus ir pateikia naujus reitingų atnaujinimus, daugelis žiniatinklio valdytojų susiduria su klausimu, ar jie turi investuoti į "dofollow" Atgalinės nuorodos, ar ne. Atsižvelgiant į paskutinius "Google Penguin" ir "Panda" atnaujinimus, svetainių savininkai turi tam tikrų abejonių dėl "dofollow" atvykstančių nuorodų galios 2018 m.Šis straipsnis skirtas išsklaidyti visus klaidingus supratimus apie "Atgalinės nuorodos" galią ir išmokyti jus, kaip sukurti kokybės Atgalines nuorodas šiais ir ateinančiais metais.

Grįžtamieji ryšiai paieškos sistemose

Nuo pat pradžių paieškos variklio istorija, grįžtamieji ryšiai buvo neatskiriama jų algoritmų dalis. Visų pirma, jie padėjo atrasti naują turinį ir apskaičiuoti dokumento autorių teises. Tačiau iš pradžių "Google" įvertino tik atgalinių nuorodų skaičių, nekreipdamas dėmesio į šaltinių, iš kurių jie atėjo, kokybę. Kuo daugiau nuorodų buvo gautas iš interneto šaltinio, tuo aukštesnis jo įgaliojimas bus paieškos sistemų akimis. Šiuo metu atgalinės nuorodos yra naudojamos naujam arba atnaujintu turiniu, taip pat nuskaitymo prioritetui nustatyti.

Siekiant užkirsti kelią bet kokiam šlamšto veikimui ir paieškos taisyklių pažeidimui, "Google" sukūrė žiniatinklio valdytojo gaires, įskaitant geriausią nuorodų kūrimo praktiką. Šios taisyklės daug laiko nepasikeitė. Vis dėlto, bet kokios žiniatinklio valdytojo veiklos, skirtos manipuliuoti svetainės reitingais, nusipelno baudžiamos "Google" griežtomis baudomis.

Atsižvelgiant į optimizavimą paieškos sistemose, vis daugiau ir daugiau įmonių ieško skirtingų būdų gauti Atgalinės nuorodos. Žiniatinklio valdytojai bandė rasti trumpų laureatų, norėdami gauti aukštesnes pozicijas "Google" SERP. Todėl svetainės, kurios nepakankamai įvertino aukštą TOP "Google" poziciją, įtraukdamos į "Google" žiniatinklio valdytojo gairių pažeidimus. Ji pradėjo didžiulę nuorodą parduoti ir įsigyti kampaniją skaitmeninėje rinkoje. Dėl to paieškos variklių optimizavimo pramonė sugedo keletą veiksmingų nuorodų kūrimo būdų, tokių kaip svečių skelbimai, pranešimai spaudai, straipsnių rinkodara, komentarai dienoraštyje, socialinės žiniasklaidos pranešimai, forumo žinutės ir kt.


Šiuo metu "Google" vis dar reikalauja, kad svetainės savininkas patvirtintų atgalines nuorodas arba nepatektų PageRank.

2012 m. "Google" sukūrė savo pingvino algoritmą, pagal kurį buvo panaikintos visos šlamšto nuorodos, o svetaines, kuriose jos buvo sukurtos, buvo nubaustas. Tais pačiais metais "Google" sukūrė atsisakymo įrankį "Google" paieškos konsolėje, kad svetainių savininkai gal ÷ tų atsikratyti prastos kokyb ÷ s šlamšto nuorodų vienu paspaudimu.

Kaip matote iš pat pradžių, "Google" požiūris buvo tai, kad nesukūrė nuorodų, kad padidėtų reitingas paieškos sistemose. Daug nepatyrusių žiniatinklio valdytojų klaidingai interpretuoja šią politiką, o nuoroda į nuobaudas, susijusias su šia politika: "Google prieštarauja nuorodų pastatui ar nuorodų pastatui, nebėra verta investuoti". Jei norite išspręsti dalykus, "Google" nėra prieš Atgalinės nuorodos. Priešingai, "Google" naudoja grįžtamąjąsias nuorodas kaip kriterijus, taikomus kitiems 200 kriterijams. Tačiau "Google" stengiasi pagerinti naudotojų paieškos patirtį. Štai kodėl "Google" nuolat kovoja su reitingų manipuliacijomis, kad paieškos rezultatai būtų rodomos tik vertingomis svetainėmis, atitinkančiomis jų užklausų turinį Source .

December 22, 2017