Back to Question Center
0

Kokie yra ištekliai, skirti atkūrimo strategijoms?

1 answers:

Pradėkime nuo nuorodų kūrimo strategijos apibrėžimo. Jei jūs naudosite "Google" šį terminą, gausite taktikos, kuri gali padėti jums užtikrinti nuorodas, sąrašą, bet neatsiversite į bendrą nuorodų kūrimo strategiją.

Apskritai, šios strategijos apibūdina vertingo turinio kūrimo koncepciją, kad kiti jūsų žiniatinklio šaltiniai galėtų susieti. Kita koncepcija, kuri taip pat gali padėti kurti nuorodas, yra ryšių ir partnerystės kūrimas internete; skatinti klientus susieti; pasidalykite šaltiniu savo bendruomenėje; dalyvauti interneto ir bendruomenės renginiuose.

backlink building strategies

Visos šios sąvokos yra pagrįstos ir vertingos grįžtamojo ryšio kūrimo strategijoms. Tačiau jie parodo tik galimas priežastis, kodėl kiti interneto šaltiniai gali susieti su jūsų domenu. Jie nesugeba visiškai atsakyti į jūsų klausimą, pateikdami tik pusę strategijos.

Ryšio sudarymo strategija yra verslo tikslų pasiekimo per turimus interneto šaltinius procesas. Ryšys su statybos procesu laikomas taktika, nes jūsų galutinis tikslas čia tiesiogiai priklauso nuo vykdymo. Tačiau neįmanoma pasiekti rezultatų be teisingo požiūrio. Priešingu atveju jūsų saugomos nuorodos gali arba negali būti jūsų tikrais verslo tikslais.

Šis straipsnis skirtas teisingam požiūriui į SEO nuorodų kūrimo strategijas. Pradėkime nuo to, ką turėtų atrodyti jūsų pagrindinis nuorodų kūrimo kampanijos tikslas.

  • Sukurti ryšius tarp kokybės interneto šaltinių

Gana aišku, kad nepaisant to, kokia kryptis ir dydis reikalauja Atgalinės nuorodos. Yra esminė interneto struktūros dalis. Tačiau kodėl mums reikia išorinių nuorodų?

Yra dvi pagrindinės priežastys, dėl kurių jums reikia atgalinių nuorodų:

  1. palaikyti ryšius su autoritetingomis interneto bendruomenėmis, svetainėmis ir platformomis jūsų versle;
  2. Įvertinti atitinkamus ir didelės apimties paieškos terminus.

"Google" tinklalapius vertina pagal PageRank algoritmą. Šis "Google" algoritmas naudoja grįžtamąją nuorodą iš kitų autoritetingų šaltinių, kad nustatytų tinklalapio populiarumą, įgaliojimus ir tinkamumą. Šis algoritmas tiesiogiai įtakoja svetainės poziciją paieškos rezultatų puslapyje ir padidina interneto šaltinio reputaciją "Google" akyse.

backlink building seo

  • Gaukite tikslinį srautą

Tiems, kurie norėtų investuoti į nuorodą pastatas. Jums reikia nukreipti tikslą po kiekvieno atgalinio ryšio. Priešingu atveju visa ši kampanija ir jūsų dedamos pastangos bus nenaudingos. Taigi, paklauskite, kokiu tikslu jums reikia nuorodos? Dažniausiai ir pagrįstai atsakius į šį klausimą, gaunamas srautas. Eismas reiškia, kad daugiau potencialių klientų spustelės jūsų svetainę ir tikriausiai konvertuos į mokamus klientus. Tikslo nustatymas turėtų prasidėti iš galimybių tyrimo. Jums reikia ištirti, kokios galimybės egzistuoja jūsų nišoje ir kaip jomis pasinaudoti.

Analizuokite savo dabartinę svetainės našumą, turimus interneto šaltinius ir sukurkite planą tobulinti. Tokiu būdu galėsite kurti savo nuorodų kūrimo strategiją Source .

December 22, 2017