Back to Question Center
0

Kokie būdai pritraukti gerų Atgalinės nuorodos į jūsų svetainę?

1 answers:

Norėčiau pradėti šį straipsnį su trumpa apibūdinimu atgalinės nuorodos tiems, kurie yra nauji šioje temoje. Grįžtamoji nuoroda yra įeinanti hipersauna iš vieno puslapio į kitą. Paprastai tekste įterpiama nuoroda ir atrodo kaip inkaro tekstas. Spustelėdami šį tekstą, eikite į paaiškinimo straipsnį arba svetainę, kuri cituoja šį turinį. Tokie saitai paprastai teikia vartotojams naudingos informacijos ir padeda svetainių savininkams pagerinti savo svetainės reitingą, jei viskas padaryta teisingai.

Šis straipsnis skirtas išmokyti jus, kaip gauti gerąsias Atgalinės nuorodos į jūsų svetainę. Norėčiau jums padėti su įrankiais, kurių reikia norint gauti geriausias galimas atgalines nuorodas ir padidinti jūsų pasiekiamumą.

Ne visos atgalinės yra vienodai sukurtos. Būtent todėl turėtumėte būti labai atsargūs, kurdami nuorodas į jūsų svetainę. Paprastai atgalinės nuorodos naudojamos dviems tikslams. Pirmasis - padėti tinklalapiui pasiekti kokybės nuorodų sulčių ir padidinti prekės ženklo autorių žiniatinklį. Antrasis tikslas - sąmoningai pakenkti konkurencingoms svetainėms arba netyčia už jus.

Kaip atpažinti kokybišką atgalinę nuorodą?

Apskritai, aukštos kokybės Atgalinės yra tos, kurios yra iš geriausių tinklalapių. Jie yra tinkami ir etiški. Kuo daugiau žmonių susieja su geriausios kokybės svetainėmis, tuo geriau yra reitinguoti svetainės paieškos variklį. "Google" žiūrės tokius saitus ir apdovanos susietą svetainę aukštesniu laipsniu ir geresne reputacija. Būtent tai, ko jums reikia ieškoti nuorodų pastato.

Tačiau, kaip minėjau anksčiau, ne visos lankstinukai yra vienodai sukurti, o vėliau toli nuo visų yra panašiai naudinga. Štai kodėl žiniatinklio valdytojai turėtų tiksliai žinoti, kas yra aukštos kokybės atgalinė.

Perskaitykite keletą esminių ekologiškos, aukštos kokybės atraminės savybės:

  • , susiję su reklamuojamos svetainės nišą;
  • kilęs iš patikimo žiniatinklio šaltinio;
  • siunčia referencinį eismą;
  • tinkamai įterptas į svetainės turinį;
  • jis nėra mokamas arba abipusis;
  • tai neatrodo reklama;
  • jis prisideda prie jūsų PageRank.

Tokių aukštos kokybės nuorodų sunku gauti. Štai kodėl juos labai vertina paieškos sistemos ir vartotojai. Be to, jums reikia gauti tokias nuorodas iš įvairių šaltinių, o ne iš 100 atgalinių nuorodų iš vienos didelės PR svetainės. Turėkite omenyje, kad "Google" gali tiesiog pastebėti, kai bandote apgauti sistemą.

Kokie paprasti būdai gauti kokybės Atgalinės nuorodos į jūsų svetainę?

Pirmas dalykas, kurį reikia suprasti, yra tas, kad atgalinės nuorodos turi būti kuriamos, o ne nupirktos. Puiki nuoroda į statybos strategiją bus grindžiama sunkiu darbu, ir tai yra viskas. Žinoma, praleisite daugiau laiko kurdami nuorodas vienodai. Tačiau jūs būsite tikri, kad tokios nuorodos suteiks jums ilgalaikių teigiamų rezultatų.

Yra keletas būdų, kaip gauti kokybiškas atgalines nuorodas:

  • Norėdami gauti tinkamus Atgalinės nuorodos, galite tiesiog įvesti savo vardą ir informaciją apie aukštos kokybės asmeninius redaguotus katalogus. Gali būti, kad jūs turėsite sumokėti už kai kuriuos iš šių katalogų. Tačiau prieš nustatydami bet kokias nuorodų kūrimo paslaugas, turite įsitikinti, kad tai ne svetainės šlamštas.
  • Kitas naudingas nuorodų kūrimo būdas - tapti svečių dienoraščiu. Bendradarbiauti su niša susijusiu tiksliniu tinklaraščiu ir paskelbti keletą įdomių ir įdomių pranešimų su įvairiomis nuorodomis, kurios nurodo į jūsų svetainę Source .
December 22, 2017