Back to Question Center
0

Kaip jums pavyko sukurti natūralų jūsų svetainės Atgalinės nuorodos?

1 answers:

Žinoma, neatsižvelgiama į tai, kad pastato atgalinės nuorodos į jūsų svetainę yra viena iš pagrindinių sėkmės paieškos sistemos optimizavimo elementų. Taip pat suprantama, kad yra daugybė skirtingų metodų tinkamai sukurti nuorodų kūrimo strategiją. Bet kas reiškia natūralų jūsų svetainės grįžtamąjį ryšį? Na, tai priklauso. Manau, kad mano pastarasis bandymas suformuoti natūralaus ryšio profilį pasirodė gana sėkmingas. Taigi, leiskite mums aiškiai pasakyti, kad grįžtamieji ryšiai natūraliai reiškia "sąžiningą žaidimą", nesuklydama ir nesilaikant pagrindinių "Google" žiniatinklio valdytojo gairių. Ir aš trumpai pažvelgsiu į pačią sunkiausią ir pavojingą "nenatūralią" nuorodų kūrimo praktiką (bet kokia kaina juos reikėtų vengti)!. Tikiuosi, kad juos rasite pagrįstai, jei pastatysite Atgalinės nuorodos į savo svetainę - tai geriausias natūralus būdas.

building backlinks to your website

Venkite pastatyti atgalinius saitus į savo svetainę:

Nuorodų mainai ir ratai

labiausiai perspektyvių nuorodų kūrimo praktikos, tačiau vis tiek reikėtų vengti - visų pirma. Yra ir daugybė interneto platformų ir įvairių internetinių programinės įrangos, kuriomis galima sudaryti sandorius su biržiniais ryšiais. Žinoma, keistis su kai kuriais atgaliniais ryšiais su kitais savo dienoraščiais gali būti tikrai puiki idėja. Tačiau, nagrinėjant mainus dėl nuorodų mainų, taip pat nuorodų ratų (a. k. a. nuorodų pastato piramidės schemos) dažniausiai sukelia milžinišką pernelyg didelę apkrovą, pernelyg mažai kokybiškų atgalinių nuorodų, kurios pasirodė beveik ne kartą. Tai reiškia, kad kreipiantis dėl ryšių mainų ar ratų yra iš tikrųjų laiko ir pinigų švaistymas.

Dar daugiau - tai nuosekliai vykdoma, tikriausiai yra geriausias būdas gauti rimtą neigiamą dėmesį iš pagrindinių paieškos sistemų, tokių kaip "Google". Tai reiškia, kad niekas, išskyrus rimtą griežtą bausmę, kyla dėl jūsų svetainės ar tinklaraščio. Štai kodėl keitimasis nuorodomis tikrai nėra natūralus būdas sukurti Atgalinės nuorodos į jūsų svetainę, tiesa?

Nesvarbūs šaltiniai

Nesvarbios nišos svetainės ar tinklaraščiai yra kažkas kita, kuri niekada neturėtų būti naudojama kuriant atgalines nuorodas natūraliu būdu. Iš tiesų, jei pernelyg nerasite per daug atgalinių nuorodų su trečiųjų šalių šaltiniais, kurie neturėjo nieko bendro su jūsų pagrindine tema ar pramonės sritimi, tokie saitai suteiks jums bent mažai (jei ne nulinio) svorio jūsų PageRank. Arba, blogiausiu atveju "Google" taip pat gali būti nubaustas dėl tokių veiksmų, kurie yra tikrai sudėtingi ir manipuliuojantys.

link building seo

Mokamos ir kitos įtartinos vietos

Oficiali pasaulio paieškos giganto politika yra aiški žinia - pirkti ar parduoti atgalines nuorodas bet kokiomis aplinkybėmis būtų nepriimtina. Visa tai susiję su mokamomis nuorodomis - jei taip atsitinka, kad "Google" aptinka komercinę schemą, kurioje yra nuorodos nuorodų profiliai, ji ketina visame sandoryje. Nepaisant to, kad mokamos atgalinės nuorodos dažnai gali atrodyti visiškai kokybiškos ir natūralios bei kokybiškos, rizika yra per didelė.

Tarp likusių įtartinų vietų, kurios niekuomet negalės sukurti jūsų svetainės atgalinių saitų natūraliu būdu, aš rekomenduoju valdyti, kad nebūtų žemos kokybės straipsnių katalogų ir nuorodų ūkių. Taip, kažkas maždaug prieš dvejus metus buvo labai naudingas pigių nuorodų generavimui - norėčiau pripažinti šį faktą. Tačiau dabar šios schemos nebeveikia, žinoma, nebent jūs tikrai norėtumėte uždirbti save greitu ir dažnai negrįžtamu laipsnio bausme Source .

December 22, 2017