Back to Question Center
0

Koks yra tinkamas būdas įvertinti ir kurti atgalines nuorodas su internetinėmis SEO priemonėmis?

1 answers:

Nereikia sakyti, kad daugiau nei svarbu tvarkyti spyruoklinį tinklalapį ar tinklaraštį laiko ir laiko. Jūsų nuorodos profilis yra būtent tai, ko reikia atlikti labai ypatingai atsargiai. Turiu omenyje, kad vykdant tikslią stebėseną kiekvieną kartą, kai sukursite atgalines nuorodas su internetinės patikros įrankiais, turėtumėte tapti MUST, kad atliktumėte ilgalaikę sėkmės strategiją.Žinoma, jei nenorite prarasti kontrolės ir pakenkti dabartinei SEO pažangai, turinti keletą klaidingų Atgalinės nuorodos, kurios pasirodė toksiškos.

Mes galime tai padaryti - stebėti savo nuorodų profilį rankiniu būdu visada bus daug laiko ir net sunkiai valdoma užduotis, bent jau nuolat ir reguliariai. Štai, kai susidursite su dideliu poreikiu padaryti šį procesą iš dalies automatizuotu naudodami specialias analitines programinės įrangos priemones. Atsižvelgiant į tai, kad dauguma jų yra prieinami atviroje prieigoje, galbūt jums reikia įvertinti jūsų nuorodų profilį ir išvalyti netvarka. Yra ir daugybė įvairių variantų, padedančių ne tik sukurti atgalines nuorodas su internetinės automatikos įrankiais, bet ir atlikti išsamią bendrą jūsų SEO našumo analizę, taip pat dabartinę pažangą kuriant nuorodą pagal mastelį.

Kokios yra pagrindinės naudos, susijusios su išsamia SEO analize, kai kuriate atgalines nuorodas su internetiniu įrankiu? Paprasčiausiai galėsite padauginti kiekvienos atskiros svetainės ar tinklaraščio, taip pat jų bendrą našumą SEO, kuris gali būti lengvai dvigubinamas arba net tris kartus padidintas. Rimtai, kodėl turėtumėte praleisti tokią puikią progą? Nesunku tinkamai koreguoti viską, naudodami tinkamus nuorodų tikrinimo įrankius - ir padaryti daiktus daug lengviau.

Aš maniau, kad tyrinėjau geriausius mano nišų konkurentų susiejimo kūrimo būdus, siekdamas sukurti atgalines nuorodas, skatinančias internetinį mano svetainės reklamavimą geriausiu įmanomu būdu. Tiesą sakant, aš dirbu pakankamai ilgai, kad galėčiau mėgautis eksponentiniu interneto srauto augimu, taip pat stabiliai padidinti savo PageRank balą. Žinoma, šiandien yra didelė įvairių nuorodų kūrimo programinės įrangos galimybė, kad būtų sukurtos atgalinės ir internetinės patikros priemonės, skirtos nuolatiniam stebėjimui.

Nebent turėjau savo sąsajos profilio, matuojamo masto, jo bendro pobūdžio našumo SEO ir kiekvieno grįžtamojo ryšio metrikų skiltyje - mano svetainės paieškos reitingai niekada nepasikeistų taip gerai, turėčiau pripažinti. Atsižvelgdami į geriausius nuorodų pastatų automatikos, konkurencingų tyrimų, analizės ir greito nustatymo patarimų sprendimus, rekomenduoju išbandyti šias priemones: "Google Webmaster Tools" (puikiai tinka naujų, nemokamų ir pakankamai efektyvias nuorodas), "Ahrefs" (išsamus prisijungimo / išeinančių nuorodų tyrimas). + "bonus broken link verification"), "Semalt Analyzer" (išsami duomenų bazė, tikslų nuorodų profilio vertinimas), "SemRush" (bandomasis su konkurencingu požiūriu, prieinama visa riebalų versija). Ir jūs taip pat galite naudoti bet kokias kitas priemones, tokias kaip "Open Site Explorer" ("Moz") ar "Screaming Frog" "SEO spider" (deja, neturėjau progos išbandyti praktiškai). Galų gale sprendimas priklauso tik nuo jūsų Source .

December 22, 2017