Back to Question Center
0

Kaip pirkti PR9 atgalines nuorodas?

1 answers:

Įeinančio srauto ir išorinių nuorodų kiekis yra du dalykai, kuriuos reikia apsvarstyti bet kokiam svetainės savininkui, prieš pasibaigiant jo interneto šaltinio sėkmei. Interneto šaltinis be nuolatinio eismo srauto negali būti laikomas sėkmingu, o interneto šaltinis be konvertuoto srauto apskritai negali egzistuoti.

Įsivaizduokime situaciją, kurią turėsite pasirinkti tarp didelės PR svetainės beveik nulinio srauto ir mažo PR svetainės su 2000 kasdieninių lankytojų. Ką pasirinksite? Galite pasirinkti artimiausią nuorodą iš aukšto PR svetainės, arba iš žemos PR svetainės išvesties nuorodą. Žinoma, tai yra gana sunku pasirinkti tarp šių dviejų variantų. Jei einate į nofollow, gausite daugybę eismo, o jei jūs einate už dofollow, gausite reitingų padidėjimą.

Svarbu suprasti skirtumą tarp dofollow ir nofollow nuorodų. Nuorodos su "nofollow" žyma leidžia paieškos sistemoms nesilaikyti jūsų svetainės per nuorodą arba blokuoti nuorodas į sultis. Nuorodos su "dofollow" žyma jų terminais leidžia paieškos sistemoms sekti jūsų tinklaraštį arba dalintis puslapiu sulčių su savimi.

Webmasterzy yra linkę palikti komentarą apie dofollow dienoraščius, nes jis yra svarbus paieškos optimizavimas. Toks elgesys sukėlė didelį spamo komentarų skaičių. Štai kodėl didžiausias tinklaraščių kiekis yra neveiksmingas mūsų dienomis.

Kas yra svarbesnė eismas ar Atgalinės nuorodos ir kaip juos gauti?

  • Ekologinės eismo išmokos

Neabejotinai eismas yra pagrindinis visų verslo poreikis, nes taip yra būdas, kaip jie gali gauti didelę investicijų grąžą. Klauskite klausimą, kodėl sukūrėte savo verslą internete? Paprastai atsakymas bus toks pats - norint gauti daugiau srauto ir paversti jį mokėjimais. Be to, didėjantis srautas sukuria jūsų prekės ženklo internetinę reputaciją ir įgalina jūsų socialinės žiniasklaidos atstovavimą. Jūs galite nuolat padidinti savo srautą per socialinės žiniasklaidos kanalus. Ir po to, kuo didesnis jūsų srautas, tuo didesnės jūsų pajamos. Tačiau yra vienas svarbus eismo trūkumas - tai nėra ilgalaikis.

  • Atgalinės pranašumai

Labai gerai žinomas faktas, kad bet kokios paieškos optimizavimo kampanijos. Atgalinės nuorodos padidėjimas suteikia aukštesnį rezultatų puslapio skelbimų reitingą, kad padidintų pardavimus. Kuo aukštesnis jūsų reitingas, tuo daugiau potencialių klientų sužinos apie jūsų prekės ženklą. Kai kurie atgaliniai ryšiai gali būti nuolatos užklijuoti, suteikiant jums begalinį eismo srautą. Tačiau, neatsižvelgiant į gaunamų nuorodų kokybę, "Google" gali priskirti ar nubausti jūsų svetainę. Jei ši sistema nustato, kad jūsų nuorodos nėra vienodai gautos, jums bus taikomos griežtos nuobaudos, kurios gali sumažinti jūsų srautą ir pardavimus.

Štai kodėl svarbu dirbti srautui, o ne grįžtamiesiems ryšiams, norint gauti srautą į jūsų svetainę, vis tiek turėsite kurti gaunamus ryšius. Taigi, jei norite atgalinių saitų, tada eikite.

Kaip pirkti PR9 Atgalinės nuorodos?

Tokie interneto šaltiniai, kaip "Websiteoutlook", "Alexa", "Quantcast" ir "Aboutdomain", gali būti puikus, norint gauti kokybiškas atgalines nuorodas.Norėdami rasti tokias svetaines, galite tiesiog atlikti internetinę paiešką tarp savo nišoje esančių svetainių. Žiniatinklio paieškos rodytukai reguliariai žiūri į šias svetaines, todėl jūsų galimybė greitai indeksuoti jūsų svetainę. Pateikite savo žiniatinklio šaltinį keliems iš šių analitinių išteklių, ir jūs pastebėsite reitingų padidėjimą iki 24 valandų Source .

December 22, 2017