Back to Question Center
0

Koks atvaizdo žiūryklės įrankis gali padėti sukurti tinkamą interneto nuorodų profilį?

1 answers:

Na, kokybiškos Atgalinės yra daugiausia žinomos dėl jų vertės, užtikrinančios patogesnę naršymo patirtį per kiekvieną svetainės ar tinklaraščio puslapio turinį. Kalbant apie vidines nuorodas, tinkamai organizuodami savo struktūrą, realūs lankytojai galės lengviau naršyti po kiekvieną turinio skyrių. Nereikia sakyti, kad ilgesnį vizitą moka kiekvienas lankytojas, tuo daugiau veiksmų imamasi vidutiniškai, o daugiau valdžios bus skiriamos pagrindinių paieškos sistemų (pvz., "Google", taip pat "Yahoo" ir "Bing"). Tiesą sakant, atgalinės nuorodos yra viena iš populiariausių hitterių, valdančių šiuolaikinę SEO sritį. Taigi, jūsų žiniatinklio nuorodos profilis verta bent išryškinti pora išbandytų atgalinės peržiūros įrankių, ar ne?

backlink viewer

Pasukite nuorodą į pastatą į visiškai kontroliuojamą procesą

Bet kaip gauti maksimalų reitingą "Google" SERPs? Kaip tinkamai naudoti Atgalinės nuorodos? Ką ketinate daryti, kai kažkas negerai? Ir kokios yra labiausiai tikėtinos bausmės, ar tai turėtų įvykti? Ir kodėl turėtumėte paleisti tas varginantis atgalinio ryšio tyrimas? Na, tai prasideda prasmė - ir jame yra daugybė skirtingų atgalinės peržiūros įrankių. Taip, jie gali padėti jums sukurti tinkamą interneto nuorodų profilį. Kurį atgalinio žiūryklės įrankį turėtumėte pasirinkti savo geriausiu pagalbininku? Pradėkime!

3 Senamadiškas būdas "idealiai" susieti profilį

Prieš pradėdami, įsitikinkime, kad laikomės šių trijų įprastų nuorodų kūrimo metodų, kad būtų sukurtas "idealus" interneto nuorodų profilis - jokio atgalinio peržiūros įrankio ar kitos analitinės struktūros negalima padėti tinkamai pradėti. Štai kodėl, be to, kad būtų geriausiai išvengta Black-Hat SEO kaip maras, rekomenduojame sutelkti savo pastangas į šiuos dalykus:

  1. Atminkite, kad turinys visada yra karalius, kaip ir originalus on- svetainių paieškos optimizavimas. Tai reiškia, kad visada turėtumėte laikytis kokybiško turinio, kuris teikia vertę - visų pirma.
  1. Nustatyti naujus atgalinius ryšius galima tik po tikslaus patikrinimo ir kruopštaus autentiškumo patvirtinimo.
  1. Susilaikyti nuo prekybos ar keistis atgalinėmis nuorodomis bet kokia kaina ir niekada netaikyti PBN (privačių tinklaraščių).

Ar žinojote, kad tai visi kartu?

Kas gali būti nustebintas daugeliui naujokų svetainių savininkų, toli gražu ne visi ryšiai yra sukurti vienodo pobūdžio. Ar tikrai esate pastatę juos tinkamam tikslui? Galų gale, ar jūsų dabartinis interneto nuorodų profilis galėtų patenkinti tinkamus SEO lūkesčius? Leiskite padaryti skirtumą - dalykas yra tai, kad kai kurios Atgalinės yra skirti pristatyti gana reikšmingą ir visiškai išmatuojamą naudą SEO. Nors kiti neturi faktinio svorio, pagrindiniai paieškos varikliai laikomi visiškai negaliojančiais. Dar daugiau - čia mes įeiname į itin subtilią sankryžą - iš tikrųjų, grįžtamieji ryšiai gali būti netgi žalingi, ypač kai tolesniam naudojimui atsižvelgiama į netinkamą naudojimą.

Backlink tools

Kiekvienas skonis turi skirtingą skonį

Įdėtas į paprastą anglų kalbą, skirtingos nuorodos yra skirtos įvairaus skonio - būtent todėl, kad ne kiekviena nuoroda yra perkeliant (arba numatomą perduoti) per "backlinking gateway" į "SEO". Aš turiu galvoje, kad paieškos optimizavimo atgalinės paieškos raktas yra PageRank (a. k. a. TrustRank) itin svarbi kokybės metrinė sistema surinkta nuo 0 iki 10. Šio pagrindinio apibrėžimo naudojimas yra visuotinai priimtas, kad kiekvieno interneto puslapio svarbą, patikimumą ir autoritetą būtų galima konvertuoti į gana tikslų palyginamąjį rodiklį.

Taigi, išleiskime dar vieną kartą - prieš ką nors, jūsų "idealus" interneto svetainės profilis turi būti gautas tik su tinkamomis rūšies atgalinėmis nuorodomis. Kalbant apie SEO, tai reiškia, kad turėtumėte aiškiai susipažinti su nuorodomis "Peradresuoti" ir "Netaikoma" arba bent jau vengti juos naudoti be protingo tikslo.

Peradresavimo nuorodos

Peradresavimo nuoroda reiškia specialų tipo nuorodas, kurios remiasi peradresavimu (dažniausiai parašytuose PHP) - nukreipti jus į numatytą tinklalapį per tarpinį puslapį (toje pačioje priimančiosios interneto svetainėje ), o ne sujungti jus tiesiai į tikslą per vieną kadrą.

Nuorodos su Nofollow

"No-Follow" nuorodos yra įterptuotos su Nofollow HTML atributo reikšme. Šios nuorodos yra toli gražu iš pradinės sąvokos hiperteksto, skirto SEO tikslais pagal apibrėžimą. Taigi, vietoj lažybų dėl "SEO", nuorodos su "Nofollow" vienu žingsniu nurodomos tiesiai į nukreiptos svetainės URL-adresą - nesuteikiant jokios institucijos ar pasitikėjimo pervedimu. Žinoma, "No-Follow" nuorodos buvo sukurtos dėl įvairių priežasčių - pavyzdžiui, jie tarnauja tam, kad priešintis tam tikrų tipų paieškos šlamštui (priešingu atveju, siekiant išvengti spamdexing). Jie taip pat naudojami norint palikti duris atverti tik žmogaus naršymo patirtį (i. e. , jie neperduoda nuorodų sulčių). Taigi, naudojant "No-Follow" nuorodą, gali būti gerai suformuotas sprendimas, e. g. , ypač tiems žiniatinklio valdytojams ir svetainių savininkams, kurie dėl tam tikrų priežasčių sąmoningai susiejo šlamštą.

"Smart Pick" pranašumai

Turėdami viską, grįžkime prie mūsų dabartinės diskusijos taško - kuris atgalinės peržiūros įrankis gali tapti idealiu interneto nuorodų profiliu? Na, tai priklauso. Tiesiog todėl, kad per pastaruosius metus aš išbandžiau per daug įvairių analizės priemonių - su visomis jų unikaliomis savybėmis ir apgailėtinomis silpnomis dėmėmis. Kalbant apie mane, radau tokias parinktis, kurios yra labiausiai pagrįstos: Moz Open Site Explorer (Moz), Semalt Analyzer (Semalt), Majestic SEO Toolkit ir Ahrefs Backlink Viewer / Checker Tool. Žinoma, jums gali nuspręsti tik tai, - bet aš primygtinai reikalauju, kad bent vieną kartą bandėte kiekvieną iš jų. Atkreipiame dėmesį, kad aš atėjau prie gerai išrinkto pasirinkimo, pasirinkdamas tik geriausius atgalinės peržiūros įrankius ir vykdydamas analitinę programinę įrangą - atsižvelgdamas į faktinę jų praktinių pasiūlymų vertę, kokybišką vartotojo patirtį, intuityvius pagrindinių parinkčių rinkinius ir galimus rezultatus, įskaitant labai tiksli konkurencinė įžvalga.

Backlinks for website

Išlaikyti grėsmę

Norint padaryti išvadą, aš norėčiau supažindinti jus su pagrindiniais savo tinkamo profilio žiniatinklio nuorodų formavimu. Aš turiu galvoje, kad prieš tyrinėdami naujus horizontus su naujuoju atgalinės peržiūros įrankiu, geriau išspręskite jau esamą netvarką.Turėkite švarią pradžią - naudokitės "Google" disavow įrankiu, kad atsikratytumėte visko, kas gali pakenkti jūsų SEO strategijai, arba bent jau sumažinsite savo "backlink" profilį tam tikru mastu. Trumpai tariant, net jei jūs tiesiog jaučiatės kažkas įtartina apie konkrečią svetainę, kurioje esate susietas, - pasirūpinkite, kad būtų pašalintas galimas neigiamas poveikis. Tokiu atveju naudokite atsisakymo įrankį, kad "pasakytumėte" "Google", kad neatsižvelgtumėte į šias keistąsias nuorodas, apie kurias vis dar neaišku, bent jau tam tikru momentu. Tokiu būdu daugelis profesionalių žiniatinklio valdytojų naudoja šį pagrindinį įrankį (o ne tas populiarus atgalinės peržiūros priemonės įrankis) - tik grįžti atgal ir atšaukti, koreguoti arba greitai ištaisyti bet kokią ankstesnę "SEO" praktiką, kurią jie palaikė tam tikroms specialioms svarstymas Source .

December 22, 2017