Back to Question Center
0

Ar galėtumėte parodyti man, kaip nemokamai sukurti verslą į verslo grįžtamąjį ryšį?

1 answers:

Labai patinka su bet kokiomis kitomis Atgalinės nuorodos, skirtos SEO tikslams. Verslo verslo atgalinės nuorodos yra panašios į tą patį tikslą: didinti srautą į jūsų svetainę tiesiai iš natūralios paieškos. Nereikia sakyti, kad "Google" naudoja grįžtamąją nuorodą, tikriausiai, kaip stipriausią reitingavimo veiksnį. Štai kodėl taip būtina atkreipti pakankamai d ÷ mesį į aukštos kokyb ÷ s grįžtamąją nuorodą, kuri remtų jūsų bendrą rinkodaros ir reklamos strategiją. Tarkime, kad verslo kūrimas verslo ryšių palaikymui užima daug laiko ir pastangų. Nepaisant to, gali būti lengva tik pradėti - ir palaipsniui pereiti link švino ir dominuoti savo nišą atliekant internetinę paiešką. Tiesiog atlikite šiuos stebėtinai nepakankamai įvertinamus maršrutus, aprašytus toliau. Kai tik bandysite juos visus, nedvejodami kreipkitės į bet kokią kitą pagrįstą praktiką, kuriant verslą, kad jūsų svetainė gautų verslo nuorodas. Taigi, čia pateikiama keletas gana paprastų, bet vis dar veiksmingų metodų, kad jūsų verslo svetainė liktų už konkurencijos ribų - nesuteikiant cento.

Vietos citatos ir verslo katalogai

Aš rekomenduoju naudoti vietines citatas, internetinius katalogus ir internetinius sąrašus kaip "kickass" pradžią pradėti verslą verslo grįžtamieji ryšiai. Tai būtų puikiai tinkama vieta, kad galėtumėte pradėti kurti didesnę internetinę poziciją savo svetainėje. Tiesą sakant, dauguma šių katalogų tipo paslaugų labai gerai vertinamos pagrindinėse paieškos sistemose, tokiose kaip "Google". Taigi, viskas, ko jums reikia, yra nurodyti savo įmonės pavadinimą su kontaktiniais duomenimis ir grąžinti šią nusipelnę grįžtamąją nuorodą. Geriausi pavyzdžiai yra "Google" mano verslas, geltonieji puslapiai, "Yelp", "Bing" įmonių sąrašas, "Truelocal" ir kt.

Socialinės žiniasklaidos priemonės

Šios daugialypės vietos yra labai naudingos norint nustatyti tvirtą savo įmonės internetinę veiklą ir padaryti jūsų prekės ženklą veikiančia platesne aktyvių vartotojų auditorija.Viskas, ko jums reikia, norint sugauti kai kurias socialinės žiniasklaidos nuorodas, yra jūsų įmonės socialinių profilių kūrimas, o jūs baigėte. Įsitikinkite, kad tvarkote reguliarią ir tęstinę veiklą su savo verslo profiliais - nedvejodami investuok šiek tiek laiko rašydami reguliarius pranešimus, kurie bus skelbiami tiesiogine nuoroda į jūsų pagrindinę verslo svetainę.Tokiu būdu galite ne tik gauti papildomų Atgalinės nuorodos, bet ir pasinaudoti pakankamai dideliu interneto srautu.

Pranešimai spaudai ir svečių dienoraščiai

Nors šie du senosios mokyklos būdai, kaip uždirbti verslą į verslo nuorodas, dėl savo priežasčių pernelyg dažnai nepakankamai įvertintos, gerai tarnauti. Rimtai, visada galite rasti keletą populiarių spaudos svetainių, kuriose trokšta naujo turinio. Tai, kad gerai parašyta spaudos versija apie karštą temą, susijusią su jūsų verslo sritimi ar rinkos nišą, - jūs galite greitai susipažinti su vietos žurnalistų ir dienoraščių bendruomene dėl nepaprastai greito ir plačiojo visuomenės poveikio. Norėdami išplatinti pasaulį su savo spaudos pranešimais geriausiu būdu, aš rekomenduoju atkreipti dėmesį į visiškai naują produktą ar paslaugą, kad grįžtamasis ryšys parodytų kelią į jūsų pagrindinę verslo svetainę, norint gauti papildomos informacijos.Labai panašus į spaudos pranešimus žiniasklaidoje, svečių dienoraščių verta šiek tiek laiko praleisti - tai tikrai atsipirks! Tiesiog viską sutinkate su stipriu inžinieriaus ar tinklaraščio savininku ir pateikite puikiai pritaikytą straipsnį, kad gautumėte grįžtamąją nuorodą. Atkreipkite dėmesį, kad tarp kitų patrauklių nuorodų kūrimo priemonių svečių dienoraščiai yra DUOMENYS tiems, kurie ieško aukštų PR grįžtamojo ryšio su DoFollow. Tiesiog įsitikinkite, kad ketinate rašyti atitinkamam nišos tinklui su pakankamu PR rezultatu Source .

December 22, 2017