Back to Question Center
0

Ar jūsų SEO turinys gali būti atgalinio ryšio generatorius?

1 answers:

Svarbi bet kokios internetinės rinkodaros kampanijos sudėtinė dalis tampa tinkamu ir kokybišku SEO grįžtamuoju ryšiu iš gerbiamų interneto šaltinių. Neseniai sukurtose svetainėse tai gali būti šiek tiek sudėtinga, jei norite gauti nuorodų iš didelės PR svetainių arba sukurti ryšius su žinomomis interneto dienoraščių kūrėjais. Tačiau tai nėra nevilties priežastis. Netgi kai kurie patyrę rinkodaros specialistai susiduria su sunkumais gauti geras atgalines nuorodas. Būtent todėl buvo sukurti profesionalūs atgalinio ryšio generatoriai, siekiant supaprastinti kokybiškų nuorodų priėmimo procesą.

SEO strategija yra praktiškai nenaudinga, jei jūsų turinys netinkamai veikia internete. Daugiau nei 80% jūsų SEO strategijos sėkmės priklauso nuo jūsų paskelbto turinio, todėl svarbu atkreipti ypatingą dėmesį į jūsų turinio kokybę ir aktualumą.

Taigi, jei jūsų turinys veikia kaip atgalinio ryšio generatorius, šis straipsnis jums bus naudingas. Leiskite mums aptarti kai kuriuos turinio optimizavimo metodus, kurie padės įgyvendinti jūsų nuorodų kūrimo kampaniją.

SEO atgalinio ryšio generatorius

  • Sukurkite atvirą turinį, suteikiant savo skaitytojams kažką naujo

vartotojo abejingumas jūsų turiniu gali būti paaiškintas ne tik jūsų tekstų unikalumu, bet ir ištvermingumu. Kai vykdote rinkos nišą, tikriausiai perskaitykite konkurentų straipsnius, kuriuose generuojamos daug akcijų ir straipsnių. Tačiau ne visada yra gera idėja tiesiog parašyti tą pačią temą, kad taptų atgalinio ryšio generatoriumi, nes kitos svetainės greičiausiai padarė tą patį, o tam tikra tema jau pasiekė savo ribas. Štai kodėl aš primygtinai rekomenduoju ne rašyti pagal tas pačias temas kaip ir jūsų konkurentai. Vietoj to, sukurkite visiškai naujas ir novatoriškas idėjas, kurios gali būti svarbus jūsų skaitytojų atradimas. Be to, turėtumėte vengti savireklamos jūsų turinyje, nes jis atrodo nenatūralus ir nesukelia vartotojų susidomėjimo jūsų prekės ženklu.

Šiandien "Google" reitingai remiasi grįžtamojo ryšio kokybės, o ne jų kiekiu. Štai kodėl jums reikia ieškoti nuorodų kūrimo galimybių iš aukšto lygio interneto šaltinių. Tyrinėdami geriausio domeno autorizacijos svetaines, kuriose norite, kad jūsų turinys būtų iš banko, galite pateikti daugiau naujų idėjų atitinkamam turiniui.

  • Pasukite į tikslinę auditoriją

Norėdami naudoti savo turinį kaip atgalinio ryšio generatorių, turite kreiptis į savo tikslinę auditoriją. Jei rašote savo turinį atsižvelgdami į naudotoją, jūs pateikiate jį kitiems interneto šaltiniams, kurie kreipiasi į tą pačią tikslinę auditoriją kaip ir jūs.


Norėdami sužinoti, ar jūsų turinys kreipiasi į jūsų auditoriją, jūs turite atlikti išsamią rinkodaros analizę ir tyrinėti savo potencialius klientų poreikius.Taip pat galite iš naujo įvertinti naudotojo ketinimus, rašydami straipsnius remdamiesi naujais labiau tinkamais paieškos terminais, nes šiandien skaitytojai gali užduoti sau papildomus klausimus. Įsitikinkite, kad atsakote į reikiamus klausimus, susijusius su kiekvienu raktiniu žodžiu, kad jis būtų tinkamas.

  • Patobulinkite savo fragmentus

Norėdami pagerinti savo svetainės reitingą, galite padaryti savo SERP fragmentus labiau tinkamus ir savaip kalbėti. Įvadinis SERP fragmentas gali padidinti paspaudimų skaičių ir perkelti puslapį į paieškos rezultatų puslapį. Net jei gerai optimizuoti fragmentai tiesiogiai neturi įtakos jūsų svetainės pozicijai SERP, tai bus naudinga jūsų turinio peržiūra tiek paieškos, tiek naudotojams Source .

December 22, 2017