Back to Question Center
0

Ar įmanoma gauti nemokamus "backlinks" su nemokamu HQ sąrašu?

1 answers:

Šis straipsnis skirtas parodyti žiniatinklio valdytojams lengviausius būdus sukurti kokybišką verslą po nuorodų. Yra senų gudrybių, tačiau vis dar yra tokių magijos kūrinių kaip ir kiekvienam svetainės savininkui, norinčiam sukurti aukšto lygio "backlinks", kad gautų tinkamesnį ir tikslinį srautą. Pradėkime nuo pagrindinės teorijos apie nuorodų kūrimą.

Kas yra SEO Atgalinės nuorodos?

Atgalinės nuorodos yra nuorodos, nukreipiančios į jūsų svetainę iš kitų interneto šaltinių per įvairius kanalus. Kuo daugiau autoritetingų tinklaraščių paminėja jūsų svetainės URL ar jos laikosi, tuo didesnė kokybė suteikiama jūsų svetainei. Atgalinės nuorodos yra SEO reitingavimo veiksnys, iš kurio galite greitai suskirstyti savo tikslinę paieškos terminą, jei sukursite kai kurias aukštos ar bent vidutinio kokybės Atgalines nuorodas. Gaunamos nuorodos turi dvi pakategores - dofollow ir nofollow Atgalinės nuorodos. Svarbu suprasti skirtumą tarp šių dviejų kategorijų, kad būtų galima sukurti laimingą nuorodų kūrimo kampaniją.

  • Dofollow Atgalinės nuorodos

Dofollow Atgalinės yra tie, kurie suteikia jūsų svetainės URL nuorodą su konkrečia žyma, f. e. (rel = "dofollow") arba paprasta nuoroda taip pat reiškia dofollow backlink. Tokios atgalinės nuorodos turi tam tikrą vertę susietam žiniatinklio šaltiniui, perduodančiam visą srautą, kuris perduodamas tinklalapiams.

  • Nofollow Atgalinės nuorodos

Nofollow Atgalinės yra tie, kurie suteikia savo interneto šaltinio URL nuorodą su no-tag tag, f. e. (rel = "no-follow"). Svarbu įterpti "rel tag", jei nenorite sekti kitu nuoroda.

Dabar, kai jūs žinote, kaip pasikeičia dofollow ir nofollow nuorodos, atėjo laikas aptarti geriausias galimybes sukurti "dofollow" Atgalinės nuorodos.

Būdai, kaip sukurti "dofollow" Atgalinės nuorodos

Yra keletas praktinių ir nemokamų būdų, kaip sudaryti įeinančių nuorodų rinkinius ir pagerinti jūsų svetainės puslapio reitingą.

  • "Facebook"

Tai efektyvus būdas kurti nuorodas, kurių negalima ignoruoti. "Facebook" yra PR9 (beveik didžiausia) svetainė, kuri gali padėti jūsų svetainei gauti daugiau įgaliojimų iš "Google".

Norėdami gauti Atgalinės nuorodos "Facebook", jums reikia pridėti statinį HTML į puslapį. Tai padeda kurti puikius pasirinktinius "iFrame" skirtukus. Tokiu būdu atidarysite puslapio skirtuką, kuriame turėsite pasirinkti savo "Facebook" puslapį. Po to turėsite spustelėti "Setup" skirtuką ir peradresuoti savo statinę HTML programą pagal šį indeksą. html skyrius. Čia reikia pridėti HTML kodą, įterpiant ten jūsų svetainės atitinkamą URL. Norėdami užbaigti šį procesą, turite paspausti mygtuką "Išsaugoti ir paskelbti". Taigi dabar turite tinkamą "backlink" iš vienos iš populiariausių socialinės žiniasklaidos platformos.

  • "YouTube"

Paprastai "YouTube" pateikia "nofollow" Atgalinės nuorodos. Tačiau vis dar yra keletas atvejų, kurie padės jums pasiekti savo "dofollow" grįžtamojo ryšio nuorodas su dar viena didelė PR įeinančia nuoroda. Jums reikia rasti aukščiausio lygio "YouTube" vaizdo įrašus, kurie yra susiję su jūsų svetainės turiniu, o tada pateikite nuorodas į tai, kas yra jų komentarai Source .

December 22, 2017