Back to Question Center
0

Ar galima sukurti nuolatines atgalines nuorodas nemokamai?

1 answers:

Jei skaitote šį straipsnį, tada greičiausiai norėtumėte generuoti daugiau srauto į savo interneto šaltinį, tinklaraštį, straipsnį ir pan.Šis straipsnis yra specialiai sukurtas tiems, kurie norėtų gauti nuolatines atgalines nuorodas be jokių išlaidų. Tačiau turėtumėte žinoti, kad nemokamai gauti aukštą PR atgalinį ryšį, reikės kantrybės ir sunkaus darbo. Jei be jokių pastangų galėtumėte gauti reikiamų ir aukštos PR ryšių palaikymo nuorodų, jums nereikės šio turinio dalies, ar ne?

Pirmiausia pasakyk keletą žodžių apie Atgalines nuorodas ir jų reikšmę eismo generavimui. Apskritai, atgalinės nuorodos yra tai, kas atsitinka, kai vienas interneto šaltinis jungiasi prie kito. Tai veikia gana paprasta. Visų pirma, "Google" robotai analizuoja šaltinį, kuriame yra įvesta nuoroda. Jie vertina turinį, kuris remiasi šiuo šaltiniu, tinkamumą ir kokybę. Be to, paieškos sistemos atkreipia dėmesį į svetainės PageAuthority ir PageRank, taip pat į gaunamo srauto kiekį ir kokybę. Kai šis tyrimas bus baigtas, paieškos robotai greitai pažvelgs į susietą interneto šaltinį, kad užtikrintų, jog nuoroda yra tinkama ir patikima. Darant prielaidą, kad "Google" pateikia pastabą, kad padidintų prenumeruojamos svetainės reitingą, kai kitą kartą jį aptiks.

Štai kodėl daugiau atgalinių nuorodų reiškia daugiau lankytojų, o vėliau - aukštesnės svetainės reitingą. Terminas "eismas" reiškia naujus klientus, kurie įneša pinigų į jūsų verslą internete. Taigi galime sakyti, kad atgalinės nuorodos suteikia jums pinigų ir didelę investicijų grąžą.

Ar pagrįstai galima įsigyti nuolatinių Atgalinės nuorodos?

Daugelis žiniatinklio valdytojų nusprendžia pirkti atgalines nuorodas, kad pagreitintų prekės ženklo tobulinimo procesą. Tačiau jums reikia būti ekspertu, kad įsigytų tiksliai tas Atgalines nuorodas, kurios gali būti vertingos jūsų svetainei. Priešingu atveju, jūs negausite grąžinimo ar dar blogėsite.

internete apgaulingi SEO specialistai, kurie žada kurti vadinamus "aukšto PR" arba "aukštos vertės" Atgalinės nuorodos. Įsigiję tokias nuorodas, jūs tiesiog švaistote pinigus. Kadangi net jei atgalinės nuorodos yra iš interneto šaltinio su aukštu puslapio reitingu, tai nieko nereiškia, jei jie nėra tinkami jūsų svetainei. Be to, "Google" gali lengvai aptikti įsigytas nuorodas ir nubausti tiek pirkėją, tiek pardavėją.

Nėra jokių abejonių, kad kai kurios paslaugos iš jūsų nuorodos bus labai aukštos kokybės. Jie gali sukurti kuo daugiau atgalinių nuorodų į savo, kaip jūs sau leisti mokėti. Tačiau yra vienas įdomus reiškinys, kai tik jūs nustosite mokėti už savo paslaugas, nuorodos į jūsų svetainę bus pašalintos.Štai kodėl mokamos atgalinės nuorodos nėra geriausias būdas gauti srautą iš paieškos sistemų.

Kokie yra kiti būdai gauti nuolatinius ryšius?

Jūs galite kurti atgalinius saitus savarankiškai, užmegzti gerus verslo santykius su niša susijusiais interneto šaltiniais. Arba, jei esate skubotas, galite samdyti visą darbo dieną dirbančius "SEO" darbuotojus, kad galėtumėte sukurti atgalinius ryšius tinkamu būdu. Tai kainuoja jums daug daugiau nei šios sandorio atgalinės nuorodos, kurias galite stebėti kitose svetainėse, tačiau jie pirmą SERP puslapį laikys jūsų tinklalapyje daug ilgiau Source .

December 22, 2017